هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه اندازی انجمن
سلام خدمت همه ی اساتید

میخوام ی انجمن واسه دانشگاهمون راه اندازی کنم !

میخواستم کاربلدهای عزیز منو راهنمایی کنن

سوال های که دارم :

1- برای راه اندازی انجمنی که ماکزیمم بازدیدش تو روز ممکمه بشه 1000 تا و خیلی عضو بگیره هم 500 نفره ؛ چه میزان فضایی هاست با چ پهنای باندی لازم هست ، ک بازدید کننده از وارد شدن ب انجمن پشیمون نشه ! ( از نظر لودینگ )

2 - از کدوم CMS خوبه استفاده کنم !؟! ( کدوم انجمن ساز ؟! ؛ راستش علم کافی رو برای ساختن ی انجمن دست ساز ندارم ، میخوام آماده باشه و با پلاگین بتونم همه چیو بِ بهترین نحو اداره کنم )

3- یِ هاستینگ با کیفیت هم معرفی کنید ممنون میشم

بازم تشکر HeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطBLUE STAR (۱۳۹۳/۶/۵، ۲۰:۴۶:۵۳ عصر) ، SAEED.M (۱۳۹۳/۶/۶، ۰۲:۰۶:۲۱ صبح)
250 مگا بایت با پهنای 20 گیگابایت
2-مای بی بی
3-تهران هاست
پاسخ
 سپاس شده توسطSAEED.M (۱۳۹۳/۶/۶، ۰۲:۰۶:۴۳ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۶/۶، ۰۹:۵۱:۱۵ صبح) ، SajadTbT23 (۱۳۹۳/۶/۹، ۱۴:۴۹:۲۴ عصر)
به نظرم پهنا همیشه نامحدود بگیرین Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسطSAEED.M (۱۳۹۳/۶/۶، ۰۲:۰۶:۴۶ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۶/۶، ۰۹:۵۱:۱۸ صبح) ، SajadTbT23 (۱۳۹۳/۶/۹، ۱۴:۴۹:۲۱ عصر)

ما که آنچنان کاربلد نیستیم، صرفا نظرم رو میگم، برای شروع به نظرم زیاد هزینه اضافی نکنید و وقتی انجمنتون جا افتاد میتونید هزینه های بیشتر کنید، به نظرم ابتدا با یک هزینه کم شروع کنید، پس از جا افتادن انجمنتون میتونید گسترش بدید و به سرور های بهتر و با امکانات بیشتر برید، سعی کنید در ابتدای کار از هزینه های اضافی جلوگیری کنید، مطمئنا جلوتر به این هزینه ها نیاز خواهید داشت Big Grin

همچنین پیشنهاد میکنم از همین MyBB استفاده کنید، سرویس انجمن ساز رایگان هست و بهتر از سایر انجمنن سازها پشتیبانی میشه.

کارایی ساده و راحتش، بسیار کارامد تر از سایر انجمن ساز های پیچیده هست!

برای دانشگاه به نظرم CMS شما باید انجمن باشه ، چون محیط جوریه که شما باید با سایرین بحث و تبادل نظر کنید و انجمن بهترین گزینه هست.

برای تخمین پهنای باند میتونید مطلب زیر رو هم بخونید:
http://www.poshtibankar.ir/content/server-host/26

موفق باشید.

[تصویر:  76041528073893930429.gif]

پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد تی ام (۱۳۹۳/۶/۶، ۰۲:۱۱:۲۶ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۶/۶، ۰۹:۵۱:۰۵ صبح) ، a.armaney (۱۳۹۳/۶/۸، ۱۳:۳۰:۳۳ عصر) ، SajadTbT23 (۱۳۹۳/۶/۹، ۱۴:۴۹:۱۸ عصر) ، Pishro (۱۳۹۳/۶/۹، ۱۶:۱۲:۵۵ عصر)
دوستمون آقایSAEED.M توضیحات خوبی داند ولی از نظر من بهتره از همون اول از یک هاست خوب استفاده کنید که دیگه نیاز به انتقال سرور نداشته باشید چون با انتقال سرور و هاست خیلی از دوستان مشکل داشتند که هنوز حل نشده
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۶/۶، ۰۹:۵۱:۲۱ صبح) ، M A H D I (۱۳۹۳/۶/۶، ۲۰:۴۳:۵۰ عصر) ، BLUE STAR (۱۳۹۳/۶/۷، ۱۴:۲۶:۴۷ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۳/۶/۸، ۱۳:۳۰:۳۸ عصر) ، SajadTbT23 (۱۳۹۳/۶/۹، ۱۴:۴۹:۱۳ عصر)
من خودم از سرور های نِت اَفراز استفاده میکنم

بنظرم سرویس نقره ایش خیلی خوبه و میتونه تا ی سال براحتی پاسخگوی مشکلاتتون باشه

علاوه بر این پشتیبانی قوی با نصب خودکار سیستم های مدیریت محتوا از جمله mybbv رو دارن و امنیتش هم خیلی خوبه

موفق باشیدCool

انجمن در کار نیست فقط محض وخت گذرونی و یادگیری از اساتید هستم
Heart Heart Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطSajadTbT23 (۱۳۹۳/۶/۹، ۱۴:۴۹:۱۰ عصر)
(۱۳۹۳/۶/۸، ۱۳:۳۲:۳۲ عصر)a.armaney نوشته است:
من خودم از سرور های نِت اَفراز استفاده میکنم

بنظرم سرویس نقره ایش خیلی خوبه و میتونه تا ی سال براحتی پاسخگوی مشکلاتتون باشه

علاوه بر این پشتیبانی قوی با نصب خودکار سیستم های مدیریت محتوا از جمله mybbv رو دارن و امنیتش هم خیلی خوبه

موفق باشیدCool

ولی نت افزار تعداد سایت هایی رو که میزبانی میکنه خیلی زیاده و فشار زیاده بر روی سرور هاشه

از نظر بهتره بجای اینکه هزینه رو مد نظر قرار بدید کیفیت رو مد نظر قرار بدید و از هاست های با کیفیت با هزینه ی بالاتر استفاده کنید

چونسرور های آنها قوی تر و به دلیل قیمت بالاتر از سایرین سایت های کمتری را میزبانی میکنند
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۶/۸، ۱۴:۰۷:۱۲ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۳/۶/۸، ۱۴:۲۱:۱۸ عصر) ، SajadTbT23 (۱۳۹۳/۶/۹، ۱۴:۴۹:۰۷ عصر)
با تشکر از همه ی دوستان و اساتید Smile

میخواستم نظرتون را در مورد ویبولتین هم بدونم ؟!!

HeartHeart
پاسخ
دوست عزیز هیچ موقع سمت ویبولتین نرید چون دیگه آپدیت نمیشه و از طرفی رایگان نیست و نال شدش انواع مشکلات رو داره!
به نظر من برا راه اندازی یه انجمن خوب از مای بی بی یا میتونید از دیسکاز هم استفاده کنید.
در دیسکاز احتیاج به نصب هیچ پلاگینی ندارید و تقریبا همه چیز درحالت پیشفرض وجود داره.
برای هاست هم آبتین وب قیمت خوبی داره یه سرویس 500 یا 1000 مگ براتون کافیه.
http://my.abtinweb.com/aff.php?aff=1910
موفق باشید.
نخستین پشتیبانی دیسکاز در ایران discuz.ir

نخستین انجمن شطرنج ایرانیان Irchess.ir

انجمن پیشرو Pishroforum.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطSajadTbT23 (۱۳۹۳/۶/۹، ۱۹:۲۴:۲۳ عصر)
انجمن ساز ویبولتین یکی از انجمن ساز های قوی هست ولی به نظر بنده اگر میخواهید به آسانی انجمنتونو مدیریت کنید و مشکلی نداشته باشید بهتره از مای بی بی استفاده کنید

دلیلم اینه که ویبولتین بسیار پر امکانات هست (نه اینکه مای بی بی پر امکانات نباشهBig Grin) و این امکانات زیاد باعث پیچیدگی بیش از حد ویبولتین شده و کار کردن باهاش برای افراد مبتدی مقداری سخته

دلیل بعدی هم اینه که چون ویبولتین رایگان نیست شما باید از نسخه null شده اون استفاده کنید که این خودش شما رو در خرید هاست محدود میکنه چون نسخه های null شده فقط روی برخی از هاست ها کار میکنند ولی مای بی بی رایگان است
پاسخ
 سپاس شده توسطSajadTbT23 (۱۳۹۳/۶/۹، ۱۹:۲۴:۱۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان