هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پلاگین نوار اعلانات BAM Announcements Manager
درود
چطور میشه رنگ جدید به زمینه داد؟

از چند طریق اقدام کردم از جمله اضافه کردن کد رنگ در بخش استایل، اضافه کردن استایل به قالب پلاگین و ...  و کش هم پاک کردم اما نشد.
پاسخ
در خط 298 پلاگین چک کنید.
کد php:
$class_select = array('green''yellow''red''blue'); 

باید اسم کلاس رنگ رو اینجا وارد کنید فکر کنم.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۸/۱۱، ۱۷:۰۵:۱۳ عصر) ، amir1 (۱۳۹۳/۸/۱۱، ۲۱:۳۷:۳۶ عصر)
وقتی وارد پنلش میشم این ارور رو میده چیکار کنم:
Warning [2] require(/home/danesh/domains/p30danesh.ir/public_html/forum/p30danesh.ir/modules/config/bam.php): failed to open stream: No such file or directory - Line: 597 - File: p30danesh.ir/index.php PHP 5.3.29 (Linux)

File
Line
Function/p30danesh.ir/index.php
597
errorHandler->error
/p30danesh.ir/index.php
597
require

Fatal error: require(): Failed opening required '/home/danesh/domains/p30danesh.ir/public_html/forum/p30danesh.ir/modules/config/bam.php' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home/danesh/domains/p30danesh.ir/public_html/forum/p30danesh.ir/index.php on line 597
پاسخ
(۱۳۹۳/۱۰/۱، ۲۱:۳۶:۳۳ عصر)p30danesh نوشته است: وقتی وارد پنلش میشم این ارور رو میده چیکار کنم:
Warning [2] require(/home/danesh/domains/p30danesh.ir/public_html/forum/p30danesh.ir/modules/config/bam.php): failed to open stream: No such file or directory - Line: 597 - File: p30danesh.ir/index.php PHP 5.3.29 (Linux)

File
Line
597
errorHandler->error
/p30danesh.ir/index.php
597
require

Fatal error: require(): Failed opening required '/home/danesh/domains/p30danesh.ir/public_html/forum/p30danesh.ir/modules/config/bam.php' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home/danesh/domains/p30danesh.ir/public_html/forum/p30danesh.ir/index.php on line 597

درود
شما تمام فایل های پلاگین رو به درستی آپلود نکردید
فایلbam.php رو که در مسیر admin/models/config هست رو در مسیر ذکر شده آپلود کنید
پاسخ
باسلام
مجدد حل نشد هنوز ارور میده.منظورتون از مسیر ذکر شده کجاس؟
ممنونم
پاسخ

admin/modules/config

در صورت تمایل دسترسی هاست و انجمن خود را برای پیگیری پ.خ کنید
پاسخ
(۱۳۹۳/۱۰/۱، ۲۱:۳۶:۳۳ عصر)p30danesh نوشته است: وقتی وارد پنلش میشم این ارور رو میده چیکار کنم:

File
Line
597
errorHandler->error
/p30danesh.ir/index.php
597
require

این نوع ارور ها معمولا بخاطر استفاده پلاگین از توابع ناموجود در نسخه پی اچ پی فعلی شماست یا بخاطر درست و کامل آپلود نشدن پلاگین.
دوباره آپلود کنید، اگر نشد نسخه پی اچ پی هم از 5.3 به 5.4 تغییر بدید.
دقت داشته باشید که حداقل ورژن پی اچ پی برای مای بی بی بهتره روی 5.3 باشه.گاهی اوقات میشه از همین ورژن استفاده میکنید اما به دلایلی فایل های این نسخه ناقص شده باشن.باز با تغییر به نسخه بالاتر قطعا مشکل برطرف میشه.(تا الان چندین نفر نصب کردن و این ارور رو ندیدن)اگر نشد اعلام کنید تا بیشتر بررسی بشه.
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۱۰/۴، ۰۹:۵۹:۱۳ صبح)
سلام .. مشکلی که من دارم اینه که چون لینک اعلاناتم ازحروف فارسی تشکیل شده وقتی کپی میکنم و میذارم تو قسمت اعلانات , وقتی روش کلیک میکنم میگه این صفحه وجود نداره.باید چیکار کنم ؟؟
میتونه دلیلش استفاده از پلاگین گوگل سئو باشه؟
پاسخ
چرا کسی جواب نمیده ؟ کپی رایت انجمنتون رو هم گذاشتم تو فرومم پس مشکل چیه الان که جواب نمیدید ؟؟؟؟؟؟
پاسخ
1- از پارسی ساز ما باید استفاده کنید تا پشتیبانی بشید
2- کپی رایت های پارسی ساز و قدرت گرفته از مای بی بی سایت اصلی باشه
3- صبور باشید شاید کسی چنین حالتی براش پیش نیومده تا راهنماییتون کنه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای ۱.۸] پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars firstboy000 19 12,062 ۱۳۹۶/۱/۶، ۱۷:۱۳:۴۴ عصر
آخرین ارسال: firstboy000

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان