هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ویژه] دعوت از علاقمندان به عنوان نماینده مای بی بی ایران
درود

احتمالا 90% در طی چند روز آینده شرایط شرکت در یک نمایشگاه دیجیتالی در تهران فراهم میشه که یک غرفه برای سایت مای بی بی ایران در نظر گرفته میشه

از آنجا که خودم وقت ندارم، از دوستانی که وقت دارن دعوت میشه که به نمایندگی از مای بی بی ایران، مسئولیت حضور در غرفه را بر عهده بگیرند.

البته خودم ساعت هایی که میتونم توی غرفه خواهم بود

غرفه آرایی و سایر امکانات هم بر عهده خودم خواهم بود

نمایشگاه در تهران است

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطGh-Moradi (۱۳۹۳/۵/۱۴، ۱۶:۳۴:۴۸ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۵/۱۴، ۱۷:۰۹:۰۲ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۵/۱۴، ۱۸:۴۱:۳۷ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۳/۵/۱۵، ۱۹:۲۷:۲۸ عصر) ، محمد تی ام (۱۳۹۳/۵/۱۶، ۱۴:۱۹:۲۸ عصر) ، mellat (۱۳۹۳/۵/۱۶، ۱۶:۱۵:۱۵ عصر)
من هستم و میتونم باشم
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۵/۱۴، ۱۷:۰۸:۵۱ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۵/۱۴، ۱۸:۴۱:۴۰ عصر) ، quester (۱۳۹۳/۵/۱۶، ۲۱:۴۴:۰۸ عصر) ، mellat (۱۳۹۳/۵/۱۷، ۲۱:۰۱:۰۱ عصر)
تبریک میگم Heart

یک کاربر عادی میتونه این مسئولیت رو قبول کنه؟ به نظر من باید مسئولیت یا وظایفی که برای اینکار در نظر گرفته شده رو تعریف کنید تا بهتر تصمیم گیری بشه

من که تهران نیستم ولی اگر بودم حتما در کنار شما کمک میکردم Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۵/۱۴، ۱۷:۰۸:۴۹ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۵/۱۴، ۱۸:۴۱:۵۴ عصر) ، quester (۱۳۹۳/۵/۱۶، ۲۱:۴۴:۰۷ عصر) ، mellat (۱۳۹۳/۵/۱۷، ۲۱:۰۱:۰۵ عصر)
ما هم تهران نیستیم ، عکس مونو بزنید دیوار مردم نگاهمون کنند Blush
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۵/۱۴، ۱۹:۵۳:۳۶ عصر) ، Rezakashefi (۱۳۹۳/۵/۱۶، ۲۰:۱۰:۱۶ عصر) ، quester (۱۳۹۳/۵/۱۶، ۲۱:۴۴:۰۵ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۳/۶/۱۰، ۲۱:۳۴:۴۵ عصر)
من تهران هستم..

نمایشگاه چی هست؟؟
اونجا باید چیکار کنیم + زمانش...

اینا رو بگید..من به احتمال 90 % هستم...
انجمن= http://x2web.ir/forum/

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۵/۱۵، ۱۰:۲۵:۱۱ صبح) ، mellat (۱۳۹۳/۵/۱۷، ۲۱:۰۰:۴۳ عصر)
زمانش کی هست ؟شاید بنده بتوانم.
پاسخ
 سپاس شده توسطquester (۱۳۹۳/۵/۱۶، ۲۱:۴۴:۰۱ عصر) ، mellat (۱۳۹۳/۵/۱۷، ۲۱:۰۰:۴۱ عصر)
با سلام
امیدوارم که غرفه مای بی بی ایران در نمایشگاه بدرخشه... ان شالله

آرزوی ما موفقیت مای بی بی ایران و تمامی دوستان و عزیزان است .
پاسخ
 سپاس شده توسطmellat (۱۳۹۳/۵/۱۷، ۲۱:۰۱:۱۱ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۲۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۵۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۰۵ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دعوت به همکاری با مای بی بی ایران Pars 0 4,469 ۱۳۹۰/۴/۴، ۲۳:۴۵:۳۱ عصر
آخرین ارسال: Pars
  دعوت به همکاری با پشتیبانی MyBB در ایران Pars 3 5,647 ۱۳۸۹/۷/۳۰، ۱۵:۲۶:۵۷ عصر
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان