هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ادیتور انجمن
سلام دوستان
قالب جدیدی که من نصب کردم در ادیتور مشکل داره ! یعنی ادیتور را کلا نشون نمیده .فقط اون قسمتی که نوشته ها را می نویسی هست اما دکمه های ادیتور نیست و انگار فقط داری در یک text box متن می نویسی.
مشکل از کجا هست؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
سپاس
پاسخ
 سپاس شده توسطBLUE STAR (۱۳۹۳/۶/۴، ۱۰:۲۹:۱۳ صبح)
سلام خب پلاگین ادیتور نصب کنید شاید درست بشه
(حرفه ای تر هم میشه)
http://hamechikade.com/forum/CKEditor_For_MyBB.zip

تشکر و اعتبار یادتون نره Heart

آدرس انجمنتون هم در پروفایل خود بزارید با تشکر
[تصویر:  elise-lol-160geger0x900.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسطM A H D I (۱۳۹۳/۶/۴، ۱۰:۲۷:۵۲ صبح) ، BLUE STAR (۱۳۹۳/۶/۴، ۱۰:۲۹:۱۱ صبح)
سلام
خیلی ممنون پلاگین را نصب کردم و مشکلم در انجمن ها و تالار ها برطرف شد اما بر روی پلاگین یادداشت پروفایل کار نمیکنه و هیچ ادیتوری نمیاد ! حتی ادیتور پیشرفته !!
برای یاددهاشت های پروفایل چه کار کنم؟!
ممنون
پاسخ
اون مربوط به تنظیمات پلاگین هست.برید و گزینه فعال بودن ادیتور بی بی کد رو بله کنید. ادیتور پیشفرض رو فقط میاره تاجایی که میدونم.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطM A H D I (۱۳۹۳/۶/۴، ۲۲:۳۲:۲۲ عصر)
قبلا این کارا کردم. کلا پوسته ادیتور را نمیاره.الان در انجمن ها و پیام خصوصی ادیتور پیشرفته را که نصب کردم میاد اما روی پلاگین یادداشت پروفایل که وقتی گزینه ادیتور بی بی کد را میزنی باید ادیتور پیش فرض مای بی بی را بیاره , نمیاره !!
لطفا راهنمایی کنید.
ادیتور متغیر داره؟ برای لود ادیتور باید چیکار کنم کلا؟

ممنون
پاسخ
دوست عزیز خواستم تو انجمنت ثبت نام کنم بفهمم مشکل چیه ولی نمی تونم ثبت نام کنم ! همش میگه رمز پیچیده نیست ! اول اونو درست کن Smile

اعصاب خورد کنیه کاربر میپرونه ها
[تصویر:  elise-lol-160geger0x900.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسطM A H D I (۱۳۹۳/۶/۴، ۲۲:۳۲:۱۷ عصر)
اگر درخواست رمز پیچیده میکند ممئنا شما در کنترل پنل ادمین تب پیکربندی در تنظیمات User Registration and Profile Options تنظیم Require a complex password را روی بله قرار دادید برای رفع این مشکل آنرا روی خیر قرار دهید
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۶/۴، ۱۷:۳۷:۳۷ عصر) ، M A H D I (۱۳۹۳/۶/۴، ۲۲:۳۲:۱۴ عصر) ، darkadmin (۱۳۹۳/۶/۴، ۲۳:۱۵:۵۵ عصر)
رمز پیچیده که مشکل نیست , برای امنیت بیشتر هست. رمز پیچیده متشکل از حروف بزرگ و کوجک و اعداد هست. غیر فعالش کردم.
ممنون میشم راهنمایید کنید.
هنوز مشکل در پلاگین یادداشت های پروفایل هست.گزینه ادیتور بی بی کد هم فعال کردم.
سپاس
پاسخ
اکانت برای تست :
نام کاربر ی:
test

پسورد :
patogh123

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید.ادیتور کلا نمیاد.با پلاگین ادیتور پیشرفته انجمن ها و پ.خ درست شد اما پلاگین یادداشت پروفایل ادیتور نداره.
سپاس
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۰۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۳۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۵۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان