هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین برچسب ها TagCloud
(۱۳۸۹/۱۲/۲۴، ۱۷:۰۵:۱۹ عصر)persiavip نوشته است: با سلام
دوستان یک سوالی داشتم
من این پلاگین الان مدتیه برروی انجمن من نصب هست و دارم باهاش کار میکنم منتها یک مشکلی وجود داره اونم اینه که به صورت اتوماتیک برچسب نمسازه و باید بصورت دستی بهش بدیم برا خودم مشکلی نیست میدم ولی کاربرای دیگه حال انجام دادن اینکارو ندارن و حق هم دارن چون کاره وقت گیری هست
حالا کسی میدونه که مشکل من از کجایه و اصلا چطوری باید طوری تنظیمش کنم که اتوماتیک برچسب بسازه؟؟؟Huh

من هم این مشکل رو داشتم تازه این چیزی نیست که من ورژن 0.9 رو نصب کردم حالا نه تنها نمی تونم برچسب اتوماتیک بسازم بلکه نمیتونم دیگه برچسب ها رو هم پاک کنم کلا این پلاگن مشکل داره و سازندش هم بهش نمیرسه.

دوستان یک سوالی داشتم
من این پلاگین الان مدتیه برروی انجمن من نصب هست و دارم باهاش کار میکنم منتها یک مشکلی وجود داره اونم اینه که به صورت اتوماتیک برچسب نمسازه و باید بصورت دستی بهش بدیم برا خودم مشکلی نیست میدم ولی کاربرای دیگه حال انجام دادن اینکارو ندارن و حق هم دارن چون کاره وقت گیری هست
حالا کسی میدونه که مشکل من از کجایه و اصلا چطوری باید طوری تنظیمش کنم که اتوماتیک برچسب بسازه؟؟؟Huh

دوست عزیز از من میشنوی کلا رو اتوماتیک بودن حساسیت نشون نده چون اگه قرار باشه برا هر کلمه یک تگ بسازید خیلی شلوغ میشه و از اونجا که site map خود پلاگین رو هم باید تو google web master بذارید ممکنه زیاد بودن تگ ها تاثیر منفی بزاره
از من میشنوید کلان تگ رو فقط برای ادمین سایت فعال کنید
تو قسمت تگ ها هم فقط چیزای مهم رو بذاریدSmile
(۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۱:۲۵:۲۱ صبح)sia1 نوشته است:
دوستان یک سوالی داشتم

من هم این مشکل رو داشتم تازه این چیزی نیست که من ورژن 0.9 رو نصب کردم حالا نه تنها نمی تونم برچسب اتوماتیک بسازم بلکه نمیتونم دیگه برچسب ها رو هم پاک کنم کلا این پلاگن مشکل داره و سازندش هم بهش نمیرسه.

اره دقیقا به همین دلیل من میگم استفاده از پلاگین رو فقط به ادمین اجازه بدید ،چون تگ ها پاک نمیشن Undecided
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۴:۳۶:۳۴ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۶/۲۹، ۲۰:۳۷:۴۹ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۵/۱۸، ۱۵:۲۳:۵۱ عصر)
(۱۳۸۹/۱۲/۲۴، ۱۷:۲۸:۴۱ عصر)erobot نوشته است: دوستان سلام خسته نباشید من وقتی روی گزینه اول پلاگین یعنی ((اینجا کلیک کنید تا برای همه تاپیک ها برچسب ساخته شود.)) کلیک میکنم صفحه سفیدی باز میشه و کاری انجام نمیده ممنون میشم اگه کمکم کنید.
در ضمن پلاگین من فعاله و فایل htaccess رو هم آپلود کردم و هیچ مشکلی در زمینه آپلود نیست فقط این سوالم رو پاسخ بدید ممنون.
در ضمن سوال دوست عزیزم persiavip هم سوال بنده هست ..لطفا به آن هم پاسخ دهید.
با تشکر

کسی نبود به این سوال ما پاسخ بده.ExclamationExclamationExclamation
با سلام
من یک جا خوندم این برچسب دیگه لون تاثیری که قبلا داشته رو نداره
قابل توجه اونایی که کل کلمات فارسی میارن داخل برچسب هاBig Grin روبات های گوگل الا دیگه کلمات رو میشناسه
و کلماتی که ربطی به موضوع نداره شناسایی می کنه و بعد چند وقت گوگل شما رو یک متخلف حساب می کنه
کلا دیگه زیاد تاثیر نداره
این یه مشکل داره تو ترجمه لطفا اونو هم درست کنین Heart تو تاپیک به جای حذف برچسب ها نوشته شده حذف برچشب ها

موفق باشید Heart
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۱/۵، ۱۶:۵۷:۲۶ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۱۵، ۱۷:۵۴:۲۳ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۶/۲۹، ۲۱:۰۱:۵۰ عصر)
نقل‌قول: با سلام
دوستان یک سوالی داشتم
حالا کسی میدونه که مشکل من از کجایه و اصلا چطوری باید طوری تنظیمش کنم که اتوماتیک برچسب بسازه؟؟؟
دوستان پلاگین برچسب های من تا دیروز اتوماتیک تو قالب های vb-89 برچسب میساخت(البته فقط تو اون قالبم) الان اومدم میبینم که برچسب نمیسازه
کلی هم گشتم ولی جوابی براش ندیدم قبلا هم پرسیده بودم ولی کسی جواب نداده بود
AR@KST@R عزیز فکر کنم شما بتونید بفهمید مشکل از چیه چون فقط تو قالب شما این اتوماتیک برچسب میسازه یا برامن میساخت
اگر محبت کنید و یک نگاه کنید برا ما خیلی ممنون میشیم
کس دیگه ای هم اگر میدونه لطفا کمک کنه[تصویر:  139fs108574.gif]
تنظیمات پلاگین را ببینید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۱/۱۶، ۰۰:۱۴:۰۴ صبح)
آقا علیرضا من که میزنم به ارسال های قبل از نصب این پلاگین برچسب درست کنه ولی میاد یه صفحه ارور ؛ mysql و اینجور چیزا Confused از کجاست مشکل ؟
سلام

ببخشيد تو اين شكل من گزينه ها ي ايجاد برچسب رو ميزنم هيچ كدومش كار نميكنه
[تصویر:  1285592044.jpg]

ايجاد برچسب خودكار هم كار نميكنه وقتي ميخوام موضوع رو ايجاد كنم Blush
انجمن را واگذار كردمم

درست آپ کنین کار میکنه Wink
 سپاس شده توسطlove (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۲۱:۴۱:۳۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان