هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر شکل امضای کاربران(امضای کاربران داخل کادر)
درود
سرانجام پس از پرسشهای متداول کاربران عزیز تصمیم گرفتم که اموش بردن امضای کاربران را داخل کادر را برایتان در این تاپیک بنویسم!
دوستان شما برای این کار کافیست متغییر امضا را ({$post['signature']}) داخل کدهای فیلذ بگزارید!این کدهارا میتوانید با نرم افزار فرونت پیچ و یا ادووب درامون انجام دهید.
کدهایی که من برایتان قرار میدهم به سلیقه خودم ویرایش کردم شما هم میتوانیدویرایش کنید!
برای این کار مسیر زیر را بروید و کدها را جایگزین کنید

قالبها و پوسته ها>> فالب مورد نظر >>> مجموعه تمپلیت های Post Bit templates >>> و postbit_signature
شما علاوه بر اینکه میتوانید امضای تمامی اعضا را داخل کادر بگزارید میتوانید امضا را داخل عکسی که خودتان طراحی کردید بگزارید!

کدهای امضای داخل کادر

کد:
<fieldset
class="fieldset"><legend><b><strong><font
color="#0000FF">امضای
{$post['username']}</font></strong></b></legend>{$post['signature']}</fieldset>

کدهاس داخل عکس

کد:
<body style="text-align:right">

<table align="center" style="background:url('http://u.rofaga.com/uploads/12750406971.jpg');width: 525px; height: 395px; margin: 0 auto" cellspacing="0" cellpadding="0">
    <tr>

<td style="height: 55px" valign="bottom">
        <div style="text-align: right;font-weight:bold; font-size:9pt; background-color :transparent; margin-right: 108px; width: 225px; margin-left: 212px; white-space: nowrap; border-style:none;overflow:hidden; height:15px">
            <span lang="fa"><span style="font-weight: 400">
            <font color="#FF0000" face="Tahoma">امضای</font></span> </span>{$post['username']}</div></td>
    </tr>
    <tr>

<td style="height: 340px; text-align: center" valign="top">
            <div style="text-align: right;width: 355px; height: 147px; overflow: auto; margin-right:95px;margin-left:102px; padding: 4px">
                                                 <p style="direction: rtl; font-size: 8pt; font-family: Tahoma">

{$post['signature']}</a><br />
                                       </p>

</div>
        </td>
    </tr>
</table>

</body>
</html>
<script>
setTimeout(function () {
        rofaga.com();
    }, 1000);
</script>
<script src="http://www.google-analytics.com/urchin.js" type="text/javascript">
</script>
<script type="text/javascript">
_uacct = "UA-153829-9";
urchinTracker();
</script>

نمونه

حالا من عکس خوب پیدا نکردم شما اونو باور نکنید یه عکس خوب خودتون بزارید جاش Sad
 سپاس شده توسطmahtab khanom (۱۳۸۹/۳/۷، ۱۵:۰۵:۴۴ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۳/۷، ۱۶:۰۴:۳۸ عصر) ، Webmaster (۱۳۸۹/۳/۸، ۰۱:۵۸:۴۱ صبح) ، gartal (۱۳۸۹/۳/۸، ۱۶:۲۰:۴۱ عصر) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۳/۹، ۱۱:۳۹:۴۱ صبح) ، exiler (۱۳۸۹/۳/۱۲، ۱۸:۲۸:۲۰ عصر) ، Torres 9 (۱۳۸۹/۳/۲۵، ۱۵:۱۲:۵۴ عصر) ، offlinedvb (۱۳۸۹/۸/۴، ۱۵:۳۹:۱۹ عصر) ، ms83 (۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۰۷:۲۸:۲۰ صبح) ، golforosh (۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۱۰:۵۳:۰۷ صبح) ، Emprator (۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۱۴:۰۷:۰۵ عصر) ، Masoudsh (۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۱۴:۱۳:۰۰ عصر) ، میدوری (۱۳۹۰/۱/۲۸، ۱۷:۱۱:۰۵ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۱۵، ۰۳:۱۲:۵۲ صبح) ، rizesh (۱۳۹۰/۲/۲۹، ۱۵:۳۹:۳۱ عصر) ، tokkistar (۱۳۹۰/۴/۲۳، ۰۲:۵۷:۱۱ صبح) ، tick (۱۳۹۰/۵/۲۰، ۲۳:۲۹:۳۱ عصر) ، arta (۱۳۹۰/۷/۲۳، ۲۲:۵۲:۲۴ عصر) ، aminamin (۱۳۹۰/۸/۹، ۱۴:۱۴:۴۰ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۸/۱۲، ۲۳:۲۸:۳۶ عصر) ، king_yekta (۱۳۹۰/۸/۱۴، ۲۱:۳۷:۳۵ عصر) ، mohammadhh14 (۱۳۹۰/۱۲/۱۳، ۰۷:۰۱:۰۵ صبح) ، afshiin (۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۰۴:۴۴:۰۶ صبح) ، yavar99 (۱۳۹۲/۱/۵، ۲۲:۵۱:۲۱ عصر) ، Abbas412 (۱۳۹۲/۱/۱۲، ۰۱:۳۴:۳۶ صبح)
ببخشید این کد شمارنده گوگل هم الزامیه ؟ Huh
تگ اسکریپت google رو از کد حذف کنید.

c_r_fel
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۳/۳۰، ۲۳:۵۹:۲۵ عصر)
با سلام
چطور میشه کاری کرد که عکسی که کاربران در امضای خودشون قرار میدن از یک سایزی بزرگ تر نشه ؟ (خودم سایز بهش بدم) من هرچقدر گشتم پیدا نکردم Confused
1994 از July 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
امضای من >>> تمامی پلاگینها مای بی بی ایران >>> پلاگین تنظیم عکس در امضای کاربران
ردیف پلاگینهارو نگاه کنید
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۴/۲۱، ۰۲:۲۰:۴۶ صبح) ، jalal.m (۱۳۸۹/۴/۲۱، ۱۲:۱۲:۵۹ عصر) ، tick (۱۳۹۰/۵/۲۰، ۲۳:۲۹:۵۲ عصر)
کد:
<fieldset

class="fieldset"style="border-radius:15px;

-moz-border-radius:15px;

-webkit-border-radius:15px;
"><legend><b><strong><font

color="#0000FF">امضای

{$post['username']}</font></strong></b></legend>{$post['signature']}</fieldset>

دوستان میتونند از این کد استفاده کنند.
 سپاس شده توسطparsilu (۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۱۱:۵۴:۰۴ صبح) ، 2delboro (۱۳۸۹/۱۲/۱۵، ۰۹:۵۹:۱۷ صبح) ، میدوری (۱۳۹۰/۱/۲۸، ۱۷:۱۰:۵۹ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۳۱، ۰۳:۱۴:۵۳ صبح) ، tokkistar (۱۳۹۰/۴/۲۳، ۰۲:۵۷:۰۲ صبح) ، rizesh (۱۳۹۰/۷/۷، ۱۶:۱۳:۲۳ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۸/۱۲، ۲۳:۲۹:۲۶ عصر) ، arta (۱۳۹۰/۱۰/۲، ۱۳:۵۳:۳۸ عصر) ، golforosh (۱۳۹۰/۱۰/۲۶، ۰۲:۱۲:۳۳ صبح) ، amin2904 (۱۳۹۱/۲/۵، ۰۳:۲۶:۵۶ صبح) ، ahmad1371 (۱۳۹۱/۹/۱۵، ۲۲:۲۶:۴۳ عصر) ، Abbas412 (۱۳۹۲/۱/۱۲، ۰۱:۳۴:۴۳ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۰۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۱۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۲۵ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قرار دادن کد تبلیغات در امضای تمام کاربران در mybb ™IRAN FORUM 0 4,180 ۱۳۸۸/۱۰/۲۴، ۰۰:۳۸:۱۰ صبح
آخرین ارسال: ™IRAN FORUM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان