هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازگردانی رمز عبور
سلام

من اشتباهی رمز یکی از کاربرامو عوض کردم

الان چطوری بفهمم

رمزش چیه

رمزشون بیارم سرجاش Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۳، ۰۸:۴۶:۴۸ صبح)
درود

باید بک آپ رو ریستور کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطmohammadsaeed (۱۳۹۳/۷/۲۳، ۰۱:۲۱:۲۰ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۳، ۰۸:۴۶:۵۲ صبح)
(۱۳۹۳/۷/۲۳، ۰۱:۱۸:۵۳ صبح)Mr.Am!n نوشته است: درود

باید بک آپ رو ریستور کنید.

بکاپ چی؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۳، ۰۸:۴۶:۵۶ صبح)
بکاپ ممکمه اطلاعات فعلی بپره . بهتره از طریق ایمیل بهشون اطلاع بدین و رمز رو بهشون بدین و بگین عوض کنن
پاسخ
 سپاس شده توسطmohammadsaeed (۱۳۹۳/۷/۲۳، ۰۱:۲۷:۲۹ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۳، ۰۸:۴۷:۰۱ صبح)
(۱۳۹۳/۷/۲۳، ۰۱:۲۶:۴۲ صبح)MohamadReza نوشته است: بکاپ ممکمه اطلاعات فعلی بپره . بهتره از طریق ایمیل بهشون اطلاع بدین و رمز رو بهشون بدین و بگین عوض کنن

مشکل همینجاس چون از ایمیل و اینا سر نیاورد یه ایمیل الکی زد بعد فعالش کردم
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۳، ۰۸:۴۷:۰۶ صبح)
ای دی یاهووی؟ شماره ای هیچی ندارین؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۳، ۰۸:۴۷:۱۰ صبح)
(۱۳۹۳/۷/۲۳، ۰۱:۲۹:۲۶ صبح)MohamadReza نوشته است: ای دی یاهووی؟ شماره ای هیچی ندارین؟

نه تو یه چت روم بود که به دلیل تبلیغات انجمن من تو چت روم اخراج شد
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۳، ۰۸:۴۷:۱۷ صبح)
خب اگه ومپ سرور داشته باشید میتونید بک آپ رو روی اون ریستور کنید و از قسمت phpmyadmin رمز هش شده ی اون کاربرو جایگرین کنید با رمز هش شده ی فعلی Big Grin  میدونم یکم پیچیدس ولی راحته کاره 3 دقیقس Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطPishro (۱۳۹۳/۷/۲۳، ۰۱:۵۶:۲۵ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۳، ۰۸:۴۷:۲۰ صبح)
(۱۳۹۳/۷/۲۳، ۰۱:۳۸:۰۸ صبح)MohamadReza نوشته است: خب اگه ومپ سرور داشته باشید میتونید بک آپ رو روی اون ریستور کنید و از قسمت phpmyadmin رمز هش شده ی اون کاربرو جایگرین کنید با رمز هش شده ی فعلی Big Grin  میدونم یکم پیچیدس ولی راحته کاره 3 دقیقس Big Grin

ینی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چطوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بکاپ روزانه میدن

روششو بگید
پاسخ
روشش که خیلی طولانیه نگاه به این یک خط ننداز. Smile 
حالا یه روش دیگه میتونی پاپ آپ بزنی هرکی مشکلی داشت به این ایمیل مراجعه کنه و ایمیل خودتو بزار وقتی طرف بیاد ببینه نمیتونه وارد شه به اون ایمیل پیام میفرسته . یا تو یاهوو ادد میکنه

البته دوستان از من بیشتر واردن من فلبداهه یه مطلبی گفتم بلکه کمک شه Smile
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان