هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشفرض کردن گزینه اول فیلد مشخصات [حل شد]
بنده میخوام فیلد در پروفایل نمایش داده بشه ، فکر میکنم این فیلد در ارسالات نمایش داده میشه!
(۱۳۹۳/۹/۸، ۰۲:۱۸:۰۸ صبح)MyBulletian نوشته است: بنده میخوام فیلد در پروفایل نمایش داده بشه ، فکر میکنم این فیلد در ارسالات نمایش داده میشه!
باید متغیرش را پیدا کنید و بعد تعریف شود در حالتی که نوشتم شد {$post['fid3']} . باید ببینید بجای post چه متغیری لازم دارد تا در پنل کاربری بتواند فراخوانی کند. Heart
 سپاس شده توسطMyBulletian (۱۳۹۳/۹/۸، ۱۶:۴۷:۱۶ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۹/۸، ۱۶:۴۹:۵۸ عصر)
نه بحث متغییر نیست
هم اکنون برای اینکه در پروفایل نمایش بده باید در فایل  functions_post.php تغییرات رو بدیم؟ اخه از اسمش میگه مربوط به ارسالاته ، متغییر نمایش در پروفایل رو قرار بدیم ممکنه نمایش بده؟
در فایل member.php بیشتر میخوره البته نمیدونیم کجاس باید قرار داد

باز شما بیشتر از ما میدونیم ما فقط نظرمون رو دادیم. مرسی از بزرگواریتون و وقتی ک قرار دادید.
(۱۳۹۳/۹/۸، ۱۶:۴۹:۲۰ عصر)MyBulletian نوشته است: نه بحث متغییر نیست
هم اکنون برای اینکه در پروفایل نمایش بده باید در فایل  functions_post.php تغییرات رو بدیم؟ اخه از اسمش میگه مربوط به ارسالاته ، متغییر نمایش در پروفایل رو قرار بدیم ممکنه نمایش بده؟
در فایل member.php بیشتر میخوره البته نمیدونیم کجاس باید قرار داد

باز شما بیشتر از ما میدونیم ما فقط نظرمون رو دادیم. مرسی از بزرگواریتون و وقتی ک قرار دادید.

برای پروفایل در member.php تغییرات را باید انجام دهید.

In member.php, find

کد php:
if($customfield['type'] == "textarea"

Add before

کد php:
           if($customfield['fid'] == && !$userfields[$field])

{

$userfields[$field] = 'images/0a6b56fa1dcf2.png';

(replace X with the appropriate number)
فقط عرض کردم که متغیرش رو باید پیدا کنید (برای جایگذاری در member_profile ) که من نمیدونم . کمی جستجو کنید پیدا میشه من جستجو نکردم Big Grin
 سپاس شده توسطMyBulletian (۱۳۹۳/۹/۸، ۲۳:۰۴:۵۰ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۹/۹، ۰۹:۱۵:۱۸ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۳۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۳۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۵۹ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست آموزش ایجاد فیلد‌های مشخصات اختیاری [حل شد] uniqueeng 3 1,581 ۱۳۹۴/۲/۲۲، ۲۳:۱۶:۱۳ عصر
آخرین ارسال: uniqueeng

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان