هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین چند مای کد مفید برای ادیتور SR MyBBCoder
چطور باید به پاسخ سریع انتقالش بدیم..
کمکم کنید..........
من این پلاگین رو نصب کردم ولی هیچ اتفاقی نیافتاده///
پس توی این که فرول ریاضی وجود نداره
من پلاگینی میخواستم که توش بشه ریاضی تایپ کرد./
میشه قرار بدید.
با تشکر
آقا کسی نیست بگه چه پلاگینی رو باید برای فرمولهای ریاضی به کار برد.
تو سایت همسایه چنین مطلبی وجود دارد. لینک
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۹/۱۷، ۰۳:۰۱:۰۳ صبح)
چطور ميشه به قسمت پاسخ سريع هم اضافشون كرد؟
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
آقا من فرمول رياضي رو ميخوام ولي اين پلاگين شما اصلا چنين امكاني رو نداره يه نگاهي خودتون بندازيد.
كمكم كنيد.
ميخوام فرمول رياضي تو انجمنم داشته باشم.
الان میدونید من این سوال رو چند هفته پیش مطرح کردم من یه پلاگین میخوام که توش بشه فرمولهای ریاضی رو تایپ کرد درست هم کار کنه این مای کد شما اصلا دردی رو دوا نمیکنه و اصلا به درد نمیخوره چون هیچ فرمول ریاضی ای رو ساپورت نمیکنه!
AngryAngryAngryAngryAngry
Chi shod
نه خیر مثل اینکه کسی نیست جواب این سوال مارو بده بابا خیلی بده ها بالای 19 هزار کاربر دارید!
این پلاگین رو نصب و فعال کردم ولی فقط یک خط به ادیتور اضافه شد ولی هیچ کدوم از دکمه ها ظاهر نشدند ... البته من ادیتور پیشرفته جدید رو نصب کردم ... راه حل چیه ؟
نقل‌قول: الان میدونید من این سوال رو چند هفته پیش مطرح کردم من یه پلاگین میخوام که توش بشه فرمولهای ریاضی رو تایپ کرد درست هم کار کنه این مای کد شما اصلا دردی رو دوا نمیکنه و اصلا به درد نمیخوره چون هیچ فرمول ریاضی ای رو ساپورت نمیکنه!
AngryAngryAngryAngryAngry
Chi shod
دوست عزیز این پلاگین ما نیست، اگر هم چیزی میخوای باید سفارش ساختشو بدی، ما اینجا پشتیبانی چیز های موجود رو می کنیم، حالا برو 6 ماه دیگه بیا باز پی ام بده!

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

من این پلاگین رو برای جدولش نیاز دارم . آخه ادیتور با جدول خیلی کاملتر میشه .. از مای کدهای معرفی شده هم استفاده کردم متاسفانه هیچ کدوم جواب نمیده برای من . کسی راهی میدونه ؟ هات ادیتور جدول داشت ولی پر از اشکال بود و موقع ارسال سریع مشکل داشت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان