هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایش مطلب فقط برای کاربران ویژه [حل شد]
سلام
من قصد خرید پلاگین پرداخت آنی حق عضویت را دارم.حالا سوال من این هست که آیا این پلاگین امکان نمایش مطلب فقط برای کاربران ویژه را داره؟ یعنی نمیخوام یک تالار یا انجمن را مختص کاربران ویژه قرار بدم میخوام فقط قسمتی از مطلب یک تاپیک برای کاربران ویژه باشه و کاربران بعد از پرداخت حق عضویت در گروه ویژه اون مطلب را مشاهده کنند
این پلاگین این قابلیت را داره؟

[تصویر:  69019454717137325726.png]
(۱۳۹۳/۸/۸، ۱۱:۲۳:۲۲ صبح)M A H D I نوشته است: سلام
من قصد خرید پلاگین پرداخت آنی حق عضویت را دارم.حالا سوال من این هست که آیا این پلاگین امکان نمایش مطلب فقط برای کاربران ویژه را داره؟ یعنی نمیخوام یک تالار یا انجمن را مختص کاربران ویژه قرار بدم میخوام فقط قسمتی از مطلب یک تاپیک برای کاربران ویژه باشه و کاربران بعد از پرداخت حق عضویت در گروه ویژه اون مطلب را مشاهده کنند
این پلاگین این قابلیت را داره؟

[تصویر:  69019454717137325726.png]

درود

دوست عزیز

این پلاگین فقط برای خرید حق عضویت و اعمال کاربر به گروه مورد نظر هست

برای تنظیماتی که شما گفتین از گروه کاربری و تنظیمات انجمن و ارسال ها  هم میتونید اعمال کنید
 سپاس شده توسطM A H D I (۱۳۹۳/۸/۸، ۱۱:۴۳:۰۳ صبح)
ببینید نحوه ی عمکلرد این پلاگین باید به این صورت باشه که کاربر پس از پرداخت حق عضویت به گروه ایی که براش تعریف شده میره .الان من میخوام کاربری کنم که فقط قسمتی از متن یک پست برای اون گروه کاربری که در این پلاگین تعریف میکنم قابل مشاهده باشه و کاربر پس از پرداخت حق عضویت توسط این پلاگین و انتقال به گروه مورد نظر بتونه اون قسمت از مطلب را هم ببینه.
حالا ممنون میشم راهنمایی کنید باید چیکار کنم
سپاس
(۱۳۹۳/۸/۸، ۱۱:۴۵:۱۰ صبح)M A H D I نوشته است: ببینید نحوه ی عمکلرد این پلاگین باید به این صورت باشه که کاربر پس از پرداخت حق عضویت به گروه ایی که براش تعریف شده میره .الان من میخوام کاربری کنم که فقط قسمتی از متن یک پست برای اون گروه کاربری که در این پلاگین تعریف میکنم قابل مشاهده باشه و کاربر پس از پرداخت حق عضویت توسط این پلاگین و انتقال به گروه مورد نظر بتونه اون قسمت از مطلب را هم ببینه.
حالا ممنون میشم راهنمایی کنید باید چیکار کنم
سپاس

درسته عملکرد بصورتیه که بعد از خرید گروه ویژه تبدیل میکنه
اینجا شما باید از مدیریت کل بخش کاربرها » و گروه کاربری تنظیمات اعمال کنید

برای گفته شما امکانش نیست !
مگر اینکه بخشی از انجمن رو فقط برای کاربران ویژه بزارین
 سپاس شده توسطM A H D I (۱۳۹۳/۸/۸، ۱۴:۳۲:۳۲ عصر)
درود بر شما

تا جاییکه من میدونم در این مورد کلا سه پلاگین وجود داره :

ویژه کردن یک انجمن با تمام زیر انجمن ها و تاپیکها و پست ها
ویژه کردن یک موضوع
ویژه کردن یک فایل

• پلاگین پرداخت هزینه و عضویت انی : شما یک انجمن را مخصوص کاربران ویژه تعیین میکنید و کاربران بعد از پرداخت اشتراک به گروهی که مجاز به دسترسی هستند منتقل شده و میتوانند تمام انجمن ها و تاپیک های اون انجمن ویژه را ببینند
  • پلاگین خصوصی سازی موضوع : این پلاگین به نویسنده یک موضوع اجازه میده که موقع ارسال تاپیک تعیین کنه کدوم گروه ها یا کاربران میتوانند اون موضوع را ببینند .
  • پلاگین بانک : به شما اجازه میده فایل ها یا برنامه هایی که ضمیمه میکنید را برای فروش قرار بدید و برای هر فایل و ضمیمه یک قیمت قرار بدید
با توجه به موارد فوق

انجمنها و موضوعات و فایل های ضمیمه را میشه محدود کرد اما هیچ پلاگینی نیست که بخشی از متن را مسدود کنه و شما باید بصورت ترکیبی با چند تنظیم و پلاگین مختلف و کمی ابتکار اینکار را انجام بدید
 سپاس شده توسطM A H D I (۱۳۹۳/۸/۸، ۱۴:۱۷:۳۸ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۸/۸، ۱۹:۰۵:۳۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۲۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۵۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۵۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان