هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کیا به 1.8 ارتقا دادن ؟
سلام

دوستانی که فرومشون رو آپگرید کردن به نسخه 1.8 بیاین اینجا اعلام کنند و همچنین بگن که بعد آپگرید مشکلی برای فرومشون پیش اومده یا خیر ؟ همه رو بنویسید

لطفا مشکلات رو بگید ، و نگید که مثلا فلان پلاگین کار نمیکنه و فلان پلاگین از کار افتاده ! مشکلات اصلی رو بگید
پاسخ
درود
ارتقا داده شده وبدون مشکل Wink
پاسخ
 سپاس شده توسطkordan (۱۳۹۳/۶/۱۴، ۱۶:۵۶:۲۸ عصر)
آیا پوسته های ورژن قبل به این ورژن جدید میخوره یا خیر؟
پاسخ
بنده تست نکردم اما از برخی از کاربران سایت مادر پرسیدم گفتند سازگاری دارد اما به نظر بنده چون در سیستم جدید قالب ها بیشتر از js  استفاده شده دچار مشکل خواهید شد.
پاسخ
ممنونم پس تا الان یک نفر ارتقا داده و مشکلی براش پیش نیومده .. دوستان دیگه هم میتونن اینجا اعلام کنند که ایا مشکل پیش اومده و یا با موفقیت آپگرید شده .. مرسی Heart
پاسخ
من ارتقا دادم
ولی هیچ پلاگینی نیست
اخرین ارسالها
گوگل سئو
اچ تی ام ال این پست
نمایش اعتبارات در پست بیت
کلمات کلیدی
و. ...
را میخام کسی برای 1.8  داره ؟؟؟/
پاسخ
آموزش  ست کردن قالب :

http://community.mybbiran.com/thread-16793.html
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۳/۶/۱۴، ۱۹:۴۶:۵۱ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۶/۱۴، ۲۰:۵۳:۲۹ عصر)
(۱۳۹۳/۶/۱۴، ۱۷:۳۴:۱۳ عصر)mohamadnasre نوشته است: من ارتقا دادم
ولی هیچ پلاگینی نیست
اخرین ارسالها
گوگل سئو
اچ تی ام ال این پست
نمایش اعتبارات در پست بیت
کلمات کلیدی
و. ...
را میخام کسی برای 1.8  داره ؟؟؟/

دوست خوبم گفتم مشکلات رو بنویسید نه اینکه پلاگین نداره ! پلاگین ها میشه ست کرد و آموزشش تو فروم هست و بعضی ها هم باید صبر کنید تا نویسنده اش آپدیت کنه پلاگینو

لطفا از مشکل فروم بگید
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۱۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۸:۵۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۷:۴۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان