هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در خواست قالب اختصاصیو غیره
با سلام
من می خوام در انجمنم یک تغیرو تحولاتی بدم. یک قالب اختصاصی می خوام و چندتا پلاگین و یک فایروال ک همه چیز طبق نظر خودم باشه . بی زحمت دوستانی که می تونن کار رو انجام بدن یا پیام خصوصی بدن همینجا یا
Heart
ایدی یاهومو اد کنن
i.t626@yahoo.com
پاسخ
لیست پلاگین هایی که میخواید رو بنویسید

منظور از فایروال؟
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۳/۴/۹، ۱۵:۳۰:۲۳ عصر)
شما فقط پلاگین ها رو می تونید اوکی کنید برا قالب ؟ چی
پاسخ
میخواید یک قالب درست کنیم یا یک قالب رو از روی اصلش به اختصاصی تبدیلش کنیم؟
پاسخ
دراصطلاحات وارد نیستم . می خوام یک قالب جدید و به سلیقه خودمون باشه بسازن برامون

اگر بشه در یاهو صحبت کنیم بهتره لطفا کسی ک می تونه یا بهم پیام خصوصی بده یا تو یاهو ادم کنه
پاسخ
اها پس شما در خواست طراحی قالب رو دارید!

شرمنده دوست عزیز من تو طراحی قالب زیاد وارد نیستم اما تو تغییر تو قالب شکر چیزایی سرمون میشه Big Grin

بازم معذرت مبزارید اقا صالح یا جناب فیرسبُی تشریف بیارن یه توضیح جامع میدن بهتون
پاسخ
اولا که شما کاری نمیتونید درمورد فایروال کنید تا اینکه مدیریت هاست و سرور کامل دست خودتون باشه.که بازم ایجاد فایروال خیلی کار سختیه.یه سری مباحث پیش پا افتاده مثل کانتر ها مشکلات بزرگی برای سایت و کاربراش ایجاد میکنن(کاریشم نمیشه کرد.یا باید آزادی بگیرن یا بسته بشن).بهتره که از سیستم های آماده استفاده کنید و با آنتی دیداسر و آنتی شل و ویروس امنیت و قدرت خودتونو ببرید بالا که بازم هرکدوم از اینا علاوه بر مزایا معایبی قطعا دارن.

برای طراحی قالب به graywolf و mellat که هستن معمولا پیغام خصوصی بدید.
برای پلاگین هاتون هم که فعلا GW گفته لیست بدید تا ببینن.شاید چیزایی که شما میخواید رو نتونن انجام بدن.برای همین یه لیست میخوان.

درمورد قالبتون هم براشون شرح بدید که چه امکاناتی میخواید و چجوری باشه تا بهتر پاسخگو باشن.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطDR.IT (۱۳۹۳/۴/۹، ۱۸:۲۶:۰۸ عصر)
هم قالب و هم پلاگین ها رو میتونم طراحی کنم

اما برای اینکه ببینیم طراحی پلاگینی که شما نیاز دارید امکان داره یا خیر!
یا شاید قبلا پلاگین مد نظر شما نوشته شده باشه
شاید هم نیازی به پلاگین نباشه و بشه با قالب اجرا کرد!
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۴۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۱۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۲۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان