هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش کاربر عالی !!!!
(۱۳۹۳/۷/۱۰، ۲۲:۰۹:۰۵ عصر)M A H D I نوشته است: فقط جهت اطلاع دوستان :
ایشون همین طور که از تاپیکشون معلومه انقدر کاربر دارن !! که حتی اقدام به فروش تعدای از اون ها هم کردن!! اما قبل از این اقدامشون قرار بود که کاربرانشون را بیارن انجمن من و در ازاش پنل مدیر کل بگیرن.که من قبول نکردم و گفتم اگه مایل هستید فقط در اداره انجمن به من کمک کنید که گفتن من عشق پنل کل دارم !
خلاصه ایشون یک بچه 13 ساله هست که در انجمن های مختلف تک بی بی عضو میشه و با تعدادی کاربر آشنا میشه و بهشون وعده مدیر شدن در انجمن های نوپا را میده و تشویقشون میکنه به فعالیت در اون انجمن.

[تصویر:  78059273229374544041.jpg]
جوجه برو گمشو !
حالا از این ک... سوخته که واست کاربر نمیارم !
دیگه اون زمان گذشت حالا برو هر غلطی می خوای بکن جوجه 13 ساله هم هفت جد آبادته ! عجااااااااا گیر این اصفهانیا کنه افتادیم ! Big Grin
خدا نگهش داره !:
انجمن من در حال بروز رسانی هست بزودی لینکشو میزارم !
رعایت ادب

این جا زن و بچه وجود داره

این حرفا چیه:|

:///////////////////////
یه مشت روانی این تایپکو منحرف کردن !
ببین یارو من پنل کلتو نمی خوام فقط فقط از تو تایپکم گمشو کاربر M A H D I
خدا نگهش داره !:
انجمن من در حال بروز رسانی هست بزودی لینکشو میزارم !
خونسرد باشید عاغا Big Grin
درود 
تا کی میخواین پست بی محتوا بدین و بحث الکی کنین نه کسی اینجا ناجی حوقو بشر نه کسی حاضر مجانی از طرف یکی بره فعالیت کنه هر فرد دارای شعور و خودش میدونه 
تاپیک بسته شد هر دو کاربر اخطار بابت رعایت نکردن ادب گرفتن!
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۳/۷/۱۱، ۰۹:۵۱:۳۵ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۷/۱۱، ۱۳:۱۱:۵۶ عصر) ، neda300 (۱۳۹۳/۷/۱۱، ۱۴:۴۵:۵۹ عصر) ، M A H D I (۱۳۹۳/۷/۱۱، ۲۰:۵۱:۱۰ عصر) ، MISTER (۱۳۹۴/۶/۱۸، ۱۰:۲۰:۱۳ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۱۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۱۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۴۹ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش چند دامنه عالی و رند با قیمت مناسب kamal_s67 0 939 ۱۳۹۵/۳/۱۹، ۱۳:۳۰:۲۸ عصر
آخرین ارسال: kamal_s67

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان