هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروشگاه ایمیل
سلام
من میخوام ی سایت راه بندازم که کارش یجورایی مثل ارسال ایمیل تبلیغاتی هست
یجور فروشگاه مانند میخوام
ی سیستم مدیریتی واسه کاربران داشته باشه و کاربران بتونن توش ثبت نام کنن و از راه های مختلف به اکانت کاربریشون وجه اضافه کنن و وقتی خریدی انجام میدن مبلغش از حسابشون کسر بشه

فرقش اینه که میخوام موقع خرید چندتا فیلد واسه پرکردن داشته باشه
یعنی نام و نام خانوادگی و ... و متنی که میخواد ارسال بکنه رو واردکنه، درآخر هم که که گفت مثلا 10000تا ایمیل میخواد ارسال کنه، عدد1000 در تعرفه ای که واسش تعریف شده(مثلا دونه ای 10تومن) ضرب بشه

خلاصه ی فروشگاه که کاربر درکنار خرید بتونه قسمتی هم به عنوان توضیحات(که اینجا متن ایمیل و ... هست) وارد بکنه

کسی از دوستان هست که همچین اسکریپت یا ...ای رو سراغ داشته باشه یا بتونه سرپایی برا بنویسش؟؟
پاسخ
خب شما میتونی یا مثل فروشندگان هاست از اسکریپت whmcs استفاده کنید که البته برای شروع ممکنه یکم برات سخت باشه...
اسکریپت فروش محصولات مجازی هم خوبه > ویرچوال فریر Virtual Freer
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۴/۱۷، ۱۲:۲۴:۴۳ عصر)
لطفا در یک پست پیگیر باشید. و مطلب رو جای مناسبی ارسال کنید.
پست قبلی حذف شد. این پست هم منتقل میشه.

ارسال ایمیل انبوه توسط افراد اسکریپت ندیدم تاحالا.
میتونید از فرم های تماس با ما استفاده کنید و یکم گسترشش بدید.اما افزایش سطح موجودی رو نداره.
بهترین راه استفاده از سیستم هایی مثل باکس بیلینگ هست که محیط ساده ای هم داره و شما میتونید محصول ایجاد کنید و به فروش برسونید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
سلام
ممنون آقای amhf از راهنماییتون امّا هیچکدوم از اینها امکان ارائه یک فیلد اضافی برای پر کردن(منظورم همون متن ایمیل هست)رو ندارن!!!
پاسخ
از طریق تیکت ثبت سفارش اصلی رو انجام بدید و برای موجودی و افزایش موجودی و همینطور ایجاد صورت حساب خیلی باکس بیلینگ راحت انجام میده براتون
نسخه رایگانش هم کارتون رو راه میندازه.من الان خودم دارم برای هاستینگم از باکس بیلینگ استفاده میکنمو ازش راضیم.
پاسخ
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت انجمن، آقای firstboy000
من احساس کردم که این مطلب بهتر باشه توی اون بخش که الآن حذفش کردید باشه!
البته من تازه وارد هستم و مدیریت انجمن بهتر میدونن که چی ماله کجاست...
بهرحال شرمنده...

درضمن من اسکریپت ارسال ایمیل تبلیغاتی توسط کاربران نمیخوام.میخوام اونا ی چیزی مثل فرم تماس با ما رو پر کنن.
یجورایی ترکیب فرم تماس با ما با فروشگاهست...

و هیچکدوم از این اسکریپت ها امکان ارائه یک فیلد اضافی برای پر کردن(منظورم همون متن ایمیل هست)رو ندارن

فرم تماس با ما هم امکان پرداخت وجه - حساب کردن هزینه ی ارسال - کسر مبلغ از اکانت کاربری - ... رو نداره!

و توجه کنید که اگه اونطوری که میگید بخوام کار کنم، باید دستی از حسابشون مبلغ رو کسر کنمBig Grinاونجوری پدرم در میاد...Blush
پاسخ
آها رسیدیم به بحث شیرینش.اگر میخوای کار بزرگی رو داشته باشی باید حتما اسکریپت جدا بسازی.

درگاه های پرداخت و چنین فرمی نیاز به دیتابیس دارن برای همین میگم اسکریپت. و اسکریپت نویسی هم به اچ تی ام ال زیاد کاری نداره اصلش پی اچ پی و اسکیوال هستش و درصورت نیاز مقداری اچ تی ام ال.

راه دیگت هم اینه که پرداخت وجه به صورت غیر مکانیزه باشه، وقتی فرم رو پر میکنه کد یا مسائل مربوط به فیش رو هم بنویسه و بعد از تائید شدنش کارش انجام بشه که اگر بخوای اسکریپت ننویسی اینکار خیلی بهتره.
فعلا هم بهتره با همین مدل کارتو شروع کنی چون اولش زیاد کسی نیست اما کم کم شلوغ میشه و اسکریپت نویسی یه پیشرفت به حساب میاد برای همه.

یا اینکه محصولاتت رو محدود کنی توی باکس بیلینگ و استفاده کنی.

فکر کنم این میل وایز هم کارکه میخواید رو بکنه اما اتصال به درگاه براش ندیدم جایی.
http://nuller.ir/1420-mailwizz.html
http://www.20script.ir/%D8%A7%D8%B3%DA%A...re-%D9%86/

برای اسکریپت نویسی کسایی که اینجا میشناسم adnan و mybbhelper.ir هستن.
پاسخ
 سپاس شده توسطMr.mohammad (۱۳۹۳/۴/۱۷، ۱۳:۳۲:۲۴ عصر)
سلام
باز هم ممنون از جوابتون
دلیلش همین بود که پست رو توی بخش PHP ارسال کردم
علاوه بر درگاه پرداخت و...، خودِ عضو گیری و ثبت نام کاربری و پسورد احتیاج به دیتابیس داره!
گرفتن درگاه پرداخت که کاری ناره.داره؟؟؟
از طرفی اگر هم بخوام درگاه پرداخت نزارم و مشتری اطلاعات رو وارد بکنه، باز باید بطورت دستی وجه رو از حسابشون کم کنم یا درصورت پرداخت به حسابشون اضافه کنم که بازم پدرم درمیادUndecided
فعلا برای ارسال ایمیل انبوه مشکلی ندارم و به این اسکریپت ها احتیاجی نیست.مشکلم برای مدیریت حساب کاربران هست
قرارهم نیست که بصورت خودکار ارسال بشه
خودم ستی میخوام ارسال کنم

با این حال اسکریپت فروشگاهی نیست که ی فیلد اضافی برای نوشتن توضیحات داشته باشه؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۴/۱۷، ۱۴:۴۱:۵۶ عصر)
ببخشید دوستان امّا اسکریپت فروشگاه یا ...ای که کاربر درکنار خرید بتونه قسمتی هم به عنوان توضیحات(که اینجا متن ایمیل و ... هست) وارد بکنه نیست آیا؟؟ ConfusedHuhUndecidedDodgySad
.: ساعت زنگ زده، دیگه زنگ نمیزنه. چون زنگاشو زده :.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۵۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۰۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۴۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان