هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات ناشی از بازگردانی بکاپ
عزیز یوزر هاست و مدیریت انجمن رو برای بنده بفرستید یک بار چک کنم .
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۲۵، ۰۰:۰۵:۰۰ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۱۰، ۱۹:۱۷:۰۷ عصر)
نقل‌قول: عزیز یوزر هاست و مدیریت انجمن رو برای بنده بفرستید یک بار چک کنم .

ارسال گردیدHeart

اگر ممکنه قبلش آخرین ارسال صفحه قبل، قسمتی که اضافه نمودم را هم یک نگاهی بیندازید، شاید کمکی در حل مشکل کند:

http://community.mybbiran.com/thread-160...#pid124958
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۲۵، ۰۰:۰۴:۵۶ صبح)
نقل‌قول: مشکل شما بر میگرده به کش بکاپ .ومجدد اپلود کردن پلاگین چندگانه اپلود
و در ضمن مشکوک به فایلهای شل هم هست .دقت کنید.
در ضمن فارسی سازتون هم قاطی هست در این بکاپ یعنی هسته مال فارسی ساز دیگه ولی گلوبال مال مای بی بی ایران اینم هم بررسی کنید

با سلام

مورد بالا را یکی از دوستان در سایتم نوشته اند. جناب Mr.Am!n این کامنت شما هست؟

مشکل کش بکاپ چگونه حل می شود؟

برای مشکل شل چه اقدامی باید انجام داد؟ (برای ما که هاست اشتراکی داریم، خود هاستینگ این مورد را باید بررسی کند؟)

من قبلا نسخه 1.6.5 یا 1.6.7 نصب کرده بودم (یادم نیست دقیقا) و بکاپ دیتابیسم هم از این ورژن بود.

با توجه به پاک شدن همه فایل ها، وقتی بسته 1.6.12 را نصب کردم، یک سری ارور داد ولی نهایتا مشکل حل شد.

منظور از فارسی ساز دیگه هم متوجه نشدم.

تمامی ورژن هایی که تاکنون نصب نموده ام، همگی فارسی ساز "مای بی بی ایران" بوده است.
پاسخ
با سلام

پیرو مشکل توقیف هاردهای سرور شرکت نت افراز در آلمان:

تاکنون (پیگیری 2 روز پیش بنده) خبری از بازگشت هاردها به دیتاسنتر نیست (علی رغم گذشت حدود یکماه از این اتفاق) و بنظرم هم قضیه وکیل و ... هم برای فروکش کردن اعتراضات بوده است.

من بعد از بازگردانی بکاپ دیتابیس، عضویت در انجمن را بستم تا کاربران جدید در سایت ثبت نام نکنند

چون قبلا روزانه 10 الی 20 ثبت نام داشتم که اکثرا از سرچ گوگل می آمدند تا مطلب مورد نظر را دانلود کنند

و چون فایل های سایت پاک شده اند، عملا فایلی نیست که دانلود کنند، بنابراین تا تعیین تکلیف نهایی

توسط نت افراز ثبت نام بسته شد.

سوالی که دارم اینه:

بشخصه امیدی به بازگشت هاردها به دیتاسنتر آلمانی ندارم و قصد دارم کم کم فایل های پاک شده را

روی سرور سایت مجددا آپلود نمایم. (از روی PC خودم و با ویرایش پست ها)

حال اگر من اینکار را شروع کنم و پس از مدتی، نت افراز اعلام کرد که می تواند بکاپ چندماه قبل را بازگرداند، در این صورت مشکلی از بابت ادغام بکاپ ها پیش نمی آید؟

یعنی من الان هفته ای 1 بار بکاپ دیتابیس می گیرم و فول بکاپ روی گوگل درایو.

بعدا چجوری میشه این بکاپ های جدید را با بکاپ قبلی ادغام نمود؟
پاسخ
فکر نکنم بشه ادغام کرد
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۳/۲/۲، ۲۲:۵۳:۰۴ عصر)
نقل‌قول: فکر نکنم بشه ادغام کرد

با سپاس

برداشت خودم این است که اگر بکاپ برگشت، اینگونه عمل نمایم:

1- یک بکاپ از آخرین دیتابیس انجمن می گیرم. (شامل آخرین پست ها و ارسال ها و یوزر های جدید)

2- فول بکاپ قدیمی (که شامل همان 7 گیگ فایل است) را بازگردانی می کنم.

3- در این مرحله بکاپ دیتابیس که در مرحله اول اشاره کردم را دوباره بر می گردانم.

بنظرم تنها چیزی که از دست می دهم، فایل هایی است که در بازه زمانی فول بکاپ قدیمی تا جدیدترین

بکاپ دیتابیس آپلود نموده ام.

آیا برداشت من صحیح است؟
پاسخ
من ک فکر نکنم بکآپی بدن ب شما ، البته ان شا... ک بدن!

شما فعالیت انجمنتو ببربالا دوباره
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۳/۲/۳، ۰۰:۱۵:۰۶ صبح)
درود بر شما
نظر شخصی من که ممکنه درست نباشه :
در حالت عادی ریستور کردن باعث پاک شدن و جایگزین شدن میشه یعنی بک اپ جدید روی قدیمی بازنویسی میشه و تمام اطلاعات قبلی از بین میره و اطلاعات جدید جای اونا را میگیره
اما اگه با دیتا بیس اشنایی کامل داشته باشید و از برنامه های جانبی استفاده کنید میتونید دیتا بیس قبلی را ریستور کنید و با برنامه های جانبی برای دیتا بیس جدید فقط از تیبلهای مورد نظر بک اپ بگیرید
سپس اون تیبلها را به دیتا بیس قدیمی اضافه کنید (ریستور نکنید چون روی قبلی بازنویسی میشه بلکه به قبلی ها اضافه کنید)

البته چون شما بک اپ خیلی قدیمی را دوباره اپلود کردید که با اخرین بک اپ مصادره شده تفاوت داشته و بعد روی اون بک اپ مطالب جدید اضافه شده اینکار وقت زیادی میگیره چون برای تمام کاربران جدید - پست های جدید پیامهای جدید و.... باید اینکار انجام بشه و ....
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۳/۲/۳، ۱۳:۰۷:۴۶ عصر)
مهندس , طبق اطلاعیه ایی که شرکت نت افراز زده , مثله این که هارد ها را پس گرفتند . پیگری کنید تا ساییتون هرچه زودتر بالا بیاد.

بازپس گیری اطلاعات مصادره شده

Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۳/۲/۱۰، ۰۱:۰۱:۳۹ صبح) ، geo (۱۳۹۳/۲/۱۰، ۱۷:۰۵:۳۹ عصر) ، SAEED.M (۱۳۹۳/۲/۱۰، ۲۰:۵۱:۱۰ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۲/۱۰، ۲۱:۳۰:۲۵ عصر)
نقل‌قول: درود بر شما
نظر شخصی من که ممکنه درست نباشه :
در حالت عادی ریستور کردن باعث پاک شدن و جایگزین شدن میشه یعنی بک اپ جدید روی قدیمی بازنویسی میشه و تمام اطلاعات قبلی از بین میره و اطلاعات جدید جای اونا را میگیره
اما اگه با دیتا بیس اشنایی کامل داشته باشید و از برنامه های جانبی استفاده کنید میتونید دیتا بیس قبلی را ریستور کنید و با برنامه های جانبی برای دیتا بیس جدید فقط از تیبلهای مورد نظر بک اپ بگیرید
سپس اون تیبلها را به دیتا بیس قدیمی اضافه کنید (ریستور نکنید چون روی قبلی بازنویسی میشه بلکه به قبلی ها اضافه کنید)

البته چون شما بک اپ خیلی قدیمی را دوباره اپلود کردید که با اخرین بک اپ مصادره شده تفاوت داشته و بعد روی اون بک اپ مطالب جدید اضافه شده اینکار وقت زیادی میگیره چون برای تمام کاربران جدید - پست های جدید پیامهای جدید و.... باید اینکار انجام بشه و ....

با سلام و سپاس از توضیحات شما

وضعیت فعلی انجمن بدین گونه است:

من 7 روز پیش اجازه ثبت نام به کاربران جدید دادم و تا به امروز 149 کاربر جدید (بعد از نصب دوباره انجمن)

ثبت نام کرده اند.

اولویتم این هست که این 149 نفر نیاز نداشته باشند دوباره ثبت نام کنند.

در مرحله اگر شد 5-6 تاپیک جدید نیز حفظ شود. (اگر نشد هم مهم نیست)

کارهایی که کرده ام:

من الان یک فول بکاپ و یک بکاپ از دیتابیس انجمنم گرفتم.

با توجه به توضیحات شما باید از جدول mybb_users نیز جداگانه بکاپ بگیرم.

آیا از جدول دیگری نیز برای حفظ اطلاعات کاربران جدید می بایست بکاپ گرفت؟

برای موضوعات جدید کدام جداول نیاز به بکاپ دارند؟

جداول مورد اشاره را باید اکسپورت کنم؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۱۰، ۱۹:۱۷:۳۱ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۲/۱۰، ۲۱:۳۰:۲۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان