هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب هاست مناسب
(۱۳۹۳/۶/۲۶، ۱۶:۲۶:۲۱ عصر)jamal94 نوشته است: سلام

ممنون به خاطر پاسخهاتون

این هاست هم مال آلمان هستش به هرحال آلمان از آمریکا بهتره سعتش و هاست ایران هم پهنای باند کمی داره و به نظر خودم آلمان بهترین گزینه هستش

نگرفتی من چی گفتم دوست عزیز 

هاست دهنده های ایرانی اکثرا از هتزنر المان و ایکس ال هاست امریکا سرورهای بنجل میخرند و بصورت فله ای کاربر روش میزبانی میکنند که موجب افزایش لود و کندی سرعت سایت ها میشود . طبیعی هم هست بلاخره با دلاری 3 تومن  باید هزینه سرور تامین بشه و سود لازم را در پایان هر ماه هم داشته باشد .

من منظورم اینکه از سرویس دهنده خارجی خرید کنید که استاندارد ها را رعایت میکنند . کلا دور ایرانی جماعت رو خط بکشید . نه کانفیگ درست حسابی دارند و نه مجوز فعالیت قانونی . همین سی پنل برای ایران تحریم هست ولی سرورهای داخلی به نحوی دورش میزنند اگر فهمیدند و لایسنسش باطل شد چیکار میخاید بکنید ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطjamal94 (۱۳۹۳/۶/۲۶، ۱۹:۳۰:۳۶ عصر)
(۱۳۹۳/۶/۲۶، ۱۶:۴۲:۴۲ عصر)Farhoodi نوشته است:
(۱۳۹۳/۶/۲۶، ۱۶:۲۶:۲۱ عصر)jamal94 نوشته است: سلام

ممنون به خاطر پاسخهاتون

این هاست هم مال آلمان هستش به هرحال آلمان از آمریکا بهتره سعتش و هاست ایران هم پهنای باند کمی داره و به نظر خودم آلمان بهترین گزینه هستش

نگرفتی من چی گفتم دوست عزیز 

هاست دهنده های ایرانی اکثرا از هتزنر المان و ایکس ال هاست امریکا سرورهای بنجل میخرند و بصورت فله ای کاربر روش میزبانی میکنند که موجب افزایش لود و کندی سرعت سایت ها میشود . طبیعی هم هست بلاخره با دلاری 3 تومن  باید هزینه سرور تامین بشه و سود لازم را در پایان هر ماه هم داشته باشد .

من منظورم اینکه از سرویس دهنده خارجی خرید کنید که استاندارد ها را رعایت میکنند . کلا دور ایرانی جماعت رو خط بکشید . نه کانفیگ درست حسابی دارند و نه مجوز فعالیت قانونی . همین سی پنل برای ایران تحریم هست ولی سرورهای داخلی به نحوی دورش میزنند اگر فهمیدند و لایسنسش باطل شد چیکار میخاید بکنید ؟

خب اونا هزینشون به دلار یا یورو محاسبه میشه و نیاز به ویزا کارت یا مستر کارت هست

که فکر نمیکنم همه کس داشته باشند
پاسخ
بله کاملا درست می فرمایین

ولی برای خرید از خارج نیاز به paypal هستش! و ما هم که نداریم! علاوه بر این بیشتر سایت های خارجی به ایرانی ها ساپورت نمیدن!
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۴۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۲۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۲۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان