هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته ریسپانسیو با طرح فلت FMRT
درود دوستان خیلی وقت بود قالبی نساخته بودم ولی دیگه امروز حالم سر جاش اومد و یکی ساختم Tongue
گفتم دیگه من که شروع کردم بزار قشنگ بسازم که ریسپانسیو ساختم
واقعا ارزش رایگان شدن نداشت ولی دیگه رایگان گذاشتم
حالا اشکالاتش رو به بزرگی خودتون ببخشید

[تصویر:  plugin_add.png] نام پوسته: FMRT
تهیه کننده‌: عدنان بابکان
[تصویر:  photos.png] نمونه:

این یه نمونه از صفحه برای دسکتاپ:

و اینم یه نمونه از صفحه برای موبایل و تبلت و اینا:

من دیگه نمی خوام متن های دراز بزارم ولی جان من کپی رایت رو حذف نکنید زحمت کشیده شده. جمعا دو خط هستش کپی رایت. ممنون Heart

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   FMRT.zip (اندازه: 521.06 KB / تعداد دفعات دریافت: 847)

دیگه سفارش نکنم که کپی رایت رو حذف نکنید و از همه مهمتر تشکر یادتون نره!
اولین قالب برای نسخه 1.8 مای بی بی
First 18
پاسخ
 سپاس شده توسطMAHANN (۱۳۹۳/۳/۴، ۱۶:۰۷:۰۰ عصر) ، alireza_k (۱۳۹۳/۳/۴، ۱۶:۱۷:۲۳ عصر) ، mahdionline (۱۳۹۳/۳/۴، ۱۷:۰۵:۲۵ عصر) ، jan123 (۱۳۹۳/۳/۴، ۱۸:۰۶:۵۸ عصر) ، R. Najafi (۱۳۹۳/۳/۴، ۱۸:۵۱:۴۲ عصر) ، geo (۱۳۹۳/۳/۴، ۱۹:۰۵:۴۵ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۳/۴، ۱۹:۲۷:۰۷ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۳/۴، ۲۰:۰۰:۵۶ عصر) ، smartphone (۱۳۹۳/۳/۴، ۲۱:۵۲:۴۱ عصر) ، Mr.mohammad (۱۳۹۳/۳/۶، ۰۸:۲۶:۱۳ صبح) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۳/۳/۲۱، ۱۰:۴۲:۲۹ صبح) ، ofpersia (۱۳۹۳/۳/۲۲، ۰۲:۴۱:۰۲ صبح) ، yasan100 (۱۳۹۳/۳/۲۲، ۱۹:۳۱:۱۳ عصر) ، anvaryy (۱۳۹۳/۴/۱۰، ۱۴:۴۵:۱۴ عصر) ، mamad.noise (۱۳۹۳/۴/۱۶، ۰۱:۱۹:۲۲ صبح) ، farzinafn (۱۳۹۳/۴/۲۱، ۲۳:۳۰:۰۶ عصر) ، alborz92 (۱۳۹۳/۴/۲۲، ۱۶:۰۸:۰۷ عصر) ، javadkhof (۱۳۹۳/۴/۲۵، ۰۲:۱۱:۵۱ صبح) ، MohamadReza (۱۳۹۳/۴/۲۷، ۱۸:۱۳:۳۴ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۳/۵/۱۰، ۲۰:۴۹:۳۶ عصر) ، Sajad DP (۱۳۹۳/۵/۲۹، ۰۳:۳۷:۰۸ صبح) ، spadana1363 (۱۳۹۳/۶/۴، ۰۲:۵۷:۰۸ صبح) ، AHMAD_R3ZA (۱۳۹۳/۶/۳۱، ۱۶:۱۲:۵۲ عصر) ، NarenjiSoft (۱۳۹۳/۸/۲، ۱۱:۴۶:۵۰ صبح) ، ramin.m (۱۳۹۳/۱۱/۱۵، ۱۶:۰۵:۰۷ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۴/۱/۲، ۱۰:۱۹:۳۹ صبح) ، AliFatehi (۱۳۹۴/۲/۳۰، ۱۰:۰۷:۱۷ صبح) ، e.b35927 (۱۳۹۴/۳/۱۶، ۲۱:۲۹:۴۹ عصر) ، hooooooman (۱۳۹۴/۶/۲۵، ۲۱:۳۱:۳۸ عصر) ، va_sh114 (۱۳۹۴/۱۰/۵، ۱۲:۰۹:۰۱ عصر) ، abalfazl (۱۳۹۵/۳/۱۶، ۱۴:۴۴:۲۵ عصر) ، skyforce (۱۳۹۵/۶/۲۰، ۰۱:۳۱:۳۲ صبح)
سلام. ممنون. قالب فوق العاده خوبیه. من کلا از قالب فلت خوشم میاد. به قول شما ارزش غیررایگان بودن رو داره.
ولی اگه بخوام انتقادتون کنم که کارای بعدی تون بهتر بشه اینکه فوترش خیلی بلند شدهBig Grin
می تونستید گزینه هاشو(کپی رایت و ارتباط با ما و اینجور چیزا) کنار هم قرار بدید.

[تصویر:  56022866472282463834.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۳/۳/۴، ۲۰:۵۲:۲۸ عصر) ، adnan (۱۳۹۳/۳/۴، ۲۱:۳۳:۲۰ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۳/۴، ۲۱:۳۷:۵۹ عصر)
نقل‌قول: سلام. ممنون. قالب فوق العاده خوبیه. من کلا از قالب فلت خوشم میاد. به قول شما ارزش غیررایگان بودن رو داره.
ولی اگه بخوام انتقادتون کنم که کارای بعدی تون بهتر بشه اینکه فوترش خیلی بلند شدهBig Grin
می تونستید گزینه هاشو(کپی رایت و ارتباط با ما و اینجور چیزا) کنار هم قرار بدید.

با سلام و سپاس از adnan Heart

تغییراتی که دوستمان اشاره کرد را چگونه باید اعمال نمود، یعنی:

1 و 2و3 از حالت عمودی تبدیل به افقی بشن

و عکس کامپیوتر نیز حذف شود.
پاسخ
 سپاس شده توسطadnan (۱۳۹۳/۳/۴، ۲۱:۳۳:۲۱ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۳/۴، ۲۱:۳۷:۵۸ عصر)
اون نشون دهنده اینه که رسپانسیوه و برای شناسایی این قابلیت برای کاربران هستش.
برای همین بهتره باشه اما اندازش کوچیکتر بشه.و اون کپی رایت ها دو ستونه کنیم بهتره و یک باکس برای لینک دونی ایجاد بشه عالیه.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۳/۳/۴، ۲۱:۴۴:۳۷ عصر) ، adnan (۱۳۹۳/۳/۴، ۲۱:۴۵:۵۸ عصر) ، abalfazl (۱۳۹۵/۳/۱۶، ۱۴:۴۵:۰۸ عصر)
درود بر شما
ممنون بابت نظرتون
بنده کلا قالب هایی که فوتر شلوغ داشته باشن دوست دارم. و البته این سلیقه منه Big Grin
از شما آقای alireza_k واقعا بایت نظرتون ممنون.
چشم حتما از این به بعد این تغییرات رو اعمال می کنم
ولی اون عکس کامپیوتر و تبلت و موبایل رو معمولا توی طراحی های ریسپانسیو میزارن
Big Grin

و در پاسخ شما geo عزیز.

برای این کار تغییرات زیر را انجام دهید ( توجه داشته باشید همیشه کد ها را اول در نت پد و سپس در مای بی بی کپی کنید )

ابتدا به مسیر زیر برید

پنل مدیر کل > قالب ها و پوسته ها > پوسته ها > پوسته FMRT > بخش global.css

این کد را پیدا کنید:
کد:
@media screen and (min-width: 900px) {

چند خط زیر آن در بخش:

کد:
.pow {

این کد را به زیر آن اضافه کنید:

کد:
float: right;

و width: 35%; را با width: 33%; تعویض کنید.

چند خط زیر آن در بخش:

کد:
.social {

کد:

چند خط زیر آن در بخش:

کد:
.myc {

کد:

توجه کنید همه این کد ها دو تا هستن و باید اولین ها را ویرایش کنید. ( زیرا یک نسخه موبایل و یک کامپیوتر دارد )

برای حذف عکس کامپیوتر چند خط زیر آن:

زیر کد:

کد:
.resp {

کد:

کد:
display: none;

را اضافه کنید.

سپاس

در پاسخ به شما firstboy000 عزیز
واقعا ممنون از شما.
در مورد لینکدونی چشم ورژن بعدی حتما این تغییرات رو اعمال می کنم
HeartBig GrinWink
First 18
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۳/۳/۴، ۲۲:۴۷:۲۸ عصر) ، alireza_k (۱۳۹۳/۳/۵، ۰۸:۴۳:۵۱ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۳/۵، ۱۳:۰۴:۳۲ عصر) ، AliFatehi (۱۳۹۴/۲/۳۰، ۱۰:۰۸:۵۰ صبح) ، abalfazl (۱۳۹۵/۳/۱۶، ۱۴:۴۵:۴۷ عصر)
دوستان یه سوتی افتضاح دادم
Big Grin
اون Theme Translation By MybbIran.com رو در فوتر حذف کنید.
یادم رفته
Big Grin
First 18
پاسخ
سلام
میشه منوی بالاش رو مثل منوی همین سایت بکنید ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطadnan (۱۳۹۳/۳/۱۹، ۱۵:۴۸:۵۳ عصر)
دوست عزیز میشه پنل رو مثل اینجا کرد ولی این نقص قوانین کپی رو در پی داره پس نمیشه! HeartBig Grin
First 18
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۳/۱۹، ۱۷:۰۳:۳۲ عصر)
اموزش چی ؟Blush
اونم نقصه قوانینه!!!؟؟؟

Ideaیا یه اموزشی در جای .... معرفی کنیدWink
پاسخ
عزیز دل در فوتر نوشته که :

هرگونه کپی برداری از ایده ها، طراحی ها و کدنویسی ها و یا تغییر در کپی رایت هر یک از محصولات گروه مای بی بی ایران، مجاز نمی باشد و در صورت لزوم توسط شرکت پارس ویرا آریا و از طریق مراجع مربوطه پیگیری خواهد شد.

پس مثل بعضی افرادی که هر روز دارم می بینم بی فرهنگ بازی در نیاریم و ریپ نکنیم ...
ارادتمند
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطGh-Moradi (۱۳۹۳/۳/۲۰، ۰۶:۱۵:۵۷ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۳/۲۰، ۱۴:۵۹:۰۶ عصر) ، adnan (۱۳۹۴/۱/۱۴، ۱۷:۴۶:۲۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان