هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر شما در مورد سایت های پاپ اپ
سلام
دوستان لطف کنن  تجربه خودشونو در مورد همکاری با سایت های پاپ اپ ذکر کنن

سرعت بارگذاری کد در سایت
دقت در شمارش پاپ اپ
خوش حسابی
بیشترین مبلغ به ازای هر ای پی 

نوع سیستم
و ......

با سپاس
پاسخ
 سپاس شده توسطarsham (۱۳۹۳/۸/۱، ۱۱:۱۲:۴۸ صبح)
ببخشید اینو میگم99/9درصد شون کلاهبردارن
پاسخ
 سپاس شده توسطemir.yanliz (۱۳۹۳/۷/۲۹، ۱۹:۴۰:۲۵ عصر)
(۱۳۹۳/۷/۲۹، ۱۹:۳۸:۲۱ عصر)mohammadsaeed نوشته است: ببخشید اینو میگم99/9درصد شون کلاهبردارن

از چه لحاظ؟میشه بیشتر توضیح بدین؟ تجربه همکاری اگه داشتین خوشحال میشیم به اشتراک بذارین

Heart
پاسخ
(۱۳۹۳/۷/۲۹، ۱۹:۴۱:۱۵ عصر)emir.yanliz نوشته است:
(۱۳۹۳/۷/۲۹، ۱۹:۳۸:۲۱ عصر)mohammadsaeed نوشته است: ببخشید اینو میگم99/9درصد شون کلاهبردارن

از چه لحاظ؟میشه بیشتر توضیح بدین؟ تجربه همکاری اگه داشتین خوشحال میشیم به اشتراک بذارین

Heart

بعله همکاری داشتم

اول اینکه چند صفحه باز میشه

ولی یکی حساب میشه

99درصد شون بعد از چن ماه کار پول رو پرداخت نمی کنن

خیلی جاها اعلام شده کلاهبردارن نمیشه اسم برد

و در کل اخر سر کلی ازت بالا می کشن خود من 15تومنم بالا کشیدن

یکی از دوستام سایت موزیک بود 190تومن بالا کشیده بودن
الان شکایت کرده[تصویر:  heart.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطmehdi13 (۱۳۹۳/۷/۲۹، ۲۱:۲۸:۲۴ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۳۰، ۱۰:۳۷:۳۵ صبح)
درود بر شما

بنده هم تجربه کردم قبلا و با نظر دوستمون کاملا موافقم . با این تفاوت که من نظرم اینه که 100% کلاه بردارن

تنها موردی که معتبره فیس نما هست که اونم برای یه سایت پربازدید هم بزور در ماه 30-40 تومان در امد ثبت میکنه یعنی اصلا ارزش نداره

بقیه سایت ها مثل popuptools.com که باهاش کار کردم کار را از کلاه برداری گذرونده عملا دزدی میکنه از هر یکی دو دوره واریز یک دوره را به بهونه های مسخره میکشه بالا و شما هم هیچ راهی نداری تا بهشون ثابت کنی دروغ میگن
پاسخ
 سپاس شده توسطemir.yanliz (۱۳۹۳/۷/۳۰، ۲۱:۳۶:۴۲ عصر)
باعث فرار کاربران از انجمن میشه
پاسخ
 سپاس شده توسطemir.yanliz (۱۳۹۳/۷/۳۰، ۲۱:۳۶:۴۵ عصر)
درود

- فعلا تنها سیستمی که به نظرم میرسه که قابل اعتماده باشه شبکه اجتماعی فیس نما هست البته فکر کنم از باقی سایت های پاپ آپ قیمتش کمتره.

- در کل اگر بازدید خیلی بالایی ندارید بهتره استفاده نکنید معمولا تا صفحه ی پاپ آپ کاملا لود نشود حساب نمیکنند و همچنین معمولا کاربران قبل از اینکه صفحه پاپ اپ لود شود آن را میبندند Wink
پاسخ
 سپاس شده توسطemir.yanliz (۱۳۹۳/۷/۳۰، ۲۱:۳۶:۵۳ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۸/۱، ۰۹:۰۹:۰۹ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۰۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۱۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۱۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان