هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار نسخه‌ی 1.8.0 MyBB
(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۴:۰۲:۴۸ عصر)bivafadl نوشته است:
(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۳:۵۴:۴۹ عصر)Mohammad-Za نوشته است:
(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۳:۵۲:۰۴ عصر)bivafadl نوشته است: خواهشن یکی کمکم کنه من اپدیت کردم بعد تو مرحله ی بروزرسانی هر چی رمز و نام کاربری رو وارد میکنم بازم میاد روی همون صفحه و جلوتر نمیره Sad

آدرس به‌روزرسان را بدون www وارد کنید.
اگر بدون www وارد می‌کنید و مشکل وجود دارد، این بار www را به ابتدای آن اضافه کنید و مشکل را بررسی کنید.
مثلاً:
http://yoursite.com/install/upgrade.php
یا
www.yoursite.com/install/upgrade.php

این دفعه اصلا گزینه ی بروزرسانی رو نیاورده میگه از اول نصب کنید

پوشه‌ی install را از سرور خود حذف کنید و آن را مجدداً‌ از بسته‌ی پارسی ساز بر روی سرور خود آپلود نمایید و دوباره تلاش کنید.

(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۳:۵۵:۱۴ عصر)SAEED.M نوشته است: سلام.
بسیار خوب ، کارِ ما در اومد  Big Grin 
الان یک سوال، این ورژن mybb ادیتور پیشفرضش شده sceditor بعد پلاگینی مثل یادداشت پروفایل با ادیتور پیشفرض 1.6 هماهنگ هست و با اون آجاکس میشه. الان وقتی ما آپدیت کنیم اون پلاگین چی میشه؟ با کدوم ادیتور کار میکنه؟ با sceditor کار میکنه؟ بعد آجاکسش هم کار میکنه؟

سپاس.  Blush

احتمال این‌که خود پلاگین یادداشت پروفایل با MyBB 1.8 نا هماهنگ باشد بسیار زیاد است.
به احتمالا 99% اگر پلاگین یادداشت پروفایل نیز با MyBB 1.8 هماهنگ باشد، احتمالا‌ً بدون هماهنگ‌سازی SCEditor با آن نمی‌توانید از SCEditor در یادداشت‌ها استفاده کنید.
درکل، این پلاگین پلاگین خوبی نیست و مشکلات بسیاری دارد.
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۹:۴۸:۰۴ عصر)
(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۳:۵۵:۱۴ عصر)SAEED.M نوشته است: سلام.
بسیار خوب ، کارِ ما در اومد  Big Grin 
الان یک سوال، این ورژن mybb ادیتور پیشفرضش شده sceditor بعد پلاگینی مثل یادداشت پروفایل با ادیتور پیشفرض 1.6 هماهنگ هست و با اون آجاکس میشه. الان وقتی ما آپدیت کنیم اون پلاگین چی میشه؟ با کدوم ادیتور کار میکنه؟ با sceditor کار میکنه؟ بعد آجاکسش هم کار میکنه؟

سپاس.  Blush

یادداشت من که هنوز منتشر نشده برای 1.8 و فکر نکنم از طریق عوض کردن compatibility هماهنگ بشه.
مطمئنا هر پلاگینی که بروزرسانی بشه یا پلاگین جدیدی بیاد با ادیتور جدید کار میکنه دیگه
پاسخ
سلام اقا تو رو خدا یکی کمکم کنه من قبل اپدیت از از کنترل مدیر کل بک اپ گرفته بودم چطور باز گردانی کنم چون من میخوام انجمنم رو اپدیت کنم ولی الان فقط میکنه باید از اول نصب کنی Sad Sad
کسی نیست کمکم کنه من الان انجمنم اپدیت نمیشه و فقط میگه باید از اول نصب کنم فایل config.phpهم خالی شده فکر کنم اطلاعات پاک شدن الان چطوری [تصویر:  sad.gif] اون بک با فرمت sql.gz رو بازگردانی کنم یا روشی هست درست بشه
پاسخ
دوست عزیز اگه برای شما میگه از اول باید نصب بشه و گزینه آپدیت نمیاد یعنی یا دیتابیس تون پاک شده یا مشکل پیدا کرده(مثلا موقع آپدیت حواستون نبوده و گزینه نصب از اول رو زدید) اگه بکاپ دیتابیس رو دارید از سی پنل بکاپ رو restore کنید درست میشه اگه درست نشد راهی که پایین گفتم برید
----------------------------
از cpanel بکاپ گرفتید؟(یعنی از تمام فایل ها)یا فقط از mysql database بکاپ گرفتید؟
اگه از تمام فایل ها با دیتابیس (فول بکاپ)گرفتید که کاری نداره ولی اگه فقط از دیتابیستون گرفتید اول نسخه قبلی رو نصب کنید و سپس فایل دیتابیس رو از cpanel وارد کنید
------------------------------
پاسخ
من از کنترل پنل مای بی بی اون بک اپ رو گرفتم الان اون رو چطوری بازگردانی کنم Sad
پاسخ
اگه فقط از قسمت دیتابیس بکاپ گرفتید اول همین نسخه رو (1.8)نصب رو تا آخر انجام بدید بعد فایل دیتابیستون رو از cpanel وارد کنید

نگران نباشید
پاسخ
(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۶:۳۰:۰۷ عصر)saxon نوشته است: اگه فقط از قسمت دیتابیس بکاپ گرفتید اول همین نسخه رو (1.8)نصب رو تا آخر انجام بدید بعد فایل دیتابیستون رو از cpanel وارد کنید

نگران نباشید

نمیدونم فقط از دیتابیسه یا نه معلوم از کنترل پنل مای بی بی از قسمت پیکرندی همه فایلا رو انتخاب کردم و بک اپ رو گرفتم حجمش 900کیلوبایته باید از سی پنل قسمت بکاپ ویزار بعد قسمت بازگردانی دیتابیس بازگردانی کنم ؟ Sad
پاسخ
وقتی از کنترل پنل گرفتید یعنی فقط از دیتابیسi
بهتر بود که فول بکاپ بگیرید ولی عیب نداره از همون backup قسمت restore استفاده کنید جواب میده
پاسخ
یعنی اول انجمن رو از اول نصب کنم بعد دیتابیس رو از قسممت بک اپ ویزار بعد رستور بعد بازگردانی بک  کنم ؟ پس تو هنگام نصب اسم دیتا بیس و رمزشو چی بزنم Sad نمیشه که متفاوت باشن
پاسخ
از قسمت php myadmin هم میتونی اینم آموزش مرجعش
http://docs.mybb.com/Database_Restore.html
پاسخ
 سپاس شده توسطfarshid142 (۱۳۹۳/۶/۱۵، ۱۷:۵۱:۵۴ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتشار نسخه‌ی 1.8.27 MyBB Mohammad-Za 14 38,342 ۱۴۰۰/۱۲/۱۳، ۲۱:۴۸:۰۳ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
  انتشار نسخه‌ی 1.8.26 MyBB Mohammad-Za 6 4,622 ۱۴۰۰/۴/۲۰، ۱۲:۲۴:۲۱ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
  انتشار نسخه‌ی 1.8.25 MyBB Mohammad-Za 0 1,300 ۱۳۹۹/۱۲/۱۹، ۲۱:۲۱:۴۷ عصر
  انتشار نسخه‌ی 1.8.23 MyBB Merge System HOssE!N-B 0 1,121 ۱۳۹۹/۹/۲۰، ۱۶:۵۶:۵۳ عصر
آخرین ارسال: HOssE!N-B
  انتشار نسخه‌ی 1.8.24 MyBB Mohammad-Za 0 2,574 ۱۳۹۹/۸/۲۵، ۰۱:۲۲:۳۶ صبح
  انتشار نسخه‌ی 1.8.23 MyBB Mohammad-Za 0 1,107 ۱۳۹۹/۸/۲۵، ۰۰:۴۶:۲۱ صبح
  انتشار نسخه‌ی 1.8.22 MyBB Mohammad-Za 19 16,042 ۱۳۹۹/۵/۳، ۱۶:۱۵:۵۴ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
  انتشار نسخه‌ی 1.8.21 MyBB Mohammad-Za 13 9,541 ۱۳۹۸/۱۱/۸، ۰۷:۱۱:۳۳ صبح
آخرین ارسال: shapor zangena
  انتشار نسخه‌ی 1.8.12 MyBB Mohammad-Za 19 43,507 ۱۳۹۸/۵/۲۳، ۰۰:۵۴:۱۲ صبح
آخرین ارسال: nedaariania
  انتشار نسخه‌ی 1.8.11 MyBB Mohammad-Za 2 19,543 ۱۳۹۸/۴/۲۳، ۱۵:۳۵:۱۱ عصر