هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مای بی بی این قابلیت ها رو داره؟؟؟
سلام
خواستم بدونم مای بی بی این قابلیت ها رو داره و یا پلاگینی برای این قابلیت ها وجود داره؟

1- یاد کردن : یعنی اگر در پستی که مینویسی از نام کاربری شخصی و یا موضوعی که شخص دیگری اغاز کرده ، نام برده به اون کاربر بگه که در فلان پست ازت یاد کردن؟
2- تک کردن : بشه موضوعی و یا پستی رو به کابری ارسال کرد و به اون کاربر بفهمونه که فلانی این پست رو بهت معرفی کرده؟
پاسخ
نقل‌قول: 1- یاد کردن : یعنی اگر در پستی که مینویسی از نام کاربری شخصی و یا موضوعی که شخص دیگری اغاز کرده ، نام برده به اون کاربر بگه که در فلان پست ازت یاد کردن؟

درود بله پلاگین اعلانات من (اطلاعیه های من ) سرچ کنید پیدا میکنید

نقل‌قول: 2- تک کردن : بشه موضوعی و یا پستی رو به کابری ارسال کرد و به اون کاربر بفهمونه که فلانی این پست رو بهت معرفی کرده؟

خیر این امکان را ندارد ولی میشود پلاگین نوشت براش
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۳/۲۹، ۲۱:۱۳:۳۲ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۳/۳۰، ۰۱:۰۴:۰۴ صبح)
نقل‌قول: 2- تک کردن : بشه موضوعی و یا پستی رو به کابری ارسال کرد و به اون کاربر بفهمونه که فلانی این پست رو بهت معرفی کرده؟

آقا صالح فکر کنم با مشترک شدن در انجمن میشه ، ولی به ایمیل ارسال میشه (امتحان نکردم ولی یادم میاد مبحثی رو در این مورد دیدم)
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۴۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۳۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۱۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان