هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل نصب پلاگین بخش بازي 1.2
با درود خدمت شما دوستان عزیز سایت مای بی بی
بنده پلاگین بخض بازی دانلود و در هاستم طبق روال ریختم
بعد وقتی که می خواستم از قسمت ادمین سایتم نصب کنم با مشکل زیر مواجه شدم ( یه بار قبلا جای دیگه نصب کرده بودم، نمی دونم چرا الان این طوری شد؟!!)
لطفا را هنمایی کنید
سپاس
MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.
SQL Error:1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'TYPE=MyISAM CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_general_ci' at line 23Query:CREATE TABLE `mybb_games` ( `gid` INT(10) NOT NULL AUTO_INCREMENT, `cid` INT(5) NOT NULL, `title` VARCHAR(50) NOT NULL, `name` VARCHAR(50) NOT NULL, `description` TEXT NOT NULL, `what` TEXT NOT NULL, `use_keys` TEXT NOT NULL, `played` INT(15) DEFAULT '0' NOT NULL, `lastplayed` BIGINT(30) NOT NULL, `lastplayedby` INT(10) DEFAULT '0' NOT NULL, `bgcolor` VARCHAR(6) DEFAULT '000000' NOT NULL, `width` VARCHAR(4) DEFAULT '500' NOT NULL, `height` VARCHAR(4) DEFAULT '500' NOT NULL, `dateline` BIGINT(30) NOT NULL, `score_type` VARCHAR(5) DEFAULT 'DESC' NOT NULL, `rating` FLOAT NOT NULL, `numratings` INT(5) NOT NULL, `active` INT(1) DEFAULT '1' NOT NULL, PRIMARY KEY (`gid`), KEY `cid` (`cid`), KEY `active` (`active`) ) TYPE=MyISAM CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_general_ci;
Please contact the MyBB Group for support.
پاسخ
کسی نیست؟
پاسخ
درود
به طور حتم فایل پلاگین مشکل داره و موتور اس کیو إل شما نمیتونه کد رو شناسایی کنه
شما فقط پلاگین رو دوباره دانلود کن و ورژن اس کیو إلتون رو هم بگید
پاسخ
نسخه انجمن سازتون رو بگید.
از آخرین نسخش که فکر کنم 1.2.4 باشه استفاده کنید.توی سایت مرجعش هست.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
با سلام

منم با این پلاگین مشکل مشابهی داشتم
ولی با سایت مرجع درست شد

بفرمایید لینک بازی آنلاین سالم
http://community.mybbiran.com/attachment.php?aid=8382
پاسخ
 سپاس شده توسطAlizke (۱۳۹۳/۶/۱۷، ۱۵:۴۸:۵۲ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۴۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۴۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۱۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان