هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل قالب
میخوام فقط یک قسمت قالبو ویرایش کنم اما جز همونجایی که ویرایش میشه چند جای دیگه هم به همون شکل در میاد. چی کار کنم؟ از گلوبال کد های cssرو وارد میکنم تو بخش مربوطهHuh
پاسخ
درسته و صد درصد همینطوره، مثلا شما thead رو ویرایش کنید خواهید دید که تمامی عناصری که از این کلاس استفاده میکنند تغییر میکنند، شما باید برای عنصر مورد نظرتون یک کلاس خاص بنویسید
پاسخ
 سپاس شده توسطMohamadReza (۱۳۹۳/۵/۴، ۰۰:۴۸:۴۰ صبح)
(۱۳۹۳/۵/۴، ۰۰:۴۳:۱۳ صبح)Gh-Moradi نوشته است: درسته و صد درصد همینطوره، مثلا شما thead رو ویرایش کنید خواهید دید که تمامی عناصری که از این کلاس استفاده میکنند تغییر میکنند، شما باید برای عنصر مورد نظرتون یک کلاس خاص بنویسید

من سی اس اس بلد نیستم هنوزم کار با کلاس رو یاد نگرفتم حالا چی کار کنم Sad
پاسخ
خب لازمه اینکارها حداقل کمی دانش css و html میباشد، ولی اینطوری به مشکل برمیخورید و قالب رو خراب میکنید.. بهتره با یک کدنویس مشورت داشته باشید تا کارهاتون رو انجام بدن و در غیر اینصورت پیشنهاد میکنم به دنبال آموزش html و css برید تا در آینده کارهاتون رو خودتون انجام بدید
پاسخ
 سپاس شده توسطMohamadReza (۱۳۹۳/۵/۴، ۰۱:۰۱:۰۳ صبح)
html که بلدم.
کلاس ها باید برای هر قسمت تعریف جداگانه بشه یا با یک کد کلاس میشه کارو انجام داد؟
پاسخ
من نمیدونم چطوری برای شما توضیح بدم ، ببینید مثلا همین دکمه های پست بیت مثل: ایمیل، پیام خصوصی و... همشون شبیه همدیگه هستند و همشون یک هاور دارند یعنی همشون از یک کلاس تغذیه میشند حالا من میخوام دکمه ایمیل رنگش قرمز بشه، میام و یک کلاس جداگانه براش مینویسم
حالا همین کلاس رو میتونید برای دکمه گزارش هم استفاده کنید، امیدوارم متوجه شده باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطMohamadReza (۱۳۹۳/۵/۴، ۰۱:۱۰:۴۶ صبح)
اره فهمیدم . میشه فقط یک کد کلاس برام درست کنید برای کادر بندی داخل پیام خصوصی لازم دارم
پاسخ
من از کجا بدونم شما دقیقآ چی میخواید؟ با تصویر مشخص کنید تا براتون کدش رو بنویسم یا اگر نمونه یا دمو سراغ دارید قرار بدید تا سریعتر انجام بشه
پاسخ
تو عکس اولی کارد پیام خیلی سادس

[تصویر:  do.php?img=16]

تو عکس دومی کادر داره ولی کادرش سادس برای ساده تر شدن حرفم نشون دادم

[تصویر:  do.php?img=17]
حالا میخوام مثل عکس دومی تغیرات بدم فقط تو همین پیام خصوصی
پاسخ
پلاگین ادیتورپیشرفته را نصب کردید؟
انجمن فاندیس=http://fandis.ir
فروشگاه انجمن فاندیس=http://froshgahanjomanfandis.ir
تبلیغات درانجمن فاندیس باکمترین قیمت پذیرفته میشودبرای سفارش پیام خصوصی دهید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان