هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساب دامنه و فارسی سازی
درود دوباره ...
من قبلش یه تقاضا از دوستان مخصوصا علیرضا خان عزیز دارم .
من بارها و بارها با کاربران و مدیرانی که مشکل ورود به اکانت خود رو دارند مواجه شدم و حتی خودم .
به خاطر همین از اونجایی که این مشکل فراگیر هستش و بعدا حتما توسط دوستان دیگه هم مطرح خواهد شد ٰ خواهش می کنم در این تاپیک یا تاپیک مجزایی به بررسی و راه حل این مشکل بپردازیم تا بعدا به عنوان یه موضوع آموزشی مهم ازش استفاده بشه
نظیر این سوال که اخیرا مطرح شده
...

......................................
اما دوست عزیز .. طبق تجربیات مدیر محترم و همچنین نظر من ؛ وقتی شما کوکی ها رو درست تنظیم کنید مشکل ورود به اکانت (مخصوصا کاربران) و همچنین دسترسی نداشتن ها به ( زدن تاپیک و .. ) حل خواهد شد .
اما در این خصوص :
نقل‌قول: ولی این یکی مشکل اینه که وقتی واردمیشم میگه شما با موفقیت وارد شدیدی ولی وقتی میاد صفحه اصلی بالا بازم کلید ورود و ثبت نام رو میده

من دقیقا همین مشکل رو داشتم و مطمئن باش راه حل همون هست که گفتم .
شاید دقت نکردی . شما ساب دامین رو ساختی ولی باید همون جا (قسمت درست کردن ساب دامین در هاست) حتما آدرس دقیق این ساب دومین رو بدی که وقتی این آدرس در مرورگر وارد می شه ، عملا وارد چه آدرس (به عبارت دیگه چه فولدری) می شه ...
توضیح دیگه من
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۳/۳، ۱۷:۴۰:۴۶ عصر) ، rezatabloo (۱۳۸۹/۳/۵، ۰۹:۳۹:۳۴ صبح)
من طبق درخواست یه توضیحی می نویسم ، امیدوارم مشکلت حل شه ....
شما می خوای این آدرس رو داشته باشی :

نقل‌قول: من چطور میتونم آدرس رو اینطوری کنم؟
http://www.forum.mydomain.com

خب در قسمت subdomains هاست این آدرس رو می سازی ...http://www.forum.mydomain.com
[تصویر:  subdomain.JPG]
اما برای درست کار کردن و حل مشکلت برای این ساب دومین باید اکشن تعریف کنی که این آدرس بالا در اصل به چه آدرس و فولدری اشاره داره .... در همون پایین صفحه و برای آدرس ساب دومین ، رو به روش گزینه ی manage redirection وجود داره .

پس از این قسمت آدرست (آدرس فولدر اصلی فرومت) رو که معمولا این هست http://mydomain.com/forum رو در قسمت (action (redirection وارد
می کنی ...
[تصویر:  redirect.JPG]
امیدوارم متوجه شده باشی و مشکلت حل بشه ...
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۹/۳/۴، ۱۳:۵۵:۰۷ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۳/۴، ۱۴:۴۲:۲۵ عصر) ، rezatabloo (۱۳۸۹/۳/۵، ۰۹:۴۰:۰۹ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۵/۲۸، ۱۵:۱۴:۰۸ عصر)
این کار فکر کنم فقط آدرس forum.mydomain.com رو به mydomain.com/forum میفرسته
این کار رو کردم درست نشد
حتی وقتی ساب دامنه رو حذف کردم درست نشد
فکر کنم مشکل از جای دیگه باشه
rezatabloo, از Sep 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.
پاسخ
(۱۳۸۹/۳/۵، ۰۹:۴۶:۰۴ صبح)rezatabloo نوشته است: این کار فکر کنم فقط آدرس forum.mydomain.com رو به mydomain.com/forum میفرسته
این کار رو کردم درست نشد
حتی وقتی ساب دامنه رو حذف کردم درست نشد
فکر کنم مشکل از جای دیگه باشه

درود
من هم همین مشکل رو دارم کمک
پاسخ
‏(با موبايلم روم سياه عربيه)
من نمي دونم جرا انقدر مشكل ميبينيد
من خودم بعد 1سال رفتم ساب دومين
خوب ساب رو ساختي منتقلم كردي بس 50% تموم
حالا ردايركت,اصلا با ردايركت سي بنل كار نداشته باش يه فايل html ‎‏ ‏1 كيلو بايته بزار خودش ميفرسته منم دارم ازش استفاده ميكنم.
حالا كوكي ها
برو فايل كانفيك رو ويرايش كن.
با www‏ و بدونش رو حتي تست كن
كلا 3-4مدل بيشتر نميشه نوشت
براي بعضي از دوستان رو درست كردم 1دقيقه وقت نكرفت اما بعضي وقتا بلاخره ديكه! متفاوت درمياد.
كوكي و كلا هيستوري مروركرتم باك كن.
تمومه ديكه.
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۲۴، ۱۹:۰۰:۳۱ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۵۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۵۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۴۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان