هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در خواست ساخت پوسته اختصاصی همانند پوسته یک انجمن VB
با سلام

بنده درخواست ساخت یک پوسته بصورت اختصاصی همانند انجمن قاطی (البته برپایه VB هست) را دارم

هزینه اش هم هر مقدار شود پرداخت میکنم

آدرس انجمن قاطی:http://forum.ghati.ir/

توضیحات اضافی:

میخواهم این پوسته مشابه با پگوسته انجمن قاطی باشد نه اینکه خودش باشد ( که البته مطمئن نیستم بشه عین خودش ساخت Smile )

منظورم از مشابه بودن مکان ورود و ثبت نام (و استایلش) چند رنگه بودن استایل های منو و کاربر برتر و تا حدودی نحوه نمایش انجمن ها شبیه این انجمن باشد

دوستانی که مایل به طراحی اند ابتدا قیمت پیشنهادی خود را از پیام خصوصی اعلام کنند تا کار را ادامه دهیم

با تشکر Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۲، ۱۵:۴۷:۳۲ عصر)
سلام

اینکه می فرمایید ریپ حساب میشه وگرنه میشه عین این و حتی خیلی بهتر از این هم ساخت
ولی ریپ محسوب میشه بهتره با صاحب سایت مشورت کنید و درصورت اجازه قطعی اقدام به طراحی بشه

من به دلیل مشغله زیاد در زندگی وقت و حوصله کافی برای طراحی ندارم .
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۷/۲۱، ۱۸:۵۴:۵۳ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۷/۲۱، ۲۳:۵۴:۳۲ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۲، ۱۵:۴۷:۴۸ عصر)
با تشكر از اينكه اين نكته رو يادآوري كرديد بنده هم در پست اولم گفتم كه فقط ميخوام مشابه با اين پوسته باشه نه دقيقا عين اون

يه نكته ديگه براي اينكه كلا از ريپ شدن جلوگيري بشه دوستانی که میخواهند طراحی کنند تغییراتی اساسی تر که پوسته را زیبا تر میکند ایجاد کنند تا پوسته این انجمن با پوسته ای که شما برای بنده میسازید تفاوت هایی هم داشته باشد و فقط به عنوان ایده گرفتن باشد

با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۲، ۱۵:۴۹:۰۹ عصر)
برای جلوگیری از ریپ میتونم شبیه همچین قالبی براتون درست کنم ، قیمت پیشنهادی هم 150 تومن در صورت تمایل پی ام بدید
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

=============================

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۲، ۱۵:۴۹:۱۳ عصر)
چون این استایل رایگان منتشر شده میتونید با حفظ کپی رایت به مای بی بی تبدیلش کنید
http://www.wikivb.ir/thread15777.html
پاسخ
 سپاس شده توسطarsham (۱۳۹۳/۷/۲۱، ۲۱:۵۰:۳۵ عصر) ، محمد تی ام (۱۳۹۳/۷/۲۱، ۲۲:۵۱:۵۸ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۲، ۱۵:۴۹:۲۲ عصر)
(۱۳۹۳/۷/۲۱، ۱۹:۳۴:۴۴ عصر)Shahin X2 نوشته است: چون این استایل رایگان منتشر شده میتونید با حفظ کپی رایت به مای بی بی تبدیلش کنید
http://www.wikivb.ir/thread15777.html

با تشکر از   Shahin X2 بدلیل کمک بزرگشون

خب با این آگاهی که این پوسته رایگان است پس دیگه بحث ریپ کردن منتفی شد

خب حالا کی میتونه این پوسته رو از وی بی به مای بی بی تبدیل کنه

هزینه اش رو هم تقدیم میکنم
پاسخ
 سپاس شده توسطShahin X2 (۱۳۹۳/۷/۲۱، ۲۳:۲۸:۳۵ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۲، ۱۵:۴۹:۴۳ عصر)
درود
به صورت کامل و بدون نقص ميتونم براتون اوکى کنم.
در پ.خ همراه باشيد.
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۲، ۱۵:۴۹:۵۵ عصر)
درود
بنده مدیر قاطی هستم و همچنین مدیر کینگ دیزاین هستم که میشه طراح همین قالب
درصورتی که پوسته اختصاصی بخواید برای شما طراحی میشه
و در صورتی که بخواهید پوسته کیوت رو به مای بی بی تبدیل کنید تنها با ذکر کپی رایت ها مشکلی نداره و آزاد میباشد.
موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۲، ۱۵:۵۰:۱۳ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۷/۲۵، ۱۶:۱۱:۱۵ عصر)
(۱۳۹۳/۷/۲۲، ۰۲:۲۲:۰۰ صبح)ali.sh نوشته است: درود
بنده مدیر قاطی هستم و همچنین مدیر کینگ دیزاین هستم که میشه طراح همین قالب
درصورتی که پوسته اختصاصی بخواید برای شما طراحی میشه
و در صورتی که بخواهید پوسته کیوت رو به مای بی بی تبدیل کنید تنها با ذکر کپی رایت ها مشکلی نداره و آزاد میباشد.
موفق باشید

مشکلی نیست دوست عزیز ما به کپی رایت معتقدیم Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۲، ۱۵:۵۰:۲۶ عصر)
درود

انجام شد برای دوست خوبمون Heart
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  در خواست پوسته شبیه این سایت atrisa 0 1,587 ۱۳۹۲/۲/۲۷، ۲۳:۳۷:۰۷ عصر
آخرین ارسال: atrisa
  در خواست طراحی پوسته ی حرفه ای با پرداخت هزینه fhrst_name1221 4 3,496 ۱۳۹۲/۲/۲، ۱۶:۱۵:۱۲ عصر
آخرین ارسال: unipaper
  در خواست طراحی قالب اختصاصی adnan 1 2,251 ۱۳۹۱/۵/۱۲، ۰۹:۴۳:۵۱ صبح
آخرین ارسال: adnan
  سفارش ساخت پوسته( قالب) reza_ 4 3,556 ۱۳۹۰/۶/۳۰، ۱۹:۵۸:۵۶ عصر
آخرین ارسال: M48D1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان