هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پوسته زیبای مکعب با امکانات جالب
سلام این دومین پوسته ای هست که ترجمه میکنم.البه اگه عزیزان سو استفاده نکنن و کپی رایت رو به نام خودشون نزنن.
قصدم نبود رایگان بذارم ولی خوب مای بی بی گردن ما حق داره.

حذف کپی رایت باعث ایجاد باگ امنیتی میشه و تحت پوشش مای بی بی نخواهد بود و از نظر شرعی کاملا حرام است.

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   square.zip (اندازه: 611.8 KB / تعداد دفعات دریافت: 894)
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۷/۱۳، ۲۲:۰۲:۵۱ عصر) ، free_spirit (۱۳۹۳/۷/۱۳، ۲۳:۰۷:۱۶ عصر) ، محمد تی ام (۱۳۹۳/۷/۱۴، ۰۰:۵۳:۳۷ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۱۴، ۱۲:۲۱:۴۷ عصر) ، Mr.mohammad (۱۳۹۳/۸/۲۸، ۱۷:۳۱:۳۲ عصر) ، amoo (۱۳۹۳/۹/۲۳، ۰۰:۰۲:۵۳ صبح) ، Alizke (۱۳۹۳/۹/۲۹، ۰۸:۰۶:۰۰ صبح) ، 3cure (۱۳۹۳/۱۰/۳، ۱۱:۱۰:۱۸ صبح) ، saeed_same (۱۳۹۳/۱۰/۲۹، ۱۵:۰۰:۴۹ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۱۱/۱۲، ۲۱:۲۲:۰۸ عصر) ، AMIR72 (۱۳۹۴/۲/۵، ۱۶:۱۱:۳۹ عصر) ، torrent (۱۳۹۴/۴/۷، ۱۴:۲۴:۲۴ عصر) ، hamzeh12hh (۱۳۹۵/۲/۲۹، ۱۷:۳۶:۳۱ عصر) ، ابوذر مرادی (۱۳۹۵/۴/۲۲، ۱۹:۲۰:۱۰ عصر)
امکانات اضافه شده نسبت به پوسته مادر:
امکان کادر مزاحم مهمان:
امکان بخش های اضافی کنار هر فروم
پارسی سازی کامل و کل قسمتهای قالب
قابلیت ارتقا
توضیحات اضافی پایین انجمن
اضافه شدن بخشهای اضافی به پایین انجمن
قابلیت اعلانات
منو کناری سمت چپ
منو کناری سمت راست
عکسهای اچ تی ام ال
کادر بندی زیر انجمنها
تغییر اندازه ایکون پنلها
و...
متاسفانه امکاناتی که اضاف کردم زیاد بودن وحضور ذهن ندارم دقیقا 

امیدوارم خوشتون بیاد.سپاس و اعتبار فراموش نشه Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۷/۱۳، ۲۲:۰۲:۴۶ عصر) ، free_spirit (۱۳۹۳/۷/۱۳، ۲۳:۰۷:۲۰ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۸/۴، ۰۸:۴۵:۳۹ صبح) ، pershianweb (۱۳۹۳/۸/۱۱، ۲۱:۲۴:۰۵ عصر) ، مهربان (۱۳۹۳/۱۲/۱، ۱۷:۴۶:۵۶ عصر) ، hamzeh12hh (۱۳۹۵/۳/۲، ۲۱:۳۹:۳۷ عصر) ، abalfazl (۱۳۹۵/۳/۱۶، ۱۷:۳۲:۳۶ عصر)
ترنسلیت رو به تم ترنسلیت تغییر بدید بهتره.
سپاس
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطreza.t.gh (۱۳۹۳/۷/۱۳، ۲۲:۱۰:۱۰ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۸/۴، ۰۸:۴۵:۴۱ صبح)
ترنسلیت خوب منظور همونه دیگه...!!!! Confused
پاسخ
سلام من این قالب رو در سایت های دیگه دیده بودم ولی این امکاناتش بیشتر شده قالب خیلی خوبه فقط چجوری فونت تمام قسمت های انجمن رو به بی یکان تغییر بدم؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۸/۴، ۰۸:۴۵:۴۷ صبح)
(۱۳۹۳/۷/۱۳، ۲۲:۱۰:۰۳ عصر)reza.t.gh نوشته است: ترنسلیت خوب منظور همونه دیگه...!!!! Confused
ترنسلیت ازش پارسی سازی جامع و کامل اسکریپت میاد، اما theme translate واضحه.

(۱۳۹۳/۷/۱۳، ۲۳:۰۶:۵۷ عصر)free_spirit نوشته است: سلام من این قالب رو در سایت های دیگه دیده بودم ولی این امکاناتش بیشتر شده قالب خیلی خوبه فقط چجوری فونت تمام قسمت های انجمن رو به بی یکان تغییر بدم؟

قبلا آموزشش داده شده.
تمامی خاصیت های font-family داخل سی اس اس های قالب رو پیدا کنید و جلوش این رو اضافه کنید:
کد:
B Yekan,
که شبیه به چنین چیزی میشه:
کد:
font-family:B Yekan, Tahoma, Arial;
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۷/۱۴، ۱۲:۲۲:۳۹ عصر) ، free_spirit (۱۳۹۳/۷/۱۴، ۱۳:۱۰:۵۶ عصر)
زیاد هم کاری نکردید ! یک کادر مزاحم و دو تا منو زیاد کاری نداره که کپی رایت اصلی قالب رو تغییر بدید ! قالب اصلی رو یکی دیگه درست کرده و شما چهار تا کد رایگان اضافه کردید و کپی رایت رو تغییر دادید ؟! Huh   باگ امنیتی ؟! Big Grin  عزیزم چقدر با مای بی بی کار کردید که این حرف مضحک رو میزنید ؟!

لطفا کپی رایت اصلی قالب رو برگردونید
پاسخ
 سپاس شده توسطMatin! (۱۳۹۳/۷/۲۲، ۱۴:۵۵:۰۴ عصر) ، Shahin X2 (۱۳۹۳/۷/۲۳، ۰۱:۰۴:۵۵ صبح) ، SAEED.M (۱۳۹۳/۸/۴، ۰۰:۳۶:۵۷ صبح)
kordan عزیز شما که سابقه صد ساله داری به دوستان سپردم از پوسته هایی که ترجمه کردید استفاده کنن.لطفا بجای به حاشیه کشیدن تایپیک استقبال کنید تا ادم بهتر ادامه بده اگه هم این کار رو بلد نیستید لطفا نظر بیخود ندید واسه اینکه فقط تعداد ارسالاتتون بالا بره.
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۸/۴، ۰۸:۴۵:۵۴ صبح) ، abalfazl (۱۳۹۵/۸/۷، ۲۰:۵۷:۳۶ عصر)
سلام چجوری نصب میشه؟
پاسخ
آموزش نصب پوسته رو بخونید.سرچ کنید پیدا میکنید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان