هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین فعالسازی کاربر با پیامک
درود
این پلاگین و طرح شما خیلی کارا و مفید هست و با توجه به این مورد هرچه بیشتر روی قابلیت هاش کار بشه بهتره. به نظرم طوری پلاگین یا روش ثبت نام تنظیم کنید که کاربر در زمان ثبت نام بتونه از دو روش کد فعال سازی را دریافت کنه:

1.با استفاده از پیامک
2. با استفاده از ایمیل

قطعاً دسترسی به پیامک راحت تر هست اما اینطور به کاربر اختیار بیشتری داده میشه و اجباری در کار نیست.

این پیشنهاد من بود برای توسعه این پلاگین.

با آرزوی موفقیت
پاسخ
 سپاس شده توسطR. Najafi (۱۳۹۳/۶/۷، ۱۳:۰۲:۳۰ عصر)
تشکر مجدد
به صورت رندوم یکی دو تا از شماره ها را چک کردم دیدم یک پیام گروهی بیش از 4 بار برایشان ارسال شده است
لطفا برای رفع این مشکل راهنمایی کنید.
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
از پنل پیامک بخش پیامکهای ارسالی چک کردید؟

چند نمونه از شماره تلفن و کد پیامکی که مقابلشون نوشته رو به من بفرستید (پیام خصوصی یا ایمیل یا تیکت)
ضمنا تاریخ تکرار ها رو هم بدید تا چک کنم
پاسخ
تشکر ارسال شد
لینک تغییر شماره هم صفحه سفید میاد
http://www.iranshahrsaz.com/usercp.php?action=mobileno
با نام و رمز
**** تست کنید
پاسخ
مشکل لینک تغییر شماره طبق پیامی که دادم رفع میشه

مشکل بعدی که گفتید رو من ندیدم، البته توضیح بدم خدمتتون که فقط یک بار تکرار همون پیامک وجود داشته که با زمان تقریبا 5 دقیقه فاصله تکرار شده (تاریخ ۱۳۹۳/۶/۴ زمان ۱۵:۱۵ و ۱۵:۱۰)
احتمال میدم این پیامک رو هم به اشتباه 2 بار ثبت کردید و یا بعد از اتمام، کلید "ارسال دوباره" رو زدید و ارسال تکرار شده!

باز برای دریافت اطلاعات بیشتر و جواب صحیح تر نیاز به دسترسی به لاگهای مدیریت و phpmyadmin هست
تا جایی که بررسی کردم هیچ مشکلی در الگوریتم ارسال انبوه پیدا نشد
پاسخ
 سپاس شده توسطiranshahrsaz (۱۳۹۳/۶/۱۰، ۱۱:۱۵:۱۸ صبح)
لازم میدونم تشکری ویژه داشته باشم و مشکلات جزیی که مطرح شد به صورت کامل برطرف شد و به جرات میتوان گفت یکی از بهترین پلاگین های مای بی بی می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۳۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۳۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۰۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان