هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدهای تخفیف هاستینگ نت افراز
Star 
اینم لینک هاستینگ نت افرازبهتون بگم که هاست فوق العاده ای هست تو کمتر از 15 دقیقه جواب تیکتهارو میدن کمتر 1.5 ساعت سایتتو از سایت قبلی منتقل میکنن به هاستشون.

اینارو خودم تجربه کردم . اینم کدهای تخفیف
تخفیف یه درصد usr741MOA
تخفیف دو درصد usr631RYQ
تخفیف سه درصد usr063OBR
دانشنامه آموزشی رسم بنفش آنلاین"یاد بگیرید،یاد بدهید"

SmileSmileSmile

www.RasmeBanafsh.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطPishro (۱۳۹۳/۵/۲۳، ۰۱:۳۳:۰۱ صبح)
با جستجو " کد تخفیف نت افراز " در گوگل کد تخفیف 7 درصدی هم میاره .

شما که برای هاست هزینه کردید 5 هزار تومن هم برای دامنه میدادید که خدایی نکرده بعدا دچار مشکل نشید ! به این دامنه ها هیچ اعتمادی نیست
موفق باشید
پاسخ
این کدهای تخفیف درسته به شما تخفیف میده ولی به نفع کاربر مربوطه هم میشه Wink
درضمن من یک هاست خیلی خوب بدون استفاده داشتم اگر میدونستم بهتون میدادم Heart
پاسخ
دوستان من کارمو شروع کردم ولی فعلا از نظر محتوای اموزشی که باید تو انجمن بزارم کم دارم.چون انجمن کاملا اموزشی در هر زمینه ای است. و ایده ی جالبی واسه ادامه اش دارم. اگه میتونین با من همکاری کنین.
برا اطلاعات بیشتر قسمت همکاری با ما برین.توسایتم شدیدا به نویسنده و مدرس نیاز دارم.
برا مثال میتونین همین سیستم مای بی بی رو از صفر تو انجمن من معرفی کنین و اموزش بدین.
منظورم پشتیبانی نیستش .SmileHeart
یا مثلا یکی راجع به دومینو (یه نوع بازی) اطلاعات داره میتونه تو انجمن من این بازی رو از صفر اموزش بده به دیگران همچنین اینکه از کجا میتونن این بازی رو تهیه کنن و....

شدیدا به کمکتون نیاز دارم.
اگه مایلین کمکم کنین! یا انجمن منو به دیگران معرفی کنین.
اگه خواستین رایگان بنر منو تو انجمن تون بزارین.اینم بنر

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

SmileSmileSmile

www.RasmeBanafsh.ir
پاسخ
ببخشیدا ولی یه سوال برام پیش امد، چرا اسم انجمنتون رو "انجمن رسم بنفش آنلاین" انتخاب کردید؟
مفهوم خاصی رو میرسونه؟

ببخشیدا حس کنجکاویه دیگه Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد تی ام (۱۳۹۳/۵/۲۳، ۱۴:۰۱:۱۹ عصر) ، M A H D I (۱۳۹۳/۵/۲۳، ۱۹:۳۹:۰۱ عصر)
Big Grin 
صد درصد مفهوم خاصی داره ،رسم بنفش یعنی به سبک وشیوه بنفش،من به رنگ بنفش علاقه خاصی دارم همچنین افراد بنفش ویژگیهای خوبی دارن که من با این عنوان و همچنین از طریق توسعه آموزش ،می خوام این ویژگیها رو تو ایرانیها که خیلی وقته دیگه اینجوری فکر و عمل نمیکنن،زنده کنم.

امیدوارم خوب توضیح داده باشم.HeartHeartHeart

SmileSmileSmile

www.RasmeBanafsh.ir
پاسخ

ممنون از توضیحاتتون، ولی فکر کنم قرار دادن هاستینگ یه جور تبلیغ به حساب میاد و در قوانین انجمن بوده که تبلیغ هاستینگ ممنوعه! آیا اینطور نیست ؟

[تصویر:  76041528073893930429.gif]

پاسخ
(۱۳۹۳/۵/۲۳، ۱۷:۲۹:۳۵ عصر)kianoosh1373 نوشته است: صد درصد مفهوم خاصی داره ،رسم بنفش یعنی به سبک وشیوه بنفش،من به رنگ بنفش علاقه خاصی دارم همچنین افراد بنفش ویژگیهای خوبی دارن که من با این عنوان و همچنین از طریق توسعه آموزش ،می خوام این ویژگیها رو تو ایرانیها که خیلی وقته دیگه اینجوری فکر و عمل نمیکنن،زنده کنم.

امیدوارم خوب توضیح داده باشم.HeartHeartHeart

شما از پارسی ساز این مرجع استفاده می کنید؟؟؟؟!
از این که در ابتدای شروع فعالییتون اقدام به ارایه کدهای بازاریابی می کنید هدف تجاریتون هم کاملا مشخصه !
موفق باشید
پاسخ
من از پارسی ساز my-bb.irاستفاده میکنم،کپی رایتم مورد نداره،من دارم واسه هدفم یعنی گسترش دادن انجمنم تلاش میکنم.

از شما هم میخوام که اگه مایلین منو یاری کنین. این انجمن فعلی من شروعی است برای یه هدف فوق العاده بزرگ و مفید. اگه بتونم ظرف سه ماه کاربرام رو به 200 برسونم برا اون هدفم جدی کار میکنم در ضمن اون هدفم
یه ایده ای جهانی است یعنی چند زبانی خواهد بود.
واسه همین دارم تو کل وب واسه همکار میگردم این کدها ی تخفیف سودش دو طرفه است هم به نفع منه هم به نفع اون کسی که ازش استفاده میکنه.

SmileSmileSmile

www.RasmeBanafsh.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۴۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۴۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۲۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان