هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[دعوت] عضویت در تیم پوسته
درود

از دوستانی که توانایی

1- ترجمه پوسته های مای بی بی با توجه به آموزش هایی که در سایت هست
http://community.mybbiran.com/thread-2173.html
http://community.mybbiran.com/thread-2172.html
http://community.mybbiran.com/thread-2175.html

2- طراحی پوسته های جدید (رایگان و غیر رایگان)

دعوت می شود تا به گروه مای بی بی ایران بپیوندند.

هدف از توسعه گروه پوسته در درجه اول ترجمه منظم قالب های سایت مادر است.
پاسخ
 سپاس شده توسطM A H D I (۱۳۹۳/۱/۳۱، ۱۶:۰۷:۳۷ عصر) ، مهرداد* (۱۳۹۳/۱/۳۱، ۱۶:۴۰:۱۱ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۳۱، ۱۶:۵۶:۳۷ عصر) ، s.sahari2013 (۱۳۹۳/۱/۳۱، ۱۸:۱۷:۱۵ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۳۱، ۱۹:۲۸:۳۷ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۳۱، ۲۰:۲۳:۱۴ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۳۱، ۲۰:۵۵:۲۲ عصر) ، MyBulletian (۱۳۹۳/۱/۳۱، ۲۱:۰۰:۳۹ عصر) ، ~SKY BOY~ (۱۳۹۳/۱/۳۱، ۲۲:۱۰:۵۶ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۲/۱، ۰۳:۵۵:۰۱ صبح) ، R. Najafi (۱۳۹۳/۲/۲، ۱۸:۰۴:۱۸ عصر) ، vma001 (۱۳۹۳/۲/۲۲، ۲۳:۰۱:۲۰ عصر)
درود

به علت مشغله هایی که در زندگی همه ی ما داریم نتونستم فعالیتم رو ضمینه ی پاسخگویی به نحو احسنت انجام بدم- در مورد طراحی هم علاقه ی شدیدی دارم و هم تخصص بیشتری دارم تا موارد دیگر بیشتر وقت آزاد خود را هم صرف اینکار میکنم.
قادر به طراحی و ترجمه ی پوسته هم هستم ( به زودی یک کار حرفه ای و فول آپشن را به اتمام میرسانم) و فکر کنم حل کردن مشکلات قالب برایم راحت تر باشد.
به عنوان یک پیشنهاد بهتر است درجه بندی بین استایلر ها بشود هرچند نمونه کارهای هر فرد نشاندهنده ی قدرت و مهارت اون هست ولی فردی مانند آقای GreyWolf که درسش را خوانده کجا و بنده که هرچه یاد گرفتم از ایشون بوده کجا!. یا همینطور سایر استایلرها مثل جناب کریمی این دو عزیز همیشسه بدون چشم داشت منو راهنمایی کردند و خیلی چیزها ازشون یاد گرفتم!
در هر صورت برایم فرقی ندارد کاربر اخراجی هم شویم فقط مای بی بی ایران برامون مهمه.

بدرود.
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۳/۲/۱، ۰۰:۳۶:۲۲ صبح) ، phenomenon (۱۳۹۳/۲/۱، ۰۱:۴۹:۰۰ صبح) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۲/۱، ۰۳:۵۴:۳۷ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۱، ۱۰:۱۵:۲۶ صبح) ، R. Najafi (۱۳۹۳/۲/۱، ۱۷:۰۱:۱۸ عصر) ، mellat (۱۳۹۳/۲/۳، ۲۱:۴۹:۰۲ عصر) ، s.sahari2013 (۱۳۹۳/۲/۴، ۰۶:۵۶:۳۲ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۲/۵، ۱۳:۵۶:۲۳ عصر)
شرمنده این رو میپرسم ولی برای بنده که تازه با سیستم آشنایی پیدا کردم ، میتونم که پوسته ها رو واقعا راست چین و فارسی کنم ؟ کلش از آموزش بالا هست ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۱، ۱۰:۱۴:۴۷ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۲/۵، ۱۳:۵۶:۱۳ عصر)
درود
برای ترجمه پوسته از سایت مادر درخدمتیم.(بعد از امتحانات دانشگاه که اواسط خرداد به پایان میرسد)

طراحی پوسته نیز درصورت وجود وقت درخدمتیم.
پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۲/۱، ۲۳:۲۱:۰۰ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۴، ۰۸:۵۷:۴۱ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۲/۵، ۱۳:۵۶:۱۱ عصر)
سلام من هم یه چیزایی از ترجمه پوسته سرم میشه بعد امتحان هام میتونم در خدمتتون باشم
پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۲/۳، ۲۱:۰۲:۲۳ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۴، ۰۸:۵۷:۵۰ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۲/۵، ۱۳:۵۶:۱۰ عصر)
نقل‌قول: شرمنده این رو میپرسم ولی برای بنده که تازه با سیستم آشنایی پیدا کردم ، میتونم که پوسته ها رو واقعا راست چین و پارسی کنم ؟ کلش از آموزش بالا هست ؟

سلام بله کامل میتونید راست چین کنید
تمام سفاراشات طراحی وتعییرات مای بی بی پذیرفته می شود

با قیمیتی مناسب Wink

پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۲/۳، ۲۲:۲۹:۲۲ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۴، ۰۸:۵۷:۱۴ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۲/۵، ۱۳:۵۶:۰۸ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۴۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۲۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۰۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان