هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست نصب پلاگین و پوسته!! با هزینه!
سلام کسی هست بتونه یک پوسته و تمام پاگین های به درد بخور رو برام نصب کنه؟؟ هزینش هم هر چه قدر شد تقدیم میکنم
با تشکر!
..........
.
پاسخ
 سپاس شده توسطمرتضی (۱۳۹۳/۶/۱۸، ۱۶:۴۶:۱۹ عصر)
میتونید از دوستان به صورت رایگان کمک بگیرید
ولی باز هم اگه نتونستید بنده هستم Blush
پاسخ
 سپاس شده توسطمرتضی (۱۳۹۳/۶/۱۸، ۱۷:۱۵:۱۵ عصر)
دوست من ، نصب چنین چیزایی که اصلا کاری نداره، بهتره هزینه های این رو در جاهای دیگه مثل سرور و زیبایی انجمن هزینه کنید،  آموزش هاش توی انجمن هست، کافیه تنها یه جستجو کنید.
برای پلاگین تنها کافیه فایل های پلاگین رو آپلود کنید و پلاگین رو از کنترل پنل مدیر فعال کنید، همچنین برای پوسته هم کافیه تصاویر پوسته روی توی پوشه images آپلود کنید. و سپس از طریق کنترل پنل مدیرکل فایل xml رو آپلود کنید.

برای هر دو هم آموزش تصویری موجود هست، پیشنهاد میکنم خودتون نصب کنید تا با چگونگی نصب آشنا شید، هر سوال یا مشکلی هم داشتید میتونی توی انجمن بپرسید (یا از خودم  توی پیام بپرسید) مطمئنا از پاسخ به سوالای شما دریغ نمیکنم.

موفق باشی. Blush

[تصویر:  76041528073893930429.gif]

پاسخ
 سپاس شده توسطمرتضی (۱۳۹۳/۶/۱۸، ۱۷:۱۵:۱۳ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۶/۱۸، ۱۸:۱۱:۳۴ عصر)
امروز رو برات نصب کنن فردا رو میخوای چیکار کنی !
بهتره خودت یاد بگیری چون باید برای همیشه هزینه کنی 
خیلی راحت و پیش پا افتادست 
انجمنت نوپاست ،خراب هم بشه فوقش دوباره از بک آب استفاده کن  یا اینکه دوباره مای بی بی رو نصب میکنی 
انجام بده بچه های اینجا حتما کمکت میکنم 
پاسخ
خوب من نمیدونم باید فایل زیپ اپ کنم وقتی اپ کردم تو کجا اجراش کنم اگر راهنمایی بیشتر کنینی ممنون میشم
..........
.
پاسخ
 سپاس شده توسطBLUE STAR (۱۳۹۳/۶/۱۸، ۱۷:۲۳:۵۷ عصر)
سلام خوبید ؟!
خودتان نصب کنید !
اصلا نترسید من هم آوایل میخواستم پلاگین نصب کنم می ترسیدم خراب کنم ! ولی شما نترسید تو میتونی !
اول پوسته و یا همون قالب نصب کن !:
http://community.mybbiran.com/thread-319.html
نصب پلاگین !:
http://community.mybbiran.com/thread-1229.html
موفق و موید باشید !!!! Big Grin Tongue Cool Shy Rolleyes Shy Angel
خدا نگهش داره !:
انجمن من در حال بروز رسانی هست بزودی لینکشو میزارم !
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۶/۱۸، ۱۸:۱۲:۳۶ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۳/۶/۱۹، ۱۲:۴۵:۱۹ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۴۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۵۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۰۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان