هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته راست چین دیفالت 1.6 بتا
درود

پوسته دیفالت 1.6

[تصویر:  plugin_add.png] نام پوسته: RTL mybb theme
[تصویر:  user.png] تهیه کننده: MyBB.com
[تصویر:  d.png] معرفی:
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی:---
راست چین کننده پوسته: Pars

نکته:
این پوسته اولین پوسته راستچین شده برای نسخه 1.6 می باشد. ممکن است بخش هایی از آن نیاز به ترجمه داشته باشد. لطفا در صورت دیدن مشکل ما را مطلع کنید تا اساسنامه کاملی برای ترجمه قالب های نسخه 1.6 آماده کنیم. لطفا توجه کنید که نسخه 1.6 فعلا بتا بوده و آن را فقط بر روی لوکال نصب کنید.

توجه: در صورت استفاده از قالب به هیچ عنوان حق تغییر و یا حذف کپی رایت سازنده و مترجم را ندارید، استفاده از قالب با کپی رایت حذف شده یا تغییر کرده غیر انسانی و غیر شرعی بوده و عدم رضایت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصی سازی قالب می توانید نام خود را به کپی رایت اضافه کنید. اگر هم چنان به حذف کپی رایت قالب پافشار هستید می توانید از مترجم اجازه بگیرید و با رضایت او این کار را انجام دهید.

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   RTL_mybb_theme (Persian).zip (اندازه: 65.07 KB / تعداد دفعات دریافت: 685)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
---

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطZUNKED (۱۳۸۹/۳/۱، ۲۲:۰۳:۰۱ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۳/۱، ۲۲:۲۲:۱۵ عصر) ، s.moein.h (۱۳۸۹/۳/۱، ۲۳:۳۸:۵۵ عصر) ، Arsam (۱۳۸۹/۳/۲، ۰۶:۳۵:۲۳ صبح) ، tekrare_royaha (۱۳۸۹/۳/۸، ۰۱:۵۱:۴۷ صبح) ، exiler (۱۳۸۹/۳/۱۲، ۰۹:۰۱:۰۹ صبح) ، jalal.m (۱۳۸۹/۳/۲۱، ۱۶:۱۰:۱۰ عصر) ، GIGBA (۱۳۸۹/۴/۱۵، ۱۹:۲۹:۵۵ عصر) ، amir (۱۳۸۹/۴/۱۸، ۰۱:۵۳:۰۱ صبح) ، king1362 (۱۳۸۹/۴/۱۸، ۱۵:۴۵:۰۵ عصر) ، XAXI (۱۳۸۹/۵/۱۲، ۱۲:۵۷:۵۱ عصر) ، H B K (۱۳۸۹/۶/۲۳، ۲۲:۲۹:۴۳ عصر) ، سالارتبریز (۱۳۸۹/۶/۲۴، ۲۲:۴۸:۵۴ عصر) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۱۹، ۱۴:۴۲:۴۵ عصر) ، jadougar (۱۳۹۰/۲/۲۱، ۱۷:۳۹:۵۹ عصر) ، hosseintrail (۱۳۹۰/۷/۱۲، ۲۰:۴۶:۴۰ عصر) ، mohamad7824 (۱۳۹۱/۱/۱، ۰۱:۲۰:۱۷ صبح) ، kiannml (۱۳۹۱/۲/۱۱، ۱۳:۱۸:۳۲ عصر) ، soltaneghalbha (۱۳۹۱/۵/۱۳، ۰۰:۴۵:۱۵ صبح) ، Devin.Dance (۱۳۹۱/۶/۱۵، ۲۳:۲۰:۱۱ عصر) ، pixto7 (۱۳۹۱/۸/۵، ۱۹:۴۹:۱۵ عصر) ، lawyer (۱۳۹۱/۱۰/۳۰، ۱۸:۲۹:۱۱ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۱/۱۲/۲، ۲۱:۵۹:۲۴ عصر) ، paybux (۱۳۹۲/۴/۶، ۱۲:۲۲:۴۴ عصر) ، adel-samimi74 (۱۳۹۲/۴/۱۶، ۰۷:۵۴:۴۲ صبح) ، armanb (۱۳۹۲/۶/۲۳، ۱۳:۰۷:۵۹ عصر) ، Persia1 (۱۳۹۳/۱/۵، ۰۱:۰۴:۰۹ صبح)
درود
علی جان یه شات بزار اگه مقدور باشه!
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۳/۲، ۰۲:۱۴:۳۴ صبح) ، Arsam (۱۳۸۹/۳/۲، ۰۶:۳۵:۳۱ صبح) ، amir (۱۳۸۹/۴/۱۸، ۰۱:۵۳:۰۶ صبح) ، علی حدادی (۱۳۹۰/۱۱/۲۰، ۲۰:۳۶:۳۱ عصر) ، kiannml (۱۳۹۱/۲/۱۱، ۱۳:۱۸:۵۰ عصر) ، sab-zero (۱۳۹۱/۷/۴، ۰۸:۰۱:۱۰ صبح) ، Paydar (۱۳۹۱/۷/۸، ۱۷:۴۳:۴۹ عصر) ، hamid72 (۱۳۹۱/۷/۱۰، ۱۳:۳۲:۱۱ عصر)
عالی هست ممنون Smile
پاسخ
شما از اسپم دادن خوشتون میاد Exclamation
پس به مدیر سایت بگیم دکمه سپاس رو بردارن دیگه [تصویر:  postbit_thx.gif]

در صورت تکرار برخورد خواهد شد .
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Mo (۱۳۹۱/۶/۲۷، ۰۷:۰۴:۴۹ صبح) ، sab-zero (۱۳۹۱/۷/۴، ۰۸:۰۱:۰۵ صبح) ، adel-samimi74 (۱۳۹۲/۴/۱۶، ۰۷:۵۴:۳۹ صبح) ، armanb (۱۳۹۲/۵/۱۹، ۱۷:۳۵:۳۵ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۱/۲۸، ۱۵:۳۹:۳۷ عصر)
اقا میشه یکی به من قالب دیفالت اصلییه که روی انجمن هست رو بده من با قالبای mybb اشنایی ندارم 1کیشونو ببینم میشینم از روش میسازم دوستان 1کی زحمت بکشه قالب دیفالتی که رو ی نسخه فارسی هست رو با عکساش یا بزاره توی 1 پست یا خصوصی کنه برام یا همینجا بزاره ویا به هر شکلی که دلش می خواد فقط1 جوری به دست من بروسونه دست گلتونم درد نکنه
انجمن کودک من

مخصوص مادر پدرای گرامی

my-child.tk

[تصویر:  bannner.gif]
پاسخ
(۱۳۹۲/۶/۲، ۲۳:۰۳:۰۵ عصر)javadkhof نوشته است: اقا میشه یکی به من قالب دیفالت اصلییه که روی انجمن هست رو بده من با قالبای mybb اشنایی ندارم 1کیشونو ببینم میشینم از روش میسازم دوستان 1کی زحمت بکشه قالب دیفالتی که رو ی نسخه پارسی هست رو با عکساش یا بزاره توی 1 پست یا خصوصی کنه برام یا همینجا بزاره ویا به هر شکلی که دلش می خواد فقط1 جوری به دست من بروسونه دست گلتونم درد نکنه

دوستان گرامی من هم کد های دیفالت رو لازم دارم
اگه هست بذارین تا استفاده کنم
پاسخ
(۱۳۹۳/۱۲/۱۱، ۰۹:۵۰:۴۶ صبح)m.zareii نوشته است:
(۱۳۹۲/۶/۲، ۲۳:۰۳:۰۵ عصر)javadkhof نوشته است: اقا میشه یکی به من قالب دیفالت اصلییه که روی انجمن هست رو بده من با قالبای mybb اشنایی ندارم 1کیشونو ببینم میشینم از روش میسازم دوستان 1کی زحمت بکشه قالب دیفالتی که رو ی نسخه پارسی هست رو با عکساش یا بزاره توی 1 پست یا خصوصی کنه برام یا همینجا بزاره ویا به هر شکلی که دلش می خواد فقط1 جوری به دست من بروسونه دست گلتونم درد نکنه

دوستان گرامی من هم کد های دیفالت رو لازم دارم
اگه هست بذارین تا استفاده کنم

درود

آدرس انجمن در امضا بنویسید !

شما انجمن ساز این سایت رو نصب کنید قالب اصلی با پارسی سازی هم داره !

موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۰۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۰۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۵۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان