هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد یک فرم ثبت نام و بانک اطلاعات آن
با سلام به همه اساتید
من میخواستم برای یه مراسمی توی دانشگاه از افراد ثبت نام کنم ، میخواستم بدونم آیا امکانش هست ما یه فرم ثبت نام با یه بانک اطلاعاتی مرتبط در مای بی بی ایجاد کنیم ؟
پاسخ
درود
میشه دقیق تر بگید؟

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
(۱۳۸۹/۳/۲، ۱۸:۴۶:۲۱ عصر)Pars نوشته است: درود
میشه دقیق تر بگید؟
ببینین من میخوام از افراد برای برگزاری یه مراسم جهت حضورشون ثبت نام کنم ، حالا میخوام یه سیستم ثبت نام ( حالا نه چندان پیشرفته ) توی فرومم راه اندازی کنم که بشه اطلاعات افراد رو دریافت کرد که تعداد دستم بیاد . اطلاعاتی هم که میخوام شامل مشخصات فردی و یه سری موارد دیگه است که اگه بشه خودم ویرایشش کنم خوبه . البته خودم فکر میکنم چندان ربطی به مای بی بی نداشته باشه و با کدای html بشه نوشتش ولی از اونجایی که خودم اطلاعاتی در این مورد ندارم و برنامه نویسی html هم بلد نیستم میخوام بدونم آیا یه ماژول آماده ای ، یا پلاگینی یا .... هست که بشه همچین کاری کرد ؟
پاسخ
(۱۳۸۹/۳/۲، ۱۹:۳۹:۴۲ عصر)zohair نوشته است:
(۱۳۸۹/۳/۲، ۱۸:۴۶:۲۱ عصر)Pars نوشته است: درود
میشه دقیق تر بگید؟
ببینین من میخوام از افراد برای برگزاری یه مراسم جهت حضورشون ثبت نام کنم ، حالا میخوام یه سیستم ثبت نام ( حالا نه چندان پیشرفته ) توی فرومم راه اندازی کنم که بشه اطلاعات افراد رو دریافت کرد که تعداد دستم بیاد . اطلاعاتی هم که میخوام شامل مشخصات فردی و یه سری موارد دیگه است که اگه بشه خودم ویرایشش کنم خوبه . البته خودم فکر میکنم چندان ربطی به مای بی بی نداشته باشه و با کدای html بشه نوشتش ولی از اونجایی که خودم اطلاعاتی در این مورد ندارم و برنامه نویسی html هم بلد نیستم میخوام بدونم آیا یه ماژول آماده ای ، یا پلاگینی یا .... هست که بشه همچین کاری کرد ؟

سلام دوست عزیز راه حل اون نصب اسکریپت فرم که میتونی از اینجا انواع مختلفشو دانلود کنی
persianscript.ir
پاسخ
(۱۳۸۹/۳/۲، ۱۹:۵۲:۴۰ عصر)sia1 نوشته است: سلام دوست عزیز راه حل اون نصب اسکریپت فرم که میتونی از اینجا انواع مختلفشو دانلود کنی
persianscript.ir
سلام ممنون از راهنماییتون ولی من اصلا اطلاعاتی در این مورد ندارم ، میشه بیشتر توضیح بدین ؟ باید کجا نصب بشه ؟ چط.ری کار میکنه ؟ در ضمن توی این سایتی هم که آدرس دادین فقط یه نمونه مال وردپرس پیدا کردم .
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۳/۲، ۲۰:۵۵:۰۲ عصر)
(۱۳۸۹/۳/۲، ۲۰:۰۳:۳۹ عصر)zohair نوشته است:
(۱۳۸۹/۳/۲، ۱۹:۵۲:۴۰ عصر)sia1 نوشته است: سلام دوست عزیز راه حل اون نصب اسکریپت فرم که میتونی از اینجا انواع مختلفشو دانلود کنی
persianscript.ir
سلام ممنون از راهنماییتون ولی من اصلا اطلاعاتی در این مورد ندارم ، میشه بیشتر توضیح بدین ؟ باید کجا نصب بشه ؟ چط.ری کار میکنه ؟ در ضمن توی این سایتی هم که آدرس دادین فقط یه نمونه مال وردپرس پیدا کردم .

سلام دوست عزیز فرما تو این انجمن هستند http://forum.persianscript.ir/f18/ نحوه نصبشو توضیح داده ولی معمولا روی mysql نصب میشوند و روند ساده ای دارند
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۳/۲، ۲۰:۵۳:۲۷ عصر)
برای ایجاد فرم، مای بی بی یک پلاگین دارد.
در سایت ما در قسمت VIP معرفی شده است.

پاسخ
(۱۳۸۹/۳/۲، ۲۰:۵۴:۵۲ عصر)Pars نوشته است: برای ایجاد فرم، مای بی بی یک پلاگین دارد.
در سایت ما در قسمت VIP معرفی شده است.
میشه بگین امکاناتش چی هست ؟ کامله ؟
نسخه رایگانش موجود نیست ؟
پاسخ
[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: ایجاد فرم
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.0
[تصویر:  info.png] عملکرد: میتوانید انواع فرم مورد نظر را مانند فرم تماس ، فرم پرداخت ، فرم آزمون و ... بسازید.

این نسخه توسط یکی از دوستان در قسمت وی آی پی قرار داده شده است.

پاسخ
سلام
البته یک راه دیگر هم هست و اون هم استفاده از فرم های پارس تولز هست.خوبیش اینه که هم بانک اطلاعاتی نیاز نداره که هاست بگیره و هم اطلاعات را برات ایمیل میکنه که خود این ایمیل فرستادن در اکثر سرورها مشکل ساز میشه الیته در صورت بالا بودن حجم ارسالها.
http://www.parstools.com/contactform/
Zohair جان میتونی در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر برام پیغام بدید.
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۳/۴، ۱۹:۱۱:۴۱ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۵۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۵۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۳۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان