هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مای بی بی 1.8 روی سایت مادر نصب شد
Heart 
با درود
مای بی بی 1.8 عاقبت بیرون آمد و چند لحظه پیش روی سایت مادر نصب شد .13-08-2014 ساعت 17.55 Heart

خدا بدادمون برسه همش کدهای بی سرو ته جاوا توش بکار بردن . دیگه نیازی به قالب هم نداره خودش ده دوازده تا رنگ تعریف کرده در داخل قالب دیفالت Big Grin
 سپاس شده توسطPishro (۱۳۹۳/۵/۲۲، ۱۸:۰۵:۳۵ عصر) ، tohid645 (۱۳۹۳/۵/۲۲، ۱۸:۰۸:۱۷ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۵/۲۲، ۱۸:۱۶:۵۹ عصر) ، ali5866 (۱۳۹۳/۵/۲۲، ۲۲:۰۰:۲۳ عصر) ، R. Najafi (۱۳۹۳/۵/۲۲، ۲۲:۴۹:۵۷ عصر) ، mellat (۱۳۹۳/۵/۲۳، ۰۰:۱۰:۱۳ صبح) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۳/۵/۲۳، ۰۰:۲۶:۵۱ صبح) ، محمد تی ام (۱۳۹۳/۵/۲۳، ۰۰:۳۸:۱۳ صبح) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۵/۲۳، ۰۰:۵۲:۳۰ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۵/۲۳، ۱۱:۲۸:۰۲ صبح) ، geo (۱۳۹۳/۵/۲۳، ۱۹:۵۹:۲۳ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۵/۲۴، ۱۰:۵۶:۴۱ صبح) ، MyBulletian (۱۳۹۳/۵/۲۴، ۱۷:۵۱:۵۲ عصر) ، BLUE STAR (۱۳۹۳/۶/۲، ۱۷:۱۰:۲۲ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۸، ۲۲:۴۵:۳۶ عصر)
تشکر ازشما

واقعا جالبه!Smile
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۵/۲۳، ۱۱:۲۸:۱۵ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۸، ۲۲:۴۵:۴۳ عصر)
داداش اگه اومده بیرون پ چرا واس دانلود نذاشتن؟؟
انجمن= http://x2web.ir/forum/

سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۵/۲۳، ۱۱:۲۸:۳۴ صبح)
سلام فعلا بايد صبر كنيم به نظرم - قالب ديفالتش انگار كامل و زيباست ، خدا كنه قالب هاي قبلي رو اين ورژن قابل استفاده باشه
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۵/۲۳، ۱۱:۲۸:۳۸ صبح)
قالب های قبلی روی این ورژن جواب نمیده و باید ویرایش بشهAngry
(۱۳۹۳/۵/۲۳، ۱۸:۳۹:۵۰ عصر)sirooos نوشته است: قالب های قبلی روی این ورژن جواب نمیده و باید ویرایش بشهAngry

عزیز این فقط واسه شما تنها نیست ها!!! یعنی همه باید مثل شما طلبکار باشند؟
عجله نکنید برای این ورژن هم قالب ساخته میشه یا راهی برای ویرایش قالبهای قبلی پیدا میشه، فعلآ بزارید ببینیم چه زمانی بصورت رسمی بیرون داده میشه، قالب پیش کش..!
(۱۳۹۳/۵/۲۳، ۱۸:۵۲:۴۱ عصر)Gh-Moradi نوشته است:
(۱۳۹۳/۵/۲۳، ۱۸:۳۹:۵۰ عصر)sirooos نوشته است: قالب های قبلی روی این ورژن جواب نمیده و باید ویرایش بشهAngry

عزیز این فقط واسه شما تنها نیست ها!!! یعنی همه باید مثل شما طلبکار باشند؟
عجله نکنید برای این ورژن هم قالب ساخته میشه یا راهی برای ویرایش قالبهای قبلی پیدا میشه، فعلآ بزارید ببینیم چه زمانی بصورت رسمی بیرون داده میشه، قالب پیش کش..!

دوست من شما نباید همین که این نسخه منتشر شد ورژن مای بی بی خود را به آن آپدیت کنید
ابتدا باید صبر کرد تا قالب ها و افزونه های جدیدی برای این ورژن ساخته شود
 سپاس شده توسطPishro (۱۳۹۳/۵/۲۴، ۱۰:۲۸:۱۸ صبح)
با اینکه خوشحالم ولی ناراحتم
آخه ما اینهمه قالب زدیم برای خودمون ...اینهمه زحمت همش باید پر بشه... حتی ممکنه پلاگین ها هم روی 1.8 دیگه کار ندن
من که شاید حالا حالاها استفاده نکنمSad
 سپاس شده توسطمحمد تی ام (۱۳۹۳/۵/۲۴، ۰۲:۵۱:۴۴ صبح)
هم قالب و هم پلاگینهای 1.6 روی 1.8 کار میکنن
نگران نباشید
 سپاس شده توسطمحمد تی ام (۱۳۹۳/۵/۲۴، ۱۳:۰۱:۳۷ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۵/۲۴، ۱۸:۱۸:۵۱ عصر) ، geo (۱۳۹۳/۵/۲۴، ۲۱:۲۸:۲۴ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۳/۵/۲۴، ۲۱:۴۲:۲۳ عصر)
با درود
جهت آگاهی دوستان , آپگرید از 1.6 به 1.8 همانند آپگرید 1.4 به 1.6 هست . بسیاری از افزونه ها فقط با تغییر سازگاری 1.6 به 1.8 که توضیح آن در این پشتیبانی هم هست قابل اجرا در 1.8 هم خواهند بود بجز افزونه هایی که نیاز به دسترسی و هماهنگی با فایل جاوای پروتو تایپ (prototype.js) دارند که آن نیاز به بازنویسی توسط نویسنده ی افزونه دارد و سازگار نیست چون مای بی بی 1.8 بر اساس کوئری برنامه نویسی شده و دیگر به فایل جاوای پروتوتایپ (prototype.js) نیازی ندارد . قالب ها هم باید بر اساس کوئری تغییر کنند . من چند قالب را در مای بی بی 1.8 آزمایش کردم و قابل اجرا نبودند . در قالب ها فکر میکنم باید تغییرات بیشتر و وسیع تری نسبت به افزونه ها داد . در حال حاضر که خودشان هم مطمین به بیرون دادن این نگارش نیستند و در حال رفع و اطمینان سازی مشکلات هستند ولی اینکه آپگرید جدیدی برای 1.6 بیرون بیاید دیگر بعید به نظر می رسد.Big Grin Heart
منبع: Upgrading to 1.8
 سپاس شده توسطMyBulletian (۱۳۹۳/۵/۲۴، ۱۷:۵۲:۴۲ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۵/۲۴، ۱۸:۱۹:۰۹ عصر) ، geo (۱۳۹۳/۵/۲۴، ۲۱:۲۸:۵۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان