هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه قالب مث این میخوام
سلام

ببخشید من یه قالب مثل این قالب میخوام
http://forum.fundoon.ir/

ممنون !
پاسخ
درود ،

قالب nesil هست که ویرایش شده .
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطپسر پاییزی (۱۳۹۳/۳/۱، ۱۶:۴۹:۴۹ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۳/۱، ۱۷:۰۳:۳۲ عصر)
چطوری ویراییش کنم ؟؟
اون منوی بالا که نوشته صفحه نخصت و لیست اعضا و ....

رنگش رو چطوری عوض کنم؟

اون منویی که موقیتمون رو نشون میده رو چطوری عوض کنم؟
پاسخ
ناویگیشن که کدش هست توی اینجا.تغییر رنگش هم باید گرافیک هاشو با فتوشاپ یا هرچیز دیگه ای که میتونید تغییر رنگ بدید.
منو هاش هم سادس.فقط یکم سی اس اس تغییر کرده.اصل کاری همون دوتا بود که گفتم کار سومی هم با کمی کار کردن رو کدای قالب درست میشه.

موفق باشید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطپسر پاییزی (۱۳۹۳/۳/۱، ۱۷:۰۶:۱۹ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۳/۱، ۱۷:۲۴:۳۴ عصر)
میتونید منو هاش رو برام درست کنید و بدید ؟؟
پاسخ
البته یک تولتیپ هم اضافه شده - کپی رایت طراح و پارسی ساز هم حذف شده با این حال به نظر منم همون قالب nesil هستش
پاسخ
 سپاس شده توسطپسر پاییزی (۱۳۹۳/۳/۱، ۱۷:۲۶:۰۲ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۳/۱، ۲۰:۱۶:۵۳ عصر)
تولتیپ اشکالی نداره اونا رو بلدم فقط نمیدونم چطوری منوش رو درست کنم!اقا صالح میتونید کمکم کنید؟Shy
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۱۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۲۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۲۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان