هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل گیر کردن انجمن
من هاست انجمن خودم رو عوض کردم الان بعضی کربران مشکل در سرعت انجمن مشکل دارند بعضی مواقع با سرعت باز میشه بعضی مواقع لودش طول می کشه و گیر می کنه تا بالا بیاد و بعضی هم می گویند ما فقط با ف ل ی ت ر ش ک ن می تونیم وارد انجمن بشم نمی دونم مشکل از کجاست از پشتیبانی هاست سوال کردم گفتند انجمن شما از لحاظ سرعت هیچ مشکلی نداره و لی من خودم هم مثل کاربرا بعضی مواقع انجمن برایم دیر باز میشه و بعضی مواقع با یک کلیک .

ادرس انجمن forum.func.ir

هاستم از نت افزار است .
پاسخ
کپی رایت!
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطzakaria20 (۱۳۹۳/۶/۳۰، ۱۰:۴۵:۱۲ صبح)
درود بر شما من هم همین مشکل را دارم و چند بار تیک های مرا با پاسخی مشابه پاسخ داده اند گاهی انجمن بدون ف ی ل شکن باز نمی شود
پاسخ
 سپاس شده توسطzakaria20 (۱۳۹۳/۶/۳۰، ۱۰:۴۵:۱۱ صبح)
کپی رایت رو به دلیل تعویض قالب الان ندارم دوباره گذاشته میشه لطفا مشکل منو بفرمایید.
پاسخ
با با کسی نیست مشکلی ما رو حل کنه .
پاسخ
درود

مشکل از هاست شما میباشد ربطی به اسکریپت ندارد .
پاسخ
 سپاس شده توسطzakaria20 (۱۳۹۳/۶/۳۰، ۱۴:۰۴:۰۴ عصر)
سلام

شما می گید مشکل از هاست است چگونه باید حلش کنم هاست رو عوض کنم  یا تنظیمات خاصی داره باید به پشتیبانی بگم تا اعمال بشه .
پاسخ
(۱۳۹۳/۶/۳۰، ۱۴:۰۵:۲۵ عصر)zakaria20 نوشته است: سلام

شما می گید مشکل از هاست است چگونه باید حلش کنم هاست رو عوض کنم  یا تنظیمات خاصی داره باید به پشتیبانی بگم تا اعمال بشه .

معمولا روی هر سرور باید 100 سایت بالا اورد...
ولی شرکت های ایرانی بیش از 1000 سایت روی یک سرور بالا می آورند و همین باعث فشار آمدن به سرور و کندشدن سرعت لود سایت شما میشود...
باید هاست قوی تری انتخاب نمایید.
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۶/۳۰، ۱۵:۰۳:۴۲ عصر) ، zakaria20 (۱۳۹۳/۶/۳۰، ۱۶:۵۷:۰۶ عصر)
قبلا روی هاست دی ال بودم هیچ مشکلی نداشتم تنها مشکل هزینه بود که ماهی باید 75 تومان می دادم قبلش که سایت اصلی بازدیدش خوب از نظر هزینه مشکل نداشتم ولی الان بازدید سایت اصلی هم افت داشته و مجبور شدم هاست رو انتقال بدم به نت افزار حالا شما چه شرکتی رو که هاستش خوب باشه هم قیمتش برام معرفی می کنی.
پاسخ
بازدید های شما بالاست

بر اساس پلاگینی که شما در صفحه اصلی نصب کردید روزانه 1000 تا بازدید کننده دارید

بنظر من بهتره از همون هاست دی ال استفاده کنید چون سرور های بسیار قدرتمندی دارند
پاسخ
 سپاس شده توسطzakaria20 (۱۳۹۳/۶/۳۰، ۱۹:۰۷:۳۳ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۶/۳۰، ۱۹:۲۹:۴۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان