هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پروژه آدریان!
درود بر همه دوستان گلم!
بنده در نظر دارم که یک سی ام اس کامل و با هسته ای ایرانی بسازیم
که البته پروژه رو پایه ریزی کردم ولی هنوز اقدامی به کد نویسی نشده.
از دوستان تقاضا دارم اگر کسی مهارتی در php و html و css داره با بنده در تماس باشه.
آی دی یاهو من: adnanbabakan
که البته این سی ام اس رایگان خواهد بود

امکانات در نظر گرفته شده برای نسخه 1.0 بتا :

1 - ارسال مطالب ( خب معلومه که باید باشه! Big Grin )
2 - ارسال نظر برای مطالب ( و 1 نظر تو در تو )
3 - امکان گذاشتن ابزارک HTML ( به صورت نامحدود )
4 - امکان طراحی تم به صورت کاملا آسان
5 - امکان اضافه کردن پلاگین! ( البته با کمی ویرایش کد مثل دیتالایف انجین )
6 - امکان چند مدیریتی ( مانند وبلاگ های گروهی )
7 - دو عدد تم رایگان در خود اسکریپت
8 - ادیتور NiceEdit برای بخش مطالب و نظرات
9 - صفحه بندی مطالب ( به عنوان مثال تعداد 5 عدد مطلب در هر صفحه ( قابل تغییر ) )
10 - امکان اضافه کردن برگه های اضافه
11 - امکان گذاشتن پست ثابت

امکانات در نظر گرفته شده برای نسخه های بعدی احتمالا نسخه 2.0 یا 1.9 :

به علاوه امکانات قبلی امکانات زیر:

1 - امکان ویرایش صفحات به صورت داینامیک ( به صورت زنده و قابل مشاهده )
2 - امکان تعمیر تمامی فایل های اصلی اسکریپت ( در صورت خراب شدن فایل دوباره به صورت خودکار ترمیم میشه و کد های حذف شده اضافه میشه )
3 - ریسپانسیو کردن پنل مدیریت
4 - امکان عضو گیری برای سایت

و توجه داشته باشید که امکان آپدیت به نسخه های بعدی بدون از دست رفتن اطلاعات نیز وجود خواهد داشت

و یه سورپرایز بزرگ!

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

امکان ست کردن آدریان با انجمن ساز خودمون یعنی مای بی بی!
یعنی به صورت کامل اعضا و همه چیزش ست میشه و سیستم بطوری هستش که کاربر فرقی نمی کنه در مای بی بی ثبت نام کنه یا در آدریان و وقتی عضو شد در هر دو سیستم عضو میشه و عضویت هیچ کدام از سیستم ها بسته نمیشه!
و در نظر دارم یک برگه ویژه برای پست های مای بی بی در آدریان در نظر بگیرم که پست هایی که در مای بی بی زده میشه رو تو اون برگه به صورت کامل ( متن مطلب! انگار داری به تاپیک نگاه می کنی ) نشون بده و لینک پست اصلی هم درج بشه که برای تشکر بشه به پست اصلی رفت! ( حتی میشه فقط یه انجمن رو به این برگه متصل کرد Big Grin ) امید وارم این سیستم مورد قبول باشه! Heart
اولین قالب برای نسخه 1.8 مای بی بی
First 18
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۶، ۱۴:۲۵:۳۱ عصر) ، mellat (۱۳۹۳/۱/۲۶، ۱۴:۲۵:۴۸ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۲۶، ۱۴:۳۸:۵۹ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۲۶، ۱۴:۵۹:۱۸ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۲۶، ۱۵:۳۲:۲۲ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۲۷، ۰۴:۱۱:۵۱ صبح) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۳/۱/۲۷، ۱۴:۵۴:۵۹ عصر)
درود عزیز

در چه مورد هست cms ?
پاسخ
 سپاس شده توسطadnan (۱۳۹۳/۱/۲۶، ۱۵:۴۶:۰۱ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۶، ۱۵:۴۶:۳۳ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۲۶، ۱۷:۳۳:۵۵ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۲۷، ۱۵:۱۰:۴۰ عصر)
(۱۳۹۳/۱/۲۶، ۱۴:۵۹:۳۸ عصر)Mr.Am!n نوشته است: درود عزیز

در چه مورد هست cms ?

بله مدیر گرامی
Big GrinSleepy
First 18
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۶، ۱۵:۴۹:۳۷ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۲۶، ۱۷:۲۵:۴۴ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۲۶، ۱۷:۳۳:۵۸ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۲۷، ۱۵:۱۰:۳۲ عصر)
تا جایی که من اطلاع دارم وبلاگی و وب سایتی مثل وردپرس و جوملا.تو اون سبکه اگر اشتباه نکنم.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطadnan (۱۳۹۳/۱/۲۶، ۱۵:۵۱:۵۱ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۲۶، ۱۷:۳۴:۱۲ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۲۷، ۱۵:۱۰:۲۵ عصر)
حتما cms مدیریت محتوای دینامیک هست که خیلی عالی میشه ....
اگر کمکی نیاز بود هستم
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطadnan (۱۳۹۳/۱/۲۶، ۱۶:۲۴:۰۲ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۲۶، ۱۷:۳۴:۲۲ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۲۷، ۱۵:۱۰:۱۶ عصر)
(۱۳۹۳/۱/۲۶، ۱۵:۴۷:۰۱ عصر)firstboy000 نوشته است: تا جایی که من اطلاع دارم وبلاگی و وب سایتی مثل وردپرس و جوملا.تو اون سبکه اگر اشتباه نکنم.

بله تا حدودی
البته بنده طرحی مانند دیتالایف در نظر دارم و کمی اقتباس از دروپال!
منظورم از دروپال ویرایش صفحات به صورت پویا و به صورتی که بشه وقتی مدیر کل داره وبسایت رو نگاه می کنه بتونه اونو ویرایش کنه و همونجا تغییرات رو ببینه! ( البته تا جایی که من یادم میاد دروپال اینجوری بود )
و سیستم عضو گیری به صورت پلاگین ارائه میشه!
که البته در نظر دارم این اسکریپت آدریان در چند نسخه لایسنس دار و یک نسخه رایگان انتشار داده بشه که نسخه لایسنس دار بدون کپی رایت و چند مزیت دیگر را داشته باشد! ولی هر دو نسخه در یک هسته باشند و پس از ارائه لایسنس امکانات برای مدیر سایت فعال میشه.
سیستم لایسنس بنده خودم طراحی کردم که چند نوع می باشد یکی بر حسب آدرس سایت و یکی بر حسب curl ارسالی که در مورد نیز تصمیم خواهیم گرفت!

بنده می خوام این سی ام اس یک سی ام اس کامل باشه که هر نوع کششی رو داشته باشه!

و این رو هم بگم که بنده با هیچ نوع فریم ورکی کار نکردم و 99 درصد کار نخواهم کرد چون می خوام یک سی ام اس کاملا ایرانی باشه و وابسته به هیچ سایتی نباشه!

اگه همراهی کنید خرسند میشم!HeartBig Grin
First 18
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۶، ۱۶:۴۴:۳۴ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۲۶، ۱۷:۲۶:۵۹ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۲۶، ۱۷:۳۴:۲۵ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۲۷، ۱۵:۱۰:۱۴ عصر)
ببخشید یعنی اینترنتی می شه؟
بازی آنلاین ورزشی فکری فوتبال بازی دخترانه موتور هواپیما تیر اندازی اکشن
بازی فکری مبارزه ا چندنفره ماشین  بازی فوتبال
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۶، ۱۶:۴۴:۳۹ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۲۶، ۱۷:۳۴:۲۹ عصر) ، adnan (۱۳۹۳/۱/۲۶، ۱۸:۲۳:۴۷ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۲۷، ۱۵:۰۹:۱۴ عصر)
درمورد css , html , css3 , html5 میتونم کمکتون کنم .
پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۲۶، ۱۷:۳۴:۳۱ عصر) ، adnan (۱۳۹۳/۱/۲۶، ۱۸:۲۳:۵۴ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۲۷، ۱۵:۰۹:۱۰ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۹، ۱۷:۰۴:۳۰ عصر)
(۱۳۹۳/۱/۲۶، ۱۶:۲۹:۲۳ عصر)wolf144grz1 نوشته است: ببخشید یعنی اینترنتی می شه؟

دوست عزیز این یک اسکریپت خواهد بود

(۱۳۹۳/۱/۲۶، ۱۷:۲۷:۲۸ عصر)Mr.Am!n نوشته است: درمورد css , html , css , html5 میتونم کمکتون کنم .

واقعا خرسند میشم
First 18
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۲۶، ۲۲:۰۳:۵۹ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۲۷، ۱۵:۰۹:۰۳ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۹، ۱۷:۰۴:۲۰ عصر)
دوستان عزیز پروژه آدرین حدود 8 درصد تموم شده انشالله تا آخر خرداد این سیستم منتشر میشه
در ضمن پست اصلی به روز شد
First 18
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۱/۲۹، ۱۱:۳۲:۳۱ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۹، ۱۷:۰۴:۱۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان