هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.8] پوسته رایگان rush
درود به همه کاربران و مدیران مای بی بی

اولین قالبی هست که پارسی سازی و راستچین میکنم تا دوستان در نسخه جدید بتونن سرعتر توسعه بدن.
امیدوارم  که اگه مشکلی داره اساتید برجسته تر حل کنن.
پوسته از سایت مادر انتخاب شده

[تصویر:  photos.png] نمونه:
پیوست شد.

[تصویر:  name.png] دانلود:

[attachment=8525]

سپاس و اعتبار فراموش نشه... Heart

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

سپاس شده توسطShahin X2 (۱۳۹۳/۶/۱۹، ۰۱:۲۴:۱۱ صبح) ، BLUE STAR (۱۳۹۳/۶/۱۹، ۰۹:۱۱:۴۹ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۶/۱۹، ۱۰:۰۸:۴۰ صبح) ، Pars (۱۳۹۳/۶/۱۹، ۱۶:۰۸:۰۰ عصر) ، geo (۱۳۹۳/۶/۱۹، ۱۹:۰۶:۰۵ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۶/۱۹، ۲۰:۲۴:۱۷ عصر) ، emir.yanliz (۱۳۹۳/۶/۱۹، ۲۳:۱۹:۲۳ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۶/۲۳، ۱۷:۱۱:۴۵ عصر) ، R. Najafi (۱۳۹۳/۶/۲۳، ۱۷:۱۲:۰۰ عصر) ، meliika (۱۳۹۳/۱۱/۱۲، ۱۱:۴۸:۴۸ صبح) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۱۱/۱۲، ۲۱:۳۰:۰۲ عصر) ، mostafa98 (۱۳۹۳/۱۱/۲۸، ۰۶:۰۰:۵۹ صبح) ، nasdo (۱۳۹۴/۱۰/۳۰، ۰۱:۲۳:۴۳ صبح) ، motamota (۱۳۹۴/۱۱/۲۲، ۰۰:۵۶:۴۴ صبح)
یک چیزی لینک ها فیلتره
..........
.
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۶/۱۹، ۱۰:۰۱:۵۶ صبح) ، BLUE STAR (۱۳۹۳/۶/۱۹، ۱۶:۲۵:۴۳ عصر)
استارتر عزیز از پوسته راست چین شده خودتون شات بذارید نه نسخه چپ چین
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۶/۱۹، ۱۰:۰۱:۵۹ صبح) ، BLUE STAR (۱۳۹۳/۶/۱۹، ۱۶:۲۵:۴۱ عصر)
ترجمه تون خوب بود فقط بعضی جاها مشکلاتی بود که برطرف کردم
و فایل دانلود رو جایگزین کردم
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۳/۶/۱۹، ۱۶:۰۸:۰۴ عصر) ، BLUE STAR (۱۳۹۳/۶/۱۹، ۱۶:۲۵:۵۰ عصر)
چرا این پوسته یه جوریه ؟!
به نظر خوب ترجمه نشده! شما مشخصات پروفایل رو توی شات مشاهده کنید! چپ چین هست! همچنین پست بیت!
خود منو ها توی پروفایل هم چپ چین هست!

همچنین میشد از یک فونت بهتر استفاده کرد.

بنده بزودی این پوسته رو با کیفیت خیلی خوب منتشر میکنم. Blush

[تصویر:  76041528073893930429.gif]

فعلا وقت نبود همه چی رو درست کنم

ببخشید که کامل نشده
قالب خوبیه و ریسپانسیو هم هست

باید یکم روش کار کرد قالب  شیکی میشه

ممنون

نسخه ویرایش شده این قالب!

دوستان این قالب رو از نو ترجمه کردم و با کیفیت عالی براتون قرار میدم. امیدوارم از این قالب لذت ببرید + همچنین ویرایش هایی هم انجام دادم تا زیباتر شه.

لطفا، خواهشا کپی رایت رو حذف نکنید، برای ترجمه قالب زحمات زیادی کشیده شده، میتونید از کیفیت قالب ببینید.

البته این قالب هنوز خیلی جای توسعه داره، میشه راحت با چند ویرایش کیفیت قالب رو بیش از این بالا برد!

تفاوت را احساس کنیــد !
Big Grin

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.zip   Rush Theme.zip (اندازه: 657.04 KB / تعداد دفعات دریافت: 291)

[تصویر:  76041528073893930429.gif]

سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۳/۶/۲۰، ۲۱:۱۵:۰۷ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۶/۲۰، ۲۱:۵۱:۳۳ عصر) ، محمد تی ام (۱۳۹۳/۶/۲۱، ۰۱:۱۲:۵۱ صبح) ، emir.yanliz (۱۳۹۳/۶/۲۳، ۱۹:۴۹:۴۷ عصر) ، mellat (۱۳۹۳/۶/۲۷، ۲۱:۳۵:۰۶ عصر) ، Alizke (۱۳۹۳/۹/۲۹، ۰۸:۰۹:۵۲ صبح) ، mostafa98 (۱۳۹۳/۱۱/۲۸، ۰۵:۵۹:۲۳ صبح) ، mehdi.volo (۱۳۹۹/۲/۴، ۰۰:۴۶:۴۶ صبح) ، picolo666 (۱۴۰۲/۱۰/۵، ۰۱:۳۹:۴۳ صبح)
دوست عزیز کپی رایت بنده رو تغییر دادین؟ Dodgy
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۶/۲۳، ۱۷:۱۲:۴۲ عصر)
با تشکر از زحماتی که کشیدید برای ف‍ارسی سازی

لطفا عنوان رو ویرایش کنید و کلمه رایگان رو حذف کنید، تاپیک در بخش قالبهای رایگان ایجاد شده پس نیازی نیست کلمه رایگان در عنوان باشه

ممنون

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان