هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیازمند طراح قالب حرفه ای
نیازمند طراح قالب حرفه ای
مسلط به ریسپانسیو کردن قالب و Php, Js, Jquery, Ajax, Css, Html, XHtml و ...

برای طراحی قالب اختصاصی با سئوی عالی

قیمت + نمونه کار برام بفرستید

سپاس
پاسخ
برای چه کاری میخواهید؟php> Wink
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
نقل‌قول: برای چه کاری میخواهید؟php

یه امکانات دیگه هم میخوام به قالب اضاف کنم مثل خبرنامه و خبر نامه پیامکی
مثلا خبرنامه پیامکی دارم یه ادیت های کوچیکی میخواد که طرف باید php یکم بلد باشه
پاسخ
در صورتی که سلیقه براتون در اولویت اول و هزینه طراحی اولویت دوم هست در خدمتم
با زبانهای php, Ajax, jQuery javascript آشنا که نه، برنامه مینویسیم!

فقط یک مطلب خیلی مهم! قالب سئو نمیشه! سایت سئو میشه. گول کسانی که میگن قالب سئو میکنم رو نخورید!

قیمت هم با توجه به درخواست شما تعیین میشه
نمونه کارها پیام خصوصی شد
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۲۲، ۲۱:۲۸:۰۰ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۳، ۱۷:۱۵:۲۴ عصر) ، only-only (۱۳۹۳/۱/۲۳، ۲۱:۴۵:۲۳ عصر)
نقل‌قول: در صورتی که سلیقه براتون در اولویت اول و هزینه طراحی اولویت دوم هست در خدمتم
با زبانهای php, Ajax, jQuery javascript آشنا که نه، برنامه مینویسیم!

فقط یک مطلب خیلی مهم! قالب سئو نمیشه! سایت سئو میشه. گول کسانی که میگن قالب سئو میکنم رو نخورید!

قیمت هم با توجه به درخواست شما تعیین میشه
نمونه کارها پیام خصوصی شد

سلام دوست عزیز،خواستم فقط یک نکته رو یادآور بشم:
در اینکه برای سئوکاری کامل و مفید یک سایت،باید روی کل سایت کار بشه شکی نیست،اما بخشی از سئوی سایت:

1- هم مربوط به کدنویسی درست قالب هست که اگر درست کدنویسی نشه(مثلا استفاده از تگ های alt و title و...) باید استاندارد سازی بشه.
2- و هم مربوط به جاسازی تگ هایی مانند h1 و h2 و... در بخش هایی مانند عناوین انجمن ها و موضوعات و... میشه.
3- و برخی موارد دیگه مانند سبک سازی قالب با اصلاح کدهای CSS و HTML قالب که موجب افزایش رنک سرعت سایت میشه که یکی از فاکتورهای سئو هست و...

البته باز هم حرف شما رو تصدیق میکنم به این معنا که سئوکاری قالب بدون سئو کاری محتوای سایت و بخش های دیگه کاملا بدردنخور و بی معناست.
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۲۳، ۰۲:۰۱:۲۲ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۳، ۱۷:۱۵:۳۰ عصر) ، only-only (۱۳۹۳/۱/۲۳، ۲۱:۴۵:۴۹ عصر)
1- همونطور که خودتون گفتید باید درست کدنویسی بشه! ما به یک طراح پول میدیم که درست کدنویسی کنه! نه اینکه ی بار کد اشتباه وارد کنه بعد دوباره پول بگیره اشتباهات خودشو درست کنه. مسئله اینجاست که طراح باید برای لینکها alt و title تعریف کنه!
2- دوست من سئو قالب فقط و فقط عبارت است از تگهای heading و meta
اگه دقت کنید تو قالب دیفالت mybb هیچ لینکی بدون alt و title نیست. از تگ متا هم استفاده شده! طراح هم باید این مسائل رو رعایت کنه.
برای سئو کردن قالب فقط اضافه کردن تگهای هدینگ باقی میمونه!

در هر صورت بهتره این موضوع رو در بخش سئو ادامه بدیم تا از اطلاعات همدیگه استفاده کنیم و هم تاپیک رو به از موضوع اصلی منحرف نکنیم
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۲۳، ۰۲:۰۱:۱۶ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۳، ۱۷:۱۵:۳۴ عصر)
نقل‌قول: 1- همونطور که خودتون گفتید باید درست کدنویسی بشه! ما به یک طراح پول میدیم که درست کدنویسی کنه! نه اینکه ی بار کد اشتباه وارد کنه بعد دوباره پول بگیره اشتباهات خودشو درست کنه. مسئله اینجاست که طراح باید برای لینکها alt و title تعریف کنه!
2- دوست من سئو قالب فقط و فقط عبارت است از تگهای heading و meta
اگه دقت کنید تو قالب دیفالت mybb هیچ لینکی بدون alt و title نیست. از تگ متا هم استفاده شده! طراح هم باید این مسائل رو رعایت کنه.
برای سئو کردن قالب فقط اضافه کردن تگهای هدینگ باقی میمونه!

در هر صورت بهتره این موضوع رو در بخش سئو ادامه بدیم تا از اطلاعات همدیگه استفاده کنیم و هم تاپیک رو به از موضوع اصلی منحرف نکنیم

بله عرض شما صحیح،ولی آیا تمامی قالب های هر سیستمی اختصاصی هست که طراح بیاد تمامی این مسائل رو رعایت کنه؟اکثریت قالب های هر سیستم و بالطبع اکثریت قالب های استفاده شده توسط کاربران هر سیستم رو قالب های رایگان تشکیل میدن که طراحان بسیاریشون، افراد نیمه متخصص یا کم متخصص هستند. اینجاست که نکاتی که بنده در ارسال قبلی بیان کردم، برجسته میشن.خود من بشخصه قالب هایی در این سیستم دیده ام که 1/2 کدهای css شون اضافه بوده و طراح کاملا ناشیانه اونها رو در استایل های قالب قرار داده.وگرنه بنده هم میدونم طراحی که n تومن واسه طراحیش از مشتری پول میگیره، موظف هست تمامی اصول کدنویسی و سرعت و... رو رعایت کنه.
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۳، ۱۷:۱۵:۳۷ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۱۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۵۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۵۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  طراح قالب حرفه ای alonak3 4 2,890 ۱۳۹۴/۱۲/۲۷، ۱۶:۴۶:۰۸ عصر
آخرین ارسال: محمد محمدی
  نیازمند یک طراح قالب هستم wrath 4 2,834 ۱۳۹۰/۱۲/۱۳، ۰۴:۳۱:۴۸ صبح
آخرین ارسال: wrath
  نیاز به طراح حرفه ای-قیمت هر چی باشه حاضرم iranshahrsaz 7 5,158 ۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۱۸:۱۶:۲۳ عصر
آخرین ارسال: kamyar96
  نیازمند طراح قالب برای مای بی بی wallfa 11 6,188 ۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۰۳:۴۷:۴۶ صبح
آخرین ارسال: AR@KST@R

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان