هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته فوق حرفه ای ملت اوسام- Mellat awesome
مرسی عزیز ، نظر لطف شماست .
باید بگم که این پلاگین اصلا مشکلی با پوسته نداره !

باید بعد از هر بار غیر فعال و فعال کردن این پلاگین از تنظیمات دوباره حالت پلاگین رو ، روی روشن بودن تنظیم کرد .

فروش 19 عدد شد .
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۳/۲۶، ۲۲:۱۹:۳۰ عصر) ، jacksonmagic (۱۳۹۳/۳/۲۷، ۱۲:۱۲:۴۳ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۸/۴، ۱۱:۵۹:۲۷ صبح)
اگه توجه کرده باشین من پستم رو ویرایش کردم و مشکل رو حذف کردم. مشکل از بنده بود. حذف و دوباره نصب کردم و کاملا درست شد.
انجمن شعبده ها

Forum.shobadeha.com
پاسخ
 سپاس شده توسطmellat (۱۳۹۳/۳/۲۶، ۲۲:۳۸:۰۵ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۸/۴، ۱۱:۵۹:۳۶ صبح)
چطوری بخرمش؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۸/۴، ۱۱:۵۹:۳۹ صبح)
دوست عزیز با کاربر mellat درتماس باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطmellat (۱۳۹۳/۴/۱۸، ۲۲:۱۱:۴۹ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۸/۴، ۱۱:۵۹:۴۴ صبح)
برای خرید مبلغ مذکور رو از طریق صفحه زیر پرداخت کنید تا کمتر از 3 ساعت پوسته شما تحویل داده بشه :

http://pay.mellat-design.ir
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
---------

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۸/۴، ۱۱:۵۹:۵۴ صبح)
درود
پوسته ی زیبایست ..
من یک تازه کار هستم ، در صورت خرید پوسته اگر به مشکل یا سوالی برخورد کردم ، پشتیبانی می کنید ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmellat (۱۳۹۳/۴/۲۲، ۲۲:۰۷:۳۸ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۸/۴، ۱۲:۰۰:۰۲ عصر)
بله پشتیبانی کامل توسط طراح انجام میشه دوست عزیز
همه خریداران پشتیبانی میشوند.میتوانید به صفحات قبل تر رجوع کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطmellat (۱۳۹۳/۴/۲۲، ۲۲:۰۷:۳۳ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۸/۴، ۱۲:۰۰:۱۰ عصر)
درود
ممنون
چطور این پوسته رو خریداری کنم ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmellat (۱۳۹۳/۴/۲۲، ۲۲:۰۷:۳۶ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۸/۴، ۱۲:۰۲:۵۱ عصر)
خب نوشته بالاتر
http://pay.mellat-design.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطmellat (۱۳۹۳/۴/۲۲، ۲۲:۰۷:۲۸ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۸/۴، ۱۲:۰۲:۵۵ عصر)
ممنون از دوستان بابت پاسخگویی.

پشتیبانی کامل هست .
پوسته بدون هیچ گونه مشکلی می باشد و میشه گفت جزو پرفروش ترین پوسته ها بوده ...

موفق باشید
---------

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۸/۴، ۱۲:۰۳:۰۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان