هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته فوق حرفه ای ملت اوسام- Mellat awesome
سلام ،

یعنی می فرمایید پست بیت عمودی باشه و همون استایل آواتار و ... پیاده شده باشه .
میشه ولی من کلا از پست بیت تکراری عمودی خوشم نمیاد و مدام به فکر طراحی های جدید با استفاده از پست بیت افقی هستم ... یکیش همین بود که پیاده شد - طرح های جالبی در ذهن دارم Smile

وقت شد قالبی جدید خواهم ساخت ، خواهم انداخت به آب
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۲/۸، ۱۹:۰۹:۳۶ عصر) ، SAEED.M (۱۳۹۳/۲/۸، ۱۹:۱۰:۵۴ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۲/۸، ۱۹:۲۶:۰۱ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۸، ۲۰:۳۹:۰۸ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۲/۸، ۲۱:۲۴:۲۹ عصر)
به نظرم قسمت پست بیت های خیلی ناقصه یا میشه گفت چون چشم ما عادت داره به صورت افقی ... البته اگه کیم بیشتر رو همین افقی هم کار کنی بهتر میشه مثلا به نظرم به جای که آواتار وسط باشه سمت راست باشه بهتر و مشخصات جلوش باشه ...

بقیه موارد میشه گفت عالیه ...

من اگه قالب اختصاصی هست اگه نه حتما میخریدم حالا اگه خواستم پوشت بندازیم حتما میام پیش خودت پستمون رو بکنی ...
انجمن فــان فــار
انـجـمـن سـرگـرمـی تـفـریـحـی پـارسـی زبـانـان

.: Fun Far :.

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۱۳، ۰۷:۵۰:۵۹ صبح) ، phenomenon (۱۳۹۳/۲/۱۳، ۱۲:۰۵:۰۵ عصر)
در طرح های بعدی ان شاء الله روی پست بیت مانور خواهم داد ، انگار مهم بوده !!! Smile (ذهنم آماده هست واسه طرح های جدید)

دوستانی که مدام قیمت را می پرسند ، قالب تا تاریخ 93/2/20 به قیمت 23 هزار تومن و بعد از این تاریخ 33 هزار تومن بفروش میرسه
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
---------

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۱۴، ۰۸:۱۲:۱۵ صبح)
ببخشید دیدم اسکرین شات با دمو فرق میکنو
منظورم منو تو هدر و زمانی که کاربر وارد میشه منو ها گوشه انجمن ظاهر میشه
درسته با دمو فرق داره ؟
و سوال خیلی مهم بنده
رفتم تو سایتتون دیدم منو تماس با ما شما کار نمیکنه
اگه ما این قالب رو خریدیم
بعد ها به مشکل خورد پشتیبانی به چه صورت هست چه طوری بهتون دسترسی فوری داشته باشیم
شماره ای
ایمیلی
میدونم تو این انجمن هستید اما اگه مشکل فوری بود چی
فروشگاه پخش پلاستیک و کلمن آب جهان
ترجمه زبان واژه ای است مفهومی که در امر ترجمه مورد استفاده قرار میگیرد و این عمل توسط یک مترجم انجام میپذیرد
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۱۵، ۱۹:۳۱:۳۱ عصر) ، sia1 (۱۳۹۳/۲/۱۵، ۲۱:۰۶:۱۷ عصر)
باسلام ،

لطف کنید در ارسال اول به این بخش توجه کنید :

نقل‌قول: برای نسخه دمو به لینک زیر برید :
http://demo.mellat-design.ir/works.php

و پس از انتخاب کار مورد نظر و اعمال کردن ، تماشا کنید .

نام کاربری: demo
رمز : 12345678

نام کاربری : demo1
رمز : 12345678

یعنی شما می بایست از اون لینک ذکر شده قالب رو ابتدا اعمال کنید و سپس مشاهده نمایید.
دوست من خب :
1. شماره.م تو امضام هست
2. ایمیلم تو پروفایلمه
3. پشتیبانی برای ست کردن پلاگینا رایگانه ولی برای تغییرات مبلغی گرفته میشه
---------

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۳/۴، ۰۷:۵۳:۰۸ صبح)
هدر سایت پس زمینه اش جالب نیست امکان تغییرش هست؟
انجمن شعبده ها

Forum.shobadeha.com
پاسخ
 سپاس شده توسطmellat (۱۳۹۳/۳/۳، ۱۹:۰۷:۳۳ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۳/۴، ۰۷:۵۳:۱۸ صبح)
بله امکان تغییرش هست.کد نویسیه و مثل سایر قالب ها قابل تغییر.Heart
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmellat (۱۳۹۳/۳/۳، ۱۹:۰۷:۳۰ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۳/۴، ۰۷:۵۳:۴۹ صبح)
دررود ،
همون طوری که محمد عزیز فرمودند ، بله ویرایش پذیری قسمت های مختلف قالب بدیهی است ... Smile
---------

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۳/۴، ۰۷:۴۹:۰۴ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۳/۵، ۱۳:۰۸:۱۴ عصر)
پوسته تاکنون به 14 نفر فروخته شده است ...
---------

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۸/۴، ۱۱:۵۸:۳۲ صبح)
قالب فوق العاده زیبا و بی نظیر
همیشه من دنبال قالب های شیک، ساده، با بهره گیری از فناوری آجاکس و رسپانسیو برای مای بی بی بودم که متفاوت باشه از اساس تمامی قالب های مای بی بی که بالاخره پیدا شد. پیشنهاد می کنم خرید کنید. در خریدش شک نکنید. پشیمون نمیشید (من خیلی حساسم در رابطه با قالب و نگران بودم وقتی خریدم ولی حالا خیلی خوشحالم که این قالب رو خریدم خیلی هم ارزونه)
انجمن شعبده ها

Forum.shobadeha.com
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۸/۴، ۱۱:۵۸:۵۶ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان