هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جشن مردادگان مبارک
نقل‌قول: اقای میدوری عزیز میتونم بپرسم منبع اون لینکی که گذاشتید چیه؟
دوست خوب من reza.t.gh , منبع مورد استفاده من نه به دلیل قبول داشتم آقای غیاث آبادی (دربعضی موردها باایشان موافق نیستم) بلکه به دلیل کامل بودن , مطلب ایشان استفاده شده در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید (درپایان پست خودم هم از ایشان بعنوان منبع یاد کرده ام) . در ویکیپدیا و سایرمنبع های تاریخی معتبر هم می توان به همین مطالب برسید . درکل ایشان جمع بندی خوبی کرده اند . Heart
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۵/۱۱، ۲۰:۲۵:۴۵ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۵/۱۱، ۲۰:۲۸:۵۳ عصر)
دوستان در مورد کوروش و پرستش بت مردوک تحقیق کنند مطالب جالبی به دست میارن .
انجمن روزهای شادی = http://www.happydays.ir

[تصویر:  1407544361.jpg]

[تصویر:  mohammad_za_sig.png]
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۵/۱۱، ۲۰:۲۵:۵۳ عصر)
نقل‌قول: تو تلویزیون گفته 65000 نفر امسال رفتن به حج. نفری یازده میلیون تومن. میشه 715000000000 تومن. اگه دلار رو 3000 تومن حساب کنیم میشه 239 میلیارد دلار... جالبه نه! پولی که اونجا خرج میکنن به کنار... سوغاتی به کنار... حج تمتع... به کنار، اونوقت کل بودجه ی سال 92؛ 586 میلیارد دلاره..... من دیگه حرفی ندارم... صرفا جهت اطلاع "جهالت" کاری کرد که پیرزن ایرانی گاو خود را بفروشد که به مکه مشرف شود،تا عرب از شتر به لامبورگینی و از چادر به برج برسد و مردم ما سعادت را دو دستی به اعراب تقدیم کنند که شاید سعادت خود در دنیای دیگر را یابند! آیا میدانید خدا کجاست؟ خدا در قلب کودکیست که در همسایگی حاجی از فقر ناله میکند و حاجی در بین عربها بدنبال "خدا" میگردد... )
نخستین پشتیبانی دیسکاز در ایران discuz.ir

نخستین انجمن شطرنج ایرانیان Irchess.ir

انجمن پیشرو Pishroforum.ir
 سپاس شده توسطamir1 (۱۳۹۳/۵/۱۲، ۱۳:۲۸:۵۱ عصر) ، میدوری (۱۳۹۳/۵/۱۲، ۱۵:۰۷:۰۶ عصر) ، reza.t.gh (۱۳۹۳/۵/۱۲، ۲۲:۲۱:۵۸ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۵/۱۳، ۰۱:۰۷:۱۸ صبح)
(۱۳۹۳/۵/۱۲، ۱۲:۳۳:۱۸ عصر)Pishro نوشته است:
نقل‌قول: تو تلویزیون گفته 65000 نفر امسال رفتن به حج. نفری یازده میلیون تومن. میشه 715000000000 تومن. اگه دلار رو 3000 تومن حساب کنیم میشه 239 میلیارد دلار... جالبه نه! پولی که اونجا خرج میکنن به کنار... سوغاتی به کنار... حج تمتع... به کنار، اونوقت کل بودجه ی سال 92؛ 586 میلیارد دلاره..... من دیگه حرفی ندارم... صرفا جهت اطلاع "جهالت" کاری کرد که پیرزن ایرانی گاو خود را بفروشد که به مکه مشرف شود،تا عرب از شتر به لامبورگینی و از چادر به برج برسد و مردم ما سعادت را دو دستی به اعراب تقدیم کنند که شاید سعادت خود در دنیای دیگر را یابند! آیا میدانید خدا کجاست؟ خدا در قلب کودکیست که در همسایگی حاجی از فقر ناله میکند و حاجی در بین عربها بدنبال "خدا" میگردد... )

بنده به بحثتون ورود پیدا نمیکنم اما محاسبه شما اشتباه هست.
لطفا مجددا 715000000000 رو بر 3000 تقسیم کنید.
میشه 239 میلیون دلار نه میلیارد دلار

کاری به بحثتون ندارم اما یکی دوست داره بره لندن یکی هم دوست داره بره حج،همه میگن فلانی میره حج پول میریزه تو جیب عرب ها اما کسی نمیگه فلانی میره لندن پول میریزه تو جیب انگلیسی ها.
انجمن روزهای شادی = http://www.happydays.ir

[تصویر:  1407544361.jpg]

[تصویر:  mohammad_za_sig.png]
البته میان حرف شما پرانتزی باز کنم، یک چهارم همین مبلغ فقط توسط 5000 ایرانی (مقیم ایران و خارج از ایران) در مسابقات جام جهانی برزیل خرج شد! اون هم فقط در مرحله مقدماتی!
با توجه به هزینه های 30 الی 50 میلیونی سفر 15 روزه به برزیل!

چرا این حساب و کتاب های سنگین رو میکنید؟ خود شما احتمالا بیشتر از 10 نوع لباس دارید ولی همسایه شما پول خرید جوراب رو هم نداشته باشه! آیا یکی از 2 لباسی که تو نوروز خریدید رو به همسایه تون میدید؟ منظورم لباسهای کهنه نیست، تا حالا شده 2 لباس نو بخرید و یکی رو به یک فقیر بدید؟

البته من هم با هزینه های کلان حج مخالفم، چون قیافه اون پسر جوانی که روی ویلچر نشسته و چند ماهه نتونسته 10 تا آدامس رو بفروشه شب و روز یادمه! اما وقتی میرم شمال و روغن موتور 50 هزار تومنی رو 80 هزار تومن میخرم، هتل 20 هزار تومنی رو 200 هزار تومن میگیرم و سر جمع 4-5 میلیون پول خرج میکنم هیچ خاطره ای از اون پسر جوان تو ذهنم نیست!!
 سپاس شده توسطnavidahanj (۱۳۹۳/۵/۱۲، ۱۴:۵۵:۰۳ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۵/۱۲، ۱۵:۱۶:۰۳ عصر)
بنده این مطلب رو داخل نقل قول گذاشتم خودم ننوشتم یه جایی دیدم.
شایدم محاسباتش اشتباه باشه.شما به مظمون کلی متن توجه کنید.
به نظرم مدیران کلا این بحث رو قفل کنند چون کلا این بحث ها طبق قوانین سایت ممنوع میباشد.
موفق باشید.
نخستین پشتیبانی دیسکاز در ایران discuz.ir

نخستین انجمن شطرنج ایرانیان Irchess.ir

انجمن پیشرو Pishroforum.ir
 سپاس شده توسطمیدوری (۱۳۹۳/۵/۱۲، ۱۵:۰۹:۱۳ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۵/۱۲، ۱۵:۱۶:۲۵ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۵/۱۳، ۰۱:۰۹:۱۹ صبح)
بسته شد*

لطفا دیگر بحث های مذهبی را در انجمن مطرح نکنید.

از برخی کاربران انتظار بیشتری میره...
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۲:۰۰:۰۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۵۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۵:۳۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان