هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قرار دادن آهنگ برای پروفایل
دوستان پروفایل انجمن بنده طوریه که بچه ها میتونن آهنگ مورد علاقشونو قرار بدن برای پروفایلشون ولی الان تست کردم میبینم با قرار دادن لینک آهنگ نمیشه چنین کاری کرد کسی این قابلیت رو در انجمنش داره بگه مشکل از کجاست
پاسخ
اول مطمئن شید پسوند لینک آهنگی که گذاشتید به .MP3 تمام بشه

دوم مطمئن شید عدد فیلد مشخصات اختیاری با مقدار X در متغیر {$userfields['fidX']} همخوانی داشته باشه

سوم از درست کار کردن اسکریپت به کار رفته مطمئن بشید

احتمالا مشکلتون حل میشهSmile
پاسخ
(۱۳۹۳/۷/۱۰، ۲۲:۱۹:۳۷ عصر)ALI GHIAMI نوشته است: اول مطمئن شید پسوند لینک آهنگی که گذاشتید به .MP3 تمام بشه

دوم مطمئن شید عدد فیلد مشخصات اختیاری با مقدار X در متغیر {$userfields['fidX']} همخوانی داشته باشه

سوم از درست کار کردن اسکریپت به کار رفته مطمئن بشید

احتمالا مشکلتون حل میشهSmile

دوست عزیز من میخوام آهنگ در پروفایل پخش بشه نه در پست بیت که مقدار X در متغیر {$userfields['fidX']} همخوانی داشته باشه
اسکریپت هم سالمه پسوند آهنگم .MP3 هست ولی پخش نمیشه در پروفایل
پاسخ
عزیز جان  چه ربطی به پست بیت داشت؟ Huh

در member_profile گفتم فیلد رو چک کنید
پاسخ
(۱۳۹۳/۷/۱۰، ۲۲:۳۲:۲۳ عصر)ALI GHIAMI نوشته است: عزیز جان  چه ربطی به پست بیت داشت؟ Huh

در member_profile گفتم فیلد رو چک کنید

فیلدی با این اسم وجود نداره چکار کنم
پاسخ
اول باید در قسمت فیلد های سفارشی پروفایل ---فیلدی جدید ایجاد کنید

سپس

در member_profile
کد زیر رو

کد php:
<script language="javascript" src="http://PichAk.Net/musics.php?type=1&files={$userfields['fidx']}&start=1"></script><div style="display:none"><ul></a></a></li></ul></div

در محلی که میخواید قرار بدید
و به جای x در کد بالا آی دی فیلد جدیدی که ساخته بودید رو بذارید Blush
پاسخ
 سپاس شده توسطtoorej (۱۳۹۳/۷/۱۰، ۲۳:۰۳:۳۸ عصر) ، Pars (۱۳۹۳/۷/۱۷، ۱۳:۰۳:۳۲ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۳۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۵۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۳۰ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قرار دادن تصویر دلخواه برای عنوان کاربری azad222 3 1,890 ۱۳۹۲/۱/۴، ۱۷:۳۸:۰۴ عصر
آخرین ارسال: mellat
  آیا راهی برای قرار دادن سؤالات امنیتی در mybb وجود دارد؟ groupfa 7 4,709 ۱۳۸۹/۶/۱۴، ۰۰:۴۲:۳۳ صبح
آخرین ارسال: youcomco

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان