هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پلاگین تبلیغات My Advertisements 2.1.1 فارسی
(۱۳۹۳/۷/۱۹، ۱۷:۳۸:۲۹ عصر)Mr.mohammad نوشته است: سلام
من اینو نصب کردم  و پاکش کردم ولی هنوز این کد در صفحه اصلی انجمنم هست هم در فوتر هم هدر

{myadvertisements[zone_1]}

چطور بپاکمش ؟

در قالب های فوتر
هیدر
 پست بیت و پست بیت کلاسیک
پاسخ
 سپاس شده توسطابوذر مرادی (۱۳۹۵/۵/۷، ۰۴:۴۸:۳۷ صبح)
چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی؟؟؟؟!!

خود کسی که به قول خودش فارس سازیش کرده نه تست کرده نه خبری ازش هست که فارسی سازش رو درست کنه. پس چرا ماها هی دنبال دردسر میگردیم ؟

خدا شاهد هم مدیریت هم سایت به کل سفید شدن و مجبور شدم همه فایل هاشو تک تک و حتی از تو دیتابیس ریشه کنش کردم

ولی باز مثل دوستمون همین مشکل{myadvertisements[zone_1]} رو داشتم و خدا رو هزار مرتبه شکر که از شرش خلاص شدم Angry 

پاسخ
(۱۳۹۵/۵/۷، ۰۴:۴۶:۳۰ صبح)ابوذر مرادی نوشته است:
چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی؟؟؟؟!!

خود کسی که به قول خودش پارس سازیش کرده نه تست کرده نه خبری ازش هست که پارسی سازش رو درست کنه. پس چرا ماها هی دنبال دردسر میگردیم ؟

خدا شاهد هم مدیریت هم سایت به کل سفید شدن و مجبور شدم همه فایل هاشو تک تک و حتی از تو دیتابیس ریشه کنش کردم

ولی باز مثل دوستمون همین مشکل{myadvertisements[zone_1]} رو داشتم و خدا رو هزار مرتبه شکر که از شرش خلاص شدم Angry 
سلام

شاید با پلاگین های شما سازگار نیست ! و شایدم واقعا پلاگین مشکل داره
نسخه جدید اومده 

تست شد 
برای منم کار نکرد ، و پیگیر این مشکل از وبسایت مادر شدم که پولی بود!
برای تبلیغات در هدر و فوتر و پست ها از کد استفاده کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۵/۵/۷، ۱۱:۰۸:۱۶ صبح) ، ابوذر مرادی (۱۳۹۵/۵/۷، ۲۰:۳۷:۴۳ عصر)
ممنون.
نه با پلاگین ها مشکل نداره چون روی بسته صفرکیلومتر هم که نصب کردم برای تست مشکل داشت
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۲۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۳۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۴۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان