هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ مـــهـــم ] هک انجمن :|
حتما الکی فقط یه فایل php اپ کرده بوده ، امنیت مای بی بی بالاست
کاش اون فایل رو نگه میداشتی و یا حداقل زمان بوجود اومدنشو نگا میکردی ...

اگر cpanel دارای از بخش logs روی raw access logs کلیک کن و دامنه مورد نظر رو انتخاب کن تا هر چی log داشته حتی با مشخص کردن نوع مرورگر بنویسه
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطALI GHIAMI (۱۳۹۳/۳/۷، ۲۱:۲۳:۴۱ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۳/۸، ۱۳:۵۱:۵۷ عصر) ، MyBulletian (۱۳۹۳/۳/۹، ۲۲:۰۰:۴۸ عصر)
چیز خاصی نبود فقط یک فایل php بود نگاه کردم چیز خاصی نداشت به جز ی سری کد html که مربوط به همون صفحه بود

بله داره و فکر کنم فعال بود
پاسخ
 سپاس شده توسطMyBulletian (۱۳۹۳/۳/۹، ۲۲:۰۰:۵۴ عصر)
یوزر یا پسورد هاست رو به کسی ندادی ؟؟

من قبلا به یکی داده بودم رو هاست ی فایل اپلود کرده بود که میتونست بدون دسترسی به رمز وارد هاست بشه

پیگیری کردم از سمت سرور قسمت log نشون میده از کجا و با چ ایپی این فایل اپلود شده تو هاست (منظورم این فایل جدید هستش )

برای من قسمت ارشیو فایل اپلود شده بود بازدن ادرس اون فایل میتونست شل یا کلا دسترسی مستقیم به هاست داشته باشه
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۳/۸، ۱۳:۵۲:۱۲ عصر) ، MyBulletian (۱۳۹۳/۳/۹، ۲۲:۰۱:۲۰ عصر)
سلام خدمت شما دوستان
من از پلاگین کلمات کلیدی استفاده میکنم که در سایت my-bb.ir هست اونم باگ داره عایا؟Huh
Anim-Star
محلی برای بحث و گفت و گو در مورد انیمه ها (کارتون های ژاپنی) و مانگا و اینجور چیزا
دانلود,نقد و بررسی,زیرنویس فارسی و... معروف ترین و محبوب ترین و بهترین انیمه ها و مانگاها را،میتوانید به رایگان در انیم استار بیابید
پس سریع تر به خانواده ی انیم استار بپیوندید
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۰۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۵۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۱۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان