هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیلترینگ چقدر طول میکشه؟
باشه ممنون این راه کار هایی که گفتی برای رفع فیلتر بود خب تا از فیلتر در بیاد بازم طول میکشه

میخواستم تا ین مدت یه کاری کنم که کاربرا بدن فیلتر بیان تو انجمن/برای این چیکار باید بکنم؟(نمیتونم دوتا دامنه همزمان داشته باشم هاستم ساپورت نمیکنه)
راه حل؟
تازه شروع کردیم
   14%

پاسخ
بهتره شما سر لج کسی رو نندازی مطمئن باش این راهکارتم برای بازی با دامین چند روز دوام نداره خیلی سریع فیلتر میشین

به نظرم این کار رو نکنید با این حال میتونید دامین بگیرید ست کنید البته گفتید جواب نمیده چون هاست ساپورت نمیکنید

پس کاری نمیتونید بکنید جز صبر درخواست رفع فیلترم حتما دادید احتمالا ردش میکنن ازشون راهکار بخواید دقیق باید چکار کنید

من برم موفق باشید امیدوارم دیگه هیچ  انجمن کره ای فیلتر نشه Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطarsham (۱۳۹۳/۸/۱۶، ۰۰:۲۶:۳۹ صبح)
دو حالت ممکنه فیلتر کنن . صرفا یه دومین رو فیلتر کنن یا آی پی تو کلا فیلتر کنن . اگه هاستت آی پی یکتا بهت داده باشه میتونی بدی به کاربران از اون طریق بیان به انجمن سر بزنن و گاهی اوقات ایجاد ساب دامین هم میتونه برای فرار از فیلتر موثر باشه (البته فقط گاهی اوقات) . راه دیگه هم استفاده از دومین های رایگان هستش مثل .tk تا مدتی که از فیلتر دربیاد دومین اصلی

اگر آی پی تو فیلتر کرده باشن کلا راهی نیست و باید منتظر باشی تا آی پی سرور سایتت از فیلتر دربیاد
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطarsham (۱۳۹۳/۸/۱۶، ۰۰:۳۵:۲۲ صبح)
اگه سایت رو توی ساماندهی ثبت کنی قبل از فیلتر کلی تذکر و ایمیل میاد که مثلا فلان مطلب مشکل داره و پاکش کن . تو هم پاک میکنی و براشون میل میزنی پاک شد این جوری هیچ وقت فیلتر نمیشی

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطarsham (۱۳۹۳/۸/۱۶، ۰۰:۳۵:۲۳ صبح)
خب ثبت بود تا پارسال هم یکی دو تا مطلب ایراد داشت ایمیل زدن پاک کردم ولی الان یهو بدون اطلاع فیلتر کردن!
صبر کنم ببینم چی میگن
تا الان که در حال بررسیه جواب ندادن
تازه شروع کردیم
   14%

پاسخ
جالبه هیچی نمیشه بزاری که فی ل تر نشه
پاسخ
تا اونجا که بادم میاد برا من بیش از 20 روز طولکشید... Huh

انجمن در کار نیست فقط محض وخت گذرونی و یادگیری از اساتید هستم
Heart Heart Heart
پاسخ
الان درخواستمو رد کردن گفتن برو یه ماه دیگه بیا از اول درخواست بده Huh Confused
تازه شروع کردیم
   14%

پاسخ
دوستان کسی ادرسی از ستاد نداره حضوری برم؟تو تهران؟
تازه شروع کردیم
   14%

پاسخ
 سپاس شده توسطa.armaney (۱۳۹۳/۹/۴، ۱۹:۴۹:۲۴ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۰۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۳۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۴۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان