هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب فوق العاده ملت مترو
پلاگين اديتور پيشرفته رو غير فعال و فعال کردم مشکل لود صفحه بر طرف شد..

ولى پاسخ سريع با اديتور پيشرفته مشکل داره..

به چى مربوط ميشه؟ پلاگين؟
پاسخ
(۱۳۹۳/۵/۱۸، ۱۵:۵۳:۳۲ عصر)~SKY BOY~ نوشته است: پلاگین ادیتور پیشرفته رو غیر فعال و فعال کردم مشکل لود صفحه بر طرف شد..

ولى پاسخ سریع با ادیتور پیشرفته مشکل داره..

به چى مربوط میشه؟ پلاگین؟

باید پهنای ادیتور رو تنظیم کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطmellat (۱۳۹۳/۵/۱۸، ۲۲:۰۹:۰۶ عصر)
پلاگین پاسخ سریع پیشرفته رو نصب کردید؟اگه نه باید اونو نصب کنید تا پاسخ سریعتون هم پیشرفته بشه
پاسخ
بله نصبه..
با قالب هاى ديگه درسته..

باز هم مشکل لود نشدن صفحه هنگام ارسال پاسخ به وجود اومده.
پاسخ
مشکل شما حل شد
موفق باشید
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
حل شد..

ممنون
پاسخ
در حال حاضر دو مشکل در استفاده از قالب ملت مترو وجود داره .

1- دقیقا مثلا همین پوسته ی مای بی بی که دکمه "نقل قول این ارسال" غیر فعال بود (البته الان اون رو درست کردن) وقتی در انجمنم در پستهای ارسال شده روی آیکن "نقل قول این ارسال" کلیک میشه ، فعال نیست .

2- من پلاگین آمار انجمن Ajax Froum Stat 4.5 رو روی همین قالب نصب کردم اما در نمایش با مشکل همراه شده ، مشکل رو در این اینجا مطرح کردم و بعد از تست با قالب دیفالت تست کردم و برای پلاگین مشکلی وجود نداشت .

لطفا برای موارد فوق راهنمایی بفرمایید .
با تشکر
پاسخ
سلام

دسترسی بدین تا چک کنیم
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
---------

پاسخ
برای 1.8 کاربرد داره؟
پاسخ
بزودی تمامی پوسته های من با 1.8 سازگار میشه و در بخش مربوطه  قرار داده میشه
---------

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۷/۱۶، ۱۴:۴۴:۰۷ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۴۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۱۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۲۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان