هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در تایپ مطلب به زبان انگلیسی؟
بسم الله الرحمن الرحیم
باسلام و عرض خسته نباشید

مشکلی در قسمت ارسال مطلب - ویرایشگر دارم که هر وقت میخواهم مطلبی به زبان انگلیسی ارسال کنم
تمامی علامت ها از قبیل نقطه ،پرانتز، علامت سوال و... جایشان تغییر میکند و زیبایی و مفهوم مطلب را از بین میبرند.
البته این مشکل در تالار خودم میباشد که در اینجاهم که انگار این مشکل موجود است

برای مثال:

Prepositions "On," "At," and "In"
A preposition is a word that links a noun, pronoun, or noun phrase to some other part of the sentence.
e.g.:
Where are the keys?
They are on the desk.

باتشکر
پاسخ
 سپاس شده توسطnavidahanj (۱۳۹۳/۵/۱۰، ۰۰:۱۶:۰۹ صبح)
کد:
Prepositions "On," "At," and "In"
A preposition is a word that links a noun, pronoun, or noun phrase to some other part of the sentence.
e.g.:
Where are the keys?
They are on the desk.

همونطور که در بالا مشاهده میکنید هیچ مشکلی وجود نداره، این مشکل (به گفته شما) زمانی بوجود میاد که حالت تایپ (direction) صفحه برعکس متون باشه، زبان انگلیسی در اصل از چپ به راست است در صورتی که صفحات وبسایتهای ایرانی از راست به چپ طراحی شدن (بخاطر حرف پارسی) و اینگونه میشه که مشکل بوجود میاد
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۵/۱۰، ۱۱:۲۲:۲۲ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۱۲، ۰۹:۰۸:۵۰ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۱۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۰۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۵۷ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نیاز به چند همکار در زمینه ارسال مطالب ساده به زبان انگلیسی S A S A N 0 1,002 ۱۳۹۲/۱/۶، ۱۹:۴۹:۲۷ عصر
آخرین ارسال: S A S A N

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان