هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب زیبا و حرفه ای پارسان با 8 طیف رنگی مختلف
فارسی سازی با طراحی کلی فرق داره!!!
خودت داری میگی فارسیش کردم نه طراحی.
نمیدونم چرا ما ایرانی ها به جای تشویق همدیگه واسه انجام کارهای مثبت فقط ملا لغتی هستیم.
بابا بنده خدا اولش گفت که ترجمش کرده خوب حالا یه جا هم بذار یه پز کوچولو بده که طراحیش کرده.
خوب شما استادای ملا لغتی راست میگید بیاید خودتون یه قالب به اسم خودتون طراحی کنید چرا همش ایراد میگیرید همین کارائه که دسردی میاره.Huh
 سپاس شده توسطc_r_fel (۱۳۸۹/۴/۱۸، ۰۱:۳۴:۳۲ صبح)
درود
این بحث های بیهوده را برای چی می کنید؟

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطc_r_fel (۱۳۸۹/۴/۱۸، ۱۳:۱۷:۴۲ عصر) ، nariman248 (۱۳۸۹/۵/۹، ۲۳:۲۶:۴۰ عصر)
والله منم نمی دونم ایشون چشه !
مثل اینکه اصرار داره بگه من (exiler) گفتم :این قالب رو طراحی کردم ، نه فارسی سازی !
یا شاید هم از اینکه اسم قالب رو به پارسان تغییر دادم کمی جوش آورده.
البته بهشون حق می دم، چون متن کپی رایت این قالب انگلیسی هست و کمی خسته کننده و برای افرادی که تو زمینه ی زبان انگلیسی تخصص ندارند ، درکش کمی مشکله.
کلا خیلی از ایرانی ها اینطوری هستند و به قول دوستمون ملا لغتی !
خیلی ها هم نه سر پیازند نه ته پیاز و بی خود و بی جهت ایراد می گیرند. این رو در نظر نمی گیرند که نویسنده ی قالب رسما به من اجازه تغییر نام ، تغییر رنگ و تغییر استایل رو داده ، فقط می خوان طرفداری بی جهت بکنند
exiler, از Sep 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.

سپاس شده توسطgolforosh (۱۳۸۹/۶/۸، ۰۲:۳۳:۳۵ صبح)
حال بحث رو بات ندارم استاد انگلیسی!!
بعدا با کارام جوابت رو میدم فعلا با ابن کارت خوش باش تا ببینیم چه میکنی.Big Grin
لطفاً تاپیک را به جنجال نکشید!
در صورت تکرار شدیداً برخورد خواهد شد.
//بسته شد//
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۸، ۱۲:۵۹:۴۷ عصر) ، papalook (۱۳۸۹/۶/۱۱، ۲۲:۱۴:۳۶ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۱۰/۲۴، ۰۹:۲۲:۳۸ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۳/۲۳، ۱۲:۳۶:۲۲ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۲۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۱۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۵۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان