هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.8] پوسته رایگان rush
(۱۳۹۳/۶/۲۳، ۱۶:۵۷:۴۱ عصر)reza.t.gh نوشته است: دوست عزیز کپی رایت بنده رو تغییر دادین؟ Dodgy

اگه منظورتون بنده هستم که اصلا از قالب شما استفاده نکردم! قالب رو از سایت مادر برداشتم و از نو ترجمه کردم! خیلی از جاها اصلا توسط شما ترجمه نشده بود! Big Grin
شما میتونید ببینید ترجمه ها با هم فرق میکنه!

[تصویر:  76041528073893930429.gif]

سپاس شده توسطShahin X2 (۱۳۹۳/۶/۲۴، ۰۴:۲۱:۱۶ صبح)
نسخه جدید پوسته به صورت کامل پارسی شده و فایل توی پست اول پیوست شد.
من واقعا نمیتونم درک کنم، شما پوسته منو برداشتین کپی رایت منو حذف کردین و با نام خودتون منتشر کردین؟  Angry
بعد اومدید تو موضوع میگید نسخه جدید قرار گرفت؟ شما زحمتی بغیر از حذف کپی رایت من کشیدید؟

من با ساعت ها زحمت این پوسته رو ترجمه کردم بعد شما تمامی زحمات منو نادیده میگیرید و به نام خودتون منتشر میکنید؟ شما حلال و حروم حالیت نیست؟

مدیران عزیز خواهشا یکی پیگیری کنه، پوسته قبلی ای که ایشون گذاشته بود بدون کیفیت بود، بنده از نو ترجمه و با کیفیت بسیار مطلوب تر قرار دادم ، بعد ایشون مال منو دانلود کردن و تمامی جاهایی که کپی رایت من بوده رو حذف کردن و مال خودشون رو قرار دادن و بعد در ارسال اول پیوست کردن.

مشاهده کنید:
http://upload7.ir/imgs/2014-09/18597064399233698980.jpg

همچنین من یک فایل Read Me برای دوستانی که آشنایی نداشتن قرار دادم و ایشون حتی اون فایل رو هم ادیت کردن و کپی رایت خودشون رو گذاشتن! مشاهده کنید:
http://upload7.ir/imgs/2014-09/02040134879136101301.jpg

خواهشا یکی پیوست اول رو حذف کنه. من موندم ایشون چجوری عنوان پاسخگو رو گرفتن! Angry

[تصویر:  76041528073893930429.gif]

درود

دوست عزیز reza.t.gh زحمت و تلاش شما برکسی پوشیده نیست اما نه اینگونه. چون شما این پوسته را برای نخستین بار ترجمه کرده اید دلیل نمی شود که مالکیت آن با شما باشد.

رویکرد این سایت استفاده از بهترین هاست. ممکن است بنده یک پوسته و پلاگینی ترجمه کنم اما شخص دیگری همان را با دقت و تجربه و زمان بیشتری انجام دهد. به تبغ ما می خواهیم کاربران از آنچه بهتر است استفاده کنند.

این تاپیک بسته میشود

از SAEED.M عزیز می خواهم که در تاپیک جدیدی ترجمه خود را معرفی کنند.
از reza.t.gh عزیز نیز می خواهم تا تجربه و مهارت خود را افزایش دهد و در ترجمه سایر پوسته ها به کار بگیرند.

در انتها پیشنهاد می کنم که در کپی رایت قالب ترجمه شده چیزی اضافه نکنید. کدام یک از شما دوست دارد که قالبی روی انجمن خود نصب کند که به چندین جا لینک شده باشد؟

با سپاس از شما

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۶/۲۹، ۰۹:۴۲:۱۶ صبح) ، SAEED.M (۱۳۹۳/۶/۲۹، ۱۳:۴۵:۴۶ عصر) ، M A H D I (۱۳۹۳/۶/۲۹، ۱۵:۳۶:۱۴ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۳/۷/۳، ۱۹:۱۹:۲۰ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۱۳، ۱۹:۵۹:۲۶ عصر) ، alireza_k (۱۳۹۳/۷/۱۴، ۱۹:۲۷:۳۳ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۰۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۲۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۰۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان