هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب حرفه ای و زیبای style pro با امکانات بی نظیر
سلام ممنونم از محبیت تمام دوستان خوشحالم که از استایل خوشتان آمده امیدوارم قالب های مای بی بی روز به روز پیشرفت کند

نقل‌قول: سلام
کارتون خیلی عالیه، واقعا زیباست
Rolleyes
میدونم که خیلی واسش زحمت کشیدی
ولی کاش بشه یه کم قیمتشو مناسب تر کنیBlush

با سپاس از شما در مورد قیمت باید بگم باور کنید با توجه به وقتی که برای طراحی صرف میشه قیمت اعلام شده نصف قیمت واقعی آن هم نیست! این مبلغ هم فقط جهت این هست که ارزش کار حفظ بشود و از جنبه در آمد زایی طراحی نمیکنم صرفا به خاطر علاقه هست!

نقل‌قول: سلام به صورت اختصاصی چقد میفروشید؟Big Grin

شرمندم ماهان عزیز بالا نوشتم اختصاصی مای بی بی ایران دوست دارم همه بتونن از کارهام استفاده کنند از اول قبل از شروع کار نیتم این بود عمومی منتشر بشه زیر حرفم نمیزنم ولی شما میتونید با شخصی سازی برای خودتان اختصاصیش کنید.

نقل‌قول: قالب خوبی شده صالح جان ، معلومه که روش زیاد کار کردی .
قیمت قالب به نسبت کار انجام شده ، خوبه ... Smile

یه کم رنگ بندیش رو کاش بهتر میکردی ، بازم خوبه
موفق باشی

ممنونم مهدی جان نظر لطفته شاگردی بیش نیستیم Heart
در مورد رنگ بندی خودتان هم میدونید سلیقه ای هست دوستان اگر کمی سر رشته داشته باشندخودشون میتونند رنگ رو به دلخواه خودشان تغییر دهند مشکل داشتند هم راهنمایی میکنم. یا با پرداخت هزینه ای اندک براشون انجام بدهم.

نقل‌قول: قالب فوق العاده ای هستش

سرعت لودش حرف نداره و تو تایم زیر 2 ثانیه لود میشه
محل تبلیغاتش فوق العادس
کد ها و تگ هایی که توش به کار بردید کاملا به جا بود

میشه گفت نمونه ای از یک قالب کاربر پسند هستش !

واقعا ارزشش رو داره !Wink

سپاس از شما در مورد سرعت بخش اصلی سرعت یک سایت بر میگردد به کیفیت هاستی که استفاده میکنیم بخشی هم مربوط به قالبه از جمله نوشتن کدهای صحیح و استاندارد و استفاده بهینه از تصاویر هست که کد نویس باید توجه داشته باشه!
 سپاس شده توسطmellat (۱۳۹۳/۲/۳۰، ۲۲:۳۶:۱۹ عصر) ، navidahanj (۱۳۹۳/۲/۳۰، ۲۲:۵۳:۳۱ عصر)
درود
بنا به دلایلی علارقم میل باطنی قالب به صورت اختصاصی به یکی از دوستان فروخته شد میارکشان باشد و به امید کارهای بهتر.
دموی آنلاین هم به جهت جلو گیری از سو استفاده برداشته میشود.
میتوانید موضوع را ببندید مدیران عزیز
با تشکر.
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۳/۱، ۱۷:۰۲:۲۰ عصر)
سلام
آقا صالح گل
شما که گفتی این قالب رو بعنوان قالب اختصاصی مای بی بی ایران قرار دادی!!!
من کلی برنامه ریزی کرده بودم که از این قالب استفاده کنمHuhHuh
پس چی شد؟!!!
UndecidedAngry
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۳/۵، ۲۰:۰۴:۵۷ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۳/۵، ۲۰:۲۶:۲۰ عصر)
درود
شما که خود گفته بودید قیمت بالاست!
کسی برای خرید اقدام نکرده بود به جز یک نفر که آن هم اختصاصی میخواست جهت خرید هم اسرار داشتند برای همین قالب را به خریدار واقعی فروختم مبارکشان باشد.
انشالله به زودی یک قالب رایگان اماده میکنم.

سپاسBlush
 سپاس شده توسطGh-Moradi (۱۳۹۳/۳/۵، ۲۰:۴۹:۰۸ عصر) ، 122 (۱۳۹۳/۴/۲۸، ۱۳:۲۸:۴۱ عصر)
قیمتش چقدره؟
بازم فروخته میشه؟
طبق گفته آقای صالح غلامیان عزیز اختصاصی فروخته شده...پس به شخص دیگه ای حق فروش ندارند...

و اما سینای عزیز باید بگم که قصد فروش اختصاصی نبوده انگار ولی چون خریدار کم بوده یا نبوده برای همین راضی به اختصاصی شدن.برای پیگیر شدن موضوع از پ خ استفاده کنید.

برای جلوگیری از حاشیه پردازی و بنا به درخواست تاپیک بسته شد.

موفق باشید.Heart
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطGh-Moradi (۱۳۹۳/۳/۶، ۰۳:۴۰:۵۳ صبح) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۳/۶، ۱۸:۴۰:۳۴ عصر) ، MAHANN (۱۳۹۳/۳/۶، ۲۳:۰۴:۴۴ عصر) ، sina243 (۱۳۹۳/۳/۷، ۲۰:۴۵:۲۰ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۱۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۵۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۳۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان