هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبدیل ویبولتین به مای بی بی
درود
بیشتر موارد رو دوستان گفتن،ولی خب در جواب سوالتون در پست اول مثلا دلیل انتخاب مای بی بی توسط من این چند مورد بوده:
از نظر حجمی وی بی از مای بی بی سنگین تره
وی بی نال شده امنیت پایین تری داره و همچنین تهیه لایسنس اون هزینه ای زیاد(بخاطر بالا بودن نرخ دلار)
برخی از هک های وی بی رایگان نیستن که باز کرک و نال میشن و خودش معایبی داره ولی در مای بی بی اکثرا رایگانن مگر تعداد اندکی

اینا دلایل شخصیه من بود واسه انتخاب مای بی بی اما خب نباید از حق گذشت و مزایای وی بی رو نادیده گرفت:
سئوی قوی در مقایسه با مای بی بی
گرافیک بالا در مراجع ایرانی(اکثر قالب های رایگان واقعا حرفه ای کار میشن ولی در مای بی بی باید هزینه کنید تا معادل همون رو طراحی کنن)
بالا بودن دانش فنی پشتیبانی ها
و...

نتیجه کلی حرفم اینه که اگر شما سبک بودن و داشتن امنیت نسبتا خوب با امکانات نسبی براتون کافیه میتونید از مای بی بی استفاده کنید که اگر با زبان های تحت وب هم اشنا باشید میتونید براش قالب دلخواهتون رو طراحی کنید چون این سیستم انعطاف پذیره
پاسخ
 سپاس شده توسطbehradj (۱۳۹۳/۷/۲۴، ۱۸:۳۳:۰۹ عصر) ، Pishro (۱۳۹۳/۷/۲۵، ۰۵:۴۷:۳۷ صبح)
نقل‌قول: دیسکاز چه امکاناتی داره؟ چرا دیسکاز؟

http://discuz.ir/forum.php?mod=viewthread&tid=2
نخستین پشتیبانی دیسکاز در ایران discuz.ir

نخستین انجمن شطرنج ایرانیان Irchess.ir

انجمن پیشرو Pishroforum.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطShahin X2 (۱۳۹۳/۷/۲۵، ۰۷:۰۶:۳۱ صبح) ، behradj (۱۳۹۳/۷/۲۷، ۱۴:۳۴:۵۴ عصر)
دوستان  اینکه همه به سئوی قوی ویبولتین اشاره می کنید رو یکم توضیح‌میدین؟
سئو به چه دردی میخوره؟
behradj, از Nov 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.
پاسخ
(۱۳۹۳/۷/۲۵، ۰۵:۴۶:۴۸ صبح)Pishro نوشته است:

دیسکاز امکانات جالبی داره و البته تخصصی.فکر کنم اینکه چند دامنه میشه و اینکه تنظیماتی از قبیل استفاده از میزان سخت افزار رم و سی پی یو جهت کش کنندگی و خیلی چیزای دیگه که همشم از پنل مدیریته.اما یه بدی داره اینه که یکم کدنویسیهاش پیچیدس.

(۱۳۹۳/۷/۲۷، ۱۳:۴۵:۳۸ عصر)behradj نوشته است: دوستان  اینکه همه به سئوی قوی ویبولتین اشاره می کنید رو یکم توضیح‌میدین؟
سئو به چه دردی میخوره؟
سئو چیزیه که الان تمام موتور های جستجو مثل گوگل و... بهش اهمیت میدن و نسبت به سئوی شما و سئوی سایتی برابر شما چینش و امتیاز میدن.(دیگه جهانی شده) از طرفی باعث افزایش سرعت و بهینه سازی برای کاربر و سرور هم میشه.یه مبحث بزرگ و مهمه اما اکثر اوقات بهش اهمیت ندی بهتره  
Big Grin

و اما وی بولتین سئوش عالیه چون روش چندین ساله داره کار میشه و همینطور پلاگین گوگل سئوش هزارتا تنظیم و راهنما داره که خیلی کمک میکنه.سطح دانش من از سئو ویبولتین این بود.دوست دارید بیشتر بدونید منتظر بمونید تا سایر افراد راهنماییتون کنن.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطbehradj (۱۳۹۳/۷/۲۷، ۱۴:۳۴:۵۸ عصر) ، Pishro (۱۳۹۳/۷/۳۰، ۲۲:۱۹:۵۹ عصر)
(۱۳۹۳/۷/۲۷، ۱۴:۱۷:۵۳ عصر)firstboy000 نوشته است:
(۱۳۹۳/۷/۲۵، ۰۵:۴۶:۴۸ صبح)Pishro نوشته است:

دیسکاز امکانات جالبی داره و البته تخصصی.فکر کنم اینکه چند دامنه میشه و اینکه تنظیماتی از قبیل استفاده از میزان سخت افزار رم و سی پی یو جهت کش کنندگی و خیلی چیزای دیگه که همشم از پنل مدیریته.اما یه بدی داره اینه که یکم کدنویسیهاش پیچیدس.

(۱۳۹۳/۷/۲۷، ۱۳:۴۵:۳۸ عصر)behradj نوشته است: دوستان  اینکه همه به سئوی قوی ویبولتین اشاره می کنید رو یکم توضیح‌میدین؟
سئو به چه دردی میخوره؟
سئو چیزیه که الان تمام موتور های جستجو مثل گوگل و... بهش اهمیت میدن و نسبت به سئوی شما و سئوی سایتی برابر شما چینش و امتیاز میدن.(دیگه جهانی شده) از طرفی باعث افزایش سرعت و بهینه سازی برای کاربر و سرور هم میشه.یه مبحث بزرگ و مهمه اما اکثر اوقات بهش اهمیت ندی بهتره  
Big Grin

و اما وی بولتین سئوش عالیه چون روش چندین ساله داره کار میشه و همینطور پلاگین گوگل سئوش هزارتا تنظیم و راهنما داره که خیلی کمک میکنه.سطح دانش من از سئو ویبولتین این بود.دوست دارید بیشتر بدونید منتظر بمونید تا سایر افراد راهنماییتون کنن.

چرا اهمیت ندم بهتره؟!
behradj, از Nov 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.
پاسخ
نقل‌قول: چرا اهمیت ندم بهتره؟!
به عنوان نمونه ذکر میکنم که تجربه شده برام.سئو سازی کامل و مورد پسند جی تی متریکس سرعت لود سایت 3 ثانیه ای (با سرور افتضاحی که داشت ) رو به 8 ثانیه تبدیل کرد.رتبه هم به 91page speed و 83Yslow رسید.
مشکل از سرور نبود چون انجمن و وردپرس دیگه با همون قالب رو چک کردم سرعت لودش عالی بود و همون 3 ثانیه لود میداد.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطPishro (۱۳۹۳/۷/۳۰، ۲۲:۲۰:۱۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۳۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۴۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۰۸ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تبدیل قیافه ی انجمن شما به ویبولتین به صورت رایگان! adnan 14 9,204 ۱۳۹۱/۳/۲۴، ۱۳:۰۱:۰۵ عصر
آخرین ارسال: adnan
  سوال در مورد تبدیل المان های ویبولتین به مای بی بی M3HR4N 4 2,707 ۱۳۹۱/۳/۱۵، ۰۶:۴۲:۰۶ صبح
آخرین ارسال: soltaneghalbha

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان